LOT uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

LOT Uçak Bileti

LOT Uçak Bileti almak için seyahat etmek istediğiniz noktaya web sitesi üzerinden, satış ofisinden veya havayolu bilet satışı yapan diğer yardımcı platformları kullanarak ulaşabilirsiniz. Lot Polish Airlines, Polonya merkezli olarak çalışan ve 1929 yılından beri havayolu taşımacılığı alanında hizmet veren bir firmadır. Günümüzde 35 ülkeden 45’ten fazla noktaya seyahat imkanı sunmaktadır. Uluslararası hava taşımacılığı olan Star Alliance birliğine ise 2004 yılından beri ortaktır.

LOT Bagaj Hakkı

LOT Bagaj Hakkı için el bagajları Ekonomi Sınıfı tarifesi kapsamında alınan biletlerde 8 kilo, LOT Premium Ekonomi için uluslararası uçuşlarda 8 kilo ve kıtalararası uçuşlarda 2 adet 12 kilo, LOT First Class’ta ise her biri 9 kilo olmak üzere iki tane el bagajı hakkı bulunmaktadır. Kontrol edilen bagaj için Ekonomi tarifesinde 1 adet 23 kilo, Premium Ekonomi tarifesinde 2 adete kadar 23 kilo ve First Class tarifesinde 3 parçaya kadar 32 kilodur.

LOT Check-in

LOT Check-in işlemleri Web Check-in üzerinden uçuştan 36 saat önce başlar ve son 120 dakikaya kadar devam eder. Yolcu soyadı ve bilet numaranız ile bu işlemi yapabilir ve koltuğunuzu uçuştan önce seçebilirsiniz. Havalimanında çanta teslim ve etiket almak için check-in işlemlerinizi kendiniz yapacaksınız, mobil check-in esnasında aldığınız mobil biniş kartınızı cihaza okutmanız gerekmektedir. Bagajınız ile ilgili soruları cevapladıktan sonra bagajınızı teslim edebilir ve el bagajınız için verilen etiketi çantanıza yapıştırabilirsiniz. Havalimanı görevlileri bir yanlışlık durumunda yardımcı olmak için hazır şekilde sizi beklemektedirler.

LOT İletişim

LOT İletişim kurmak için müşteri hizmetlerine haftanın her günü saat 09:00-17:00 arasında ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri telefon numarası +48 22 577 77 55’dır. Web sitesi üzerinde yer alan iletişim formu ile de irtibat kurabileceğiniz gibi sorunlarınızın cevabını sık sorulan sorular sayfasında da bulabilirsiniz.

LOT İstanbul

LOT İstanbul şubeleri iki tanedir ve saat 18:00’e kadar her gün ulaşılabilir. LOT Şişli Şubesine (0212) 241 57 49 nolu telefon numarası üzerinden ve LOT Bakırköy Şubesine ise  (0212) 570 22 17 telefon numarası üzerinden direkt olarak ulaşabilirsiniz.

En Ucuz LOT Uçak Bileti Fiyatları

En Ucuz LOT Uçak Bileti Fiyatları araştırması yaparak bilet satın alma işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız Rotaradar.com web sitesi üzerinden seyahat etmek istediğiniz tarih ve saati girerek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Lufthansa

Wizz Air

Ryanair

Air Baltic

Norwegian