Lufthansa uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Lufthansa Uçak Bileti

Deutsche Lufthansa firması, Avrupa’nın en büyük 2. ve dünyanın en büyük 9. Hava yolu şirketidir. Almanya’nın ulusal hava yolu şirketi olarak hizmet veren firma, 1953 yılından bu güne hizmet vermeye devam etmiştir. Yolcu taşımacılığının yanında kargo taşımacılığı alanında da yararlanabileceğiniz bu işletme, 5 farklı hız seçeneği ve 7 farklı özelliğe sahip olan ürünlerinizin taşımacılığını yapmaktadır. Lufthansa uçak bileti fiyatları diğer firmalarla eş değer düzeyde ücretlerle satışa sunulmaktadır ve hava yolu firması tarafından evcil hayvanlarınızın taşınması da gerçekleştirilmektedir. Taşınması yasal olan hayvanların taşınması, uçuş boyunca uygun bakım ve hayvanlar konusunda deneyimli çalışma kadrosu ile gerçekleştirilmektedir. Üstelik kullanabileceğiniz sigorta seçenekleri ile olası bir aksilik durumunda tüm hasarınız sorunsuzca ödenmektedir.

Lufthansa Bagaj Hakkı

Lufthansa Bagaj Hakkı uygulamalarında yolculara el bagajı ve kontrol edilen bagaj hizmetlerinden yararlanma hakkı vermektedir. Lufthansa ile seyahat edecek olan yolcular sınıfına göre 2 adet 16 kilogramı geçmeyecek el bagajı taşıma hakkı elde etmektedir. Yolcuların 55 cm yükseklik 40 cm genişlik ve 23 cm derinlik boyutlarını aşmamaya özen göstermesi gerekmektedir.

Lufthansa Bagaj Hakkı uygulamalarında yolcular 23 kilograma kadar kontrol edilen bagaj hakkından yararlanabilmektedir. Ekonomi sınıfı yolcuları 1 adet 23 kilogram, Premium Ekonomi Sınıfı yolcuları ise 2 adet 23 kilogram bagaj hakkı elde etmektedir. Lufthansa bagaj hakkı ile ilgili daha fazla bilgi almak için blog sayfamızda bulunan Lufthansa El Bagajı ve Lufthansa Bagaj Hakkı yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Lufthansa Check in

Lufthansa Check in işlemleri online, mobil ve havalimanı kontuarları aracılığı ile yapılabilmektedir.  Lufthansa Online Check in ve Lufthansa Mobil Check in  işlemleri uçuş saatinden 23 saat öncesinde tamamlanmaktadır. Lufthansa Havalimanı Check in işlemlerini yapmak isteyen yolcular havalimanındaki kontuar ve kioskları kullanarak check in işlemlerini yapabilmektedir.

Lufthansa İletişim

Lufthansa iletişim numarası Türkiye için +90 212 354 88 88'dir. Yolcular biletleri ile ilgili veya rezervasyonları ile ilgili her problem için ilgili Lufthansa Çağrı Merkezi ile iletişime geçebilmektedir.

Lufthansa İstanbul

Lufthansa İstanbul ofisi İstanbul Atatürk Havalimanı 80900 Yeşilköy adresinde bulunmaktadır. Yolcular ilgili ofisten check in işlemlerini, bilet rezervasyonlarını ve rezervasyonları ile ilgili birçok işlemi yapabilmektedir.

Lufthansa Uçak Bileti Satın Al

Lufthansa Uçak Bileti satın almak için kullanabileceğiniz birçok yöntem bulunmaktadır. Günümüzde artık rezervasyon ve bilet satın alma işlemleri, hızlı ve sorunsuz bir şekilde online olarak gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlemleri Rotaradar.com üzerinden, kalkış ve varış lokasyonunuz ve uçuş tarihiniz ile yapabilir ve avantajlı fiyatlar üzerinden Lufthansa Uçak Biletinizi satın almak için Rotaradar’ın karşılaştırma sisteminden yararlanabilirsiniz. İnternet erişimine sahip cep telefonlarınız, tabletleriniz ve tüm mobil cihazlarınız üzerinden de Lufthansa Uçak Biletinizi alabilirsiniz. IOS ve Android için geliştirilen uygulamalar ile bilet satın alma işleminin yanında, ek hizmet satın alma, uçuş bilgilerinizi değiştirme ve iptal etme gibi tüm işlem seçeneklerine anında ulaşabilirsiniz. Apple Watch sahipleri içinde, Watch uyumlu Lufthansa uygulaması hizmet vermektedir. Uçuş bilgilerinizi, koltuk numaranızı, kapı bilgilerinizi de akıllı saatiniz üzerinden anında öğrenebilirsiniz. Lufthansa özel uygulamaları ile de uçuş bilgilerinizin yanı sıra, seyahatinizi uygun hale getirmek için neler yapabileceğiniz konusunda yardım alabilirsiniz.

En Ucuz Lufthansa Uçak Bileti Fiyatları

Lufthansa Uçak Bileti alırken 4 farklı tarife üzerinden, farklı konfor ve hizmetler ile uçuş yapabilirsiniz. Tüm tarifeler için En Ucuz Lufthansa Uçak Bileti Fiyatlarına erişmek için Rotaradar portalını kullanabilir ve komisyon ödemeden biletinizi satın alabilirsiniz. Ekonomi, Ekonomi Premium, Business ve First Class seçenekleri bagaj ağırlığınız, bilete ayırdığınız bütçe, uçuş sürenize göre tercih edebileceğiniz tarifelerdir. Kısa mesafe ve düşük bagaj ile Ekonomi sınıfını tercih etmek sizin için avantajlı olacağı gibi, fazla bagajınız var ise Ekonomi Premium seçeneğinin ekstra bagaj hakkından yararlanabilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Corendon

TUIfly

Condor

Eurowings

Germanwings