Libya Uçak Bileti 7,973 TL’den başlayan fiyatlarla

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0
Libya Uçuşu
Libya Uçuşu
En Ucuz Fiyatlı Rota
En Ucuz Havayolu
Popüler Havayolları
7,973 TL

En Ucuz Libya Uçak Biletleri (Tek Yön)

Libya için en uygun tek yön uçak bileti fiyatlarını karşılaştır


En Ucuz Libya Uçak Biletleri (Gidiş - Dönüş)

Libya için en uygun gidiş dönüş uçak bileti fiyatlarını karşılaştır


Libya Genel Uçuş Bilgileri

Bugünü takip eden 4 aylık zaman diliminde en ucuz tek yön 3 uçuş alternatifi: Zonguldak Tobruk 206 TL , Bodrum Bingazi 206 TL , Denizli Sabha 206 TL .

Yine aynı zaman diliminde en ucuz gidiş dönüş 3 uçuş alternatifi: İzmir Bayda 489 TL , Ankara Misrata 489 TL , Şanlıurfa Sabha 489 TL .

En ucuz Libya uçak biletini sunan havayolu şirketi Pegasus olarak karşımıza çıkıyor

Libya uçak bileti almak için en ucuz ay Nisan ayıdır. Uçak biletlerine olan talebin arttığı Mayıs ayı ise Libya uçuşu yapmak için en pahalı ay olarak karşımıza çıkıyor.

En uygun Libya biletlerini seyahatinize en az 21 gün kala bulabilirsiniz.

Libya Uçak Bileti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

RotaRadar kullanıcılarının yaptığı uçak bileti aramalarında bulunan en uygun fiyatlı tek yön uçuş 16 Şubat 2022 tarihinde Gokceada Bayda arasında olup 206 TL’dir. En ucuz gidiş dönüş uçak bileti ise 08 Mart 2022 tarihinde Antalya Tobruk arasında 489.00 TL olarak karşımıza çıkmakta.
Türkiye Libya arasında günde ortalama 6 sefer gerçekleştiriliyor
Afriqiyah Airways, , Luxair, Libyan Airlines, Egyptair, Libyan Wings AirlineTürkiye ve Libya arasında uçuşu bulunan havayolu firmalarıdır.
İstanbul Misrata Uçuşları: 2 sa 30 dk
İstanbul Trablus Uçuşları: 2 sa 30 dk
İstanbul Bingazi Uçuşları: 5 sa 45 dk
RotaRadar partner acentelerinin uluslararası birçok noktada biletleme yetkisi bulunuyor. Bu acenteler ile yapılan kapsamlı işbirlikleri sayesinde kullanıcılar farklı pazarlardaki promosyonel uçak bileti fırsatlarından yararlanabilir. Böylece Libya uçak biletleri diğer sitelere kıyasla daha ucuz fiyatlarla satın alınabilir.

Libya Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Libya uçak bileti Rotaradar’da. Tek bir arama ile tüm uçuş alternatiflerini ücretsiz karşılaştırın. En uygun Libya biletlerini bulun!


Rota Fiyat
Batman - Bayda 206 TL
Diyarbakır - Bayda 206 TL
Çanakkale - Bingazi 206 TL
Gaziantep - Bayda 206 TL
Antalya - Trablus 206 TL
Konya - Misrata 206 TL
Gaziantep - Misrata 206 TL
Çanakkale - Trablus 206 TL
Bodrum - Trablus 206 TL
İstanbul - Bayda 206 TL
Trabzon - Trablus 206 TL
Ordu-Giresun - Sabha 206 TL

Libya Hakkında Genel Bilgiler

Libya için en uygun uçak biletlerini bulmak Rotaradar ile artık çok daha kolay. En ucuz Libya uçak biletlerini Rotaradar arama motorunu kullanarak ücretsiz olarak sorgulayın. Rotaradar ile Libya uçuşunuz için yüzlerce havayolu şirketini bir tıkla karşılaştırabilir ve en avantajlı biletleri anında bulabilirsiniz.

Rotaradar ile en hızlı biçimde seyahat planı yapmanın keyfini çıkarın. Rotaradar, belirlemiş olduğunuz yolculuk tarihi için uçuş fiyatlarını kıyaslama fırsatı vermekle kalmaz, dilediğiniz şekilde esnek seyahat planınıza göre en ucuz uçak biletinin hangi tarihlerde olduğunu bulmanızı da sağlar. Libya uçak biletinizi vakit kaybetmeden satın alın, avantajlı çıkın!