LATAM Airlines Uçak Bileti

LATAM Airlines uçak bileti satın alarak seyahat etmek isteyen yolcular bu hava yolu firmasıyla birçok ülkeye seyahatlerini gerçekleştirebilmektedir. 2012 yılında Şili'de kurulan LATAM Airlines yolcu ve Kargo taşımacılığı gerçekleştirmektedir. Latin Amerika'nın en büyük hava yolu şirketi olan LATAM, 2010 yılında yaptığı anlaşma ile Brezilya'nın TAM havayolu ile birleşerek LATAM hava yolları olarak hizmet vermeye başlamıştır.

LATAM Airlines Bagaj Hakkı

LATAM Airlines uçak bileti satın alan yolcular uçak biletine dahil olan LATAM Airlines bagaj hakkından da yararlanabilmektedir. Yolcular el bagajı taşımak istedikleri takdirde 35x25x55 cm ölçülerini aşmayacak çanta ve valizlerini almaya dikkat etmelidir. Genellikle LATAM uçuş sınıfına göre değişiklik gösteren bagaj hakkı prosedürleri gereği Ekonomi sınıfı yolcuları 8 kilogram, Premium ekonomi ve Premium iş sınıfı yolcuları 16 kilogram bagaj hakkından yararlanabilmektedir. Yolcular Brezilya'ya seyahat etmek istedikleri takdirde el bagajı limitinin 10 kilogramı aşmamasına dikkat etmelidir.  Yolcular ceket, kamera, dürbün ve kitaplarını da kabin bagajı olarak yanlarına alabilmektedir.

LATAM Airlines Check-in

LATAM uçak bileti ile seyahat edecek olan yolcuların sefer saatlerinden önce check in işlemlerini tamamlaması gerekmektedir. LATAM Airlines check in işlemini yapacak olan bir yolcunun işlemlerine başlayabilmesi için Rezervasyon kodu ve Ad bilgisini sisteme girmesi gerekmektedir. Bu bilgilerin girişini yapan yolcular LATAM Online Check in sistemi üzerinden check in işlemlerini gerçekleştirebilmekte ve uçaktaki yerini ayırtabilmektedir.

LATAM Airlines İletişim

LATAM Airlines iletişim numarası üzerinden hava yolu firması ile bağlantıya geçerek biletleriniz ile işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. LATAM hava yollarının genel iletişim numarası 0056 2 2687 2400'dir.

LATAM Airlines İstanbul

LATAM Airlines İstanbul ofisi bulunmayan bir hava yolu firmasıdır. Bu yüzden LATAM hava yolları ile yapacağınız seyahatlerinizde LATAM uçak bileti almak için Rotaradar'ı tercih ederek daha avantajlı bir yolculuk yaşayabilirsiniz.

En Ucuz LATAM Airlines Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz LATAM Airlines uçak bileti fiyatları ile ilgili karşılaştırma yapmak istediğiniz Rotaradar üzerinden dilediğiniz takdirde diğer hava yolu firmalarının uçak bileti fiyatlarını da görebilir ve bütçenize en uygun fiyatlı uçak biletini satın alarak seyahatinizde tasarruf edebilirsiniz. Binlerce uçuş arasından en uygun uçak bileti fırsatlarını sunan Rotaradar’dan dilediğiniz takdirde aylık olarak sunulan şemalar üzerinden uçak bileti fiyatlarını görebilir ve bir sonraki yolculuğunuzu da planlayabilirsiniz.