Londra Uçak Bileti

Londra Kralların, Kraliçelerin ,şatoların, katedrallerin, parkların ve de tiyatroların şehridir.  Londra yılda 30 milyonun üzerinde kişiye kucak açan devasa bir metropol ve bu sebeple Londra’da bir değil iki değil tam altı tane havaalanı olması Londra uçak bileti bulmanız için yığınla seçeneğiniz olduğu anlamına geliyor.

Londra dediğimizde zihnimizde her şeyden önce ilk olarak Big Ben Kulesi , Shakespeare ve meşhur kırmızı ankesörlü telefon kulübesi geliyor. Londra seyahati planınız için gitmeden önce ve şehre vardıktan sonra neler yapabileceğinize dair en pratik ve en popüler gezi ipuçlarını rotaradar.com olarak sizin için hazırladık.

Tüm bunların yanında Londra’ya en ucuz uçak biletleri için arama motorumuzu kullanarak sogulama yapabilir, düşük maliyetli havayollarının fırsat ve indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Böylelikle bir taşla ikiden fazla kuş vurmuş olursunuz.

Londra’ya gitmeden önce bilmeniz gereken bazı temel bilgileri bu kısa Londra gezi rehberinde sizle paylaşmak istiyoruz. Bu rehber , seyahatinizi hem daha kolaylaştıracağı gibi hem de aynı zamanda zamanınızı planlamanıza ve Londra’yı daha çok hissedebilmenize yardımcı olacak.

Londra, Büyük Britanya’nın  hem politik  hem ekonomik hem de kültürel başkentidir. Burada Kraliçenin Buckingham sarayındaki resmi konutunu ziyaret edebilir ve parlamento binasını görebilirsiniz. Londra altı adet havaalanı ve yüksek hızlı eurostar tren hattı ile çok düzenli ve iyi ulaşım ağı oluşturulmuş bir şehirdir.  Londra’dan dünyanın 50 ‘ye yakın ülkesine üç saatlik uçak yolculuğuyla ulaşabilirsiniz ve 300 den fazla uluslararası destinasyona direk ulaşım sağlayabilirsiniz.

Londra dünyanın merkezi sayılabilecek kadar çeşitliliğe sahip  çok kültürlü bir şehirdir. Londra’da her dilden ve milletten insana rastlamanız çok sıradan bir durumdur.

Londra’nın uluslararası turistik merkezleri yenilenmiş ve çoğu ücretsiz gezilebilen yerlerdir. Örneğin , Tate modern , The National Gallery ve Victoria ve Albert Müzeleri bunların arasındadır.

Thames nehri Londra’nın en can alıcı noktasından geçer ve Ülkenin batısından doğusuna gezerek akar. Bu sebeple nehir turları ve nehir otobüsleri size şehri görmek için çok çekici alternatif yaratacaktır .

Londra’nın diğer bilinen cazibelerinden biri de muhteşem parkları ve açık alanlarıdır. Bu nedenle kesinlikle Londra’nın kuzeyindeki The royal park ve de Hampstead Heath’i  ziyaret etmeyi unutmamanızı tavsiye ederiz.

Yeme-içmeye gelince; Londra , dünya kenti olarak 6000’in üzerinde restoranla ziyaretçilerinin midelerini de şenlendirmede çok idamlı bir kent. En ucuz yeme içme alternatiflerini bulacağınız gibi Londra’da dünyaca ünlü şeflerin çalıştığı restoranlarda da damak zevkinizin doruklarına çıkabilirsiniz.

Londra’da konaklama konusunda da muhteşem olanaklara sahip bir şehir, popüler 5 yıldızı hotellerde de, şık oda&kahvaltı pansiyonlarda da ya da çok uygun backpacker’s hostellerde de konaklayabilirsiniz. Ayrıca Şimdiden bir Oyster Card alarak Londra seyahatinizin etrafı gezip görme kısmını şimdiden planlayabilirsiniz.

Rotaradar.com hem cebinizin hem de  vaktinizin çok değerli olduğu bilinciyle size  Londra’ya ucuz uçak  bulma hizmet sunuyor. Ayrıca bu hizmeti size sunarken hiç bir komisyon da talep etmiyoruz. Uçuş tarihlerinizi belirleyerek ya da  esnek uçuş tercihiniz için tüm ayı ya da yılı görüntüleyerek en ucuza uçabileceğiniz tarihleri en hızlı ve kolay şekilde görüntüleyip Londra planlarınıza hemen başlayabilirsiniz.

Londra’ya en ucuz uçak bileti alma fırsatını hemen yakalamak için , şimdi rotaradar.com üzerinden yüzlerce tarifeli havayolunun uçak seferlerini hemen sorgulayın ve en uygun  fiyatlarla Londra uçak biletinizi alın!

Peki tüm bu kolaylıklar ve hizmetler ışığında hemen biletinizi alıp neden Londra’yı yaşamaya hazırlanmıyorsunuz?

Stansted Havaalanı

Uçak Bileti

Heathrow Havaalanı

Uçak Bileti

Gatwick Havaalanı

Uçak Bileti

London City

Uçak Bileti