Makedonya Uçak Bileti 244 TL’den başlayan fiyatlarla

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0
Makedonya Uçuşu
Makedonya Uçuşu
En Ucuz Fiyatlı Rota
En Ucuz Havayolu
Popüler Havayolları
244 TL

En Ucuz Makedonya Uçak Biletleri (Tek Yön)

Makedonya için en uygun tek yön uçak bileti fiyatlarını karşılaştır


En Ucuz Makedonya Uçak Biletleri (Gidiş - Dönüş)

Makedonya için en uygun gidiş dönüş uçak bileti fiyatlarını karşılaştır


Makedonya Genel Uçuş Bilgileri

Bugünü takip eden 4 aylık zaman diliminde en ucuz tek yön 3 uçuş alternatifi: İstanbul Üsküp 344 TL , Ankara Üsküp 633 TL , Adana Üsküp 700 TL .

Yine aynı zaman diliminde en ucuz gidiş dönüş 3 uçuş alternatifi: İstanbul Üsküp 689 TL , Ankara Üsküp 1,351 TL , Muğla Üsküp 1,375 TL .

En ucuz Makedonya uçak biletini sunan havayolu şirketi Pegasus olarak karşımıza çıkıyor

Makedonya uçak bileti almak için en ucuz ay Şubat ayıdır. Uçak biletlerine olan talebin arttığı Ağustos ayı ise Makedonya uçuşu yapmak için en pahalı ay olarak karşımıza çıkıyor.

En uygun Makedonya biletlerini seyahatinize en az 92 gün kala bulabilirsiniz.

Makedonya Uçak Bileti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

RotaRadar kullanıcılarının yaptığı uçak bileti aramalarında bulunan en uygun fiyatlı tek yön uçuş 27 Ocak 2021 tarihinde İstanbul Üsküp arasında olup 344 TL’dir. En ucuz gidiş dönüş uçak bileti ise 05 Aralık 2020 tarihinde İstanbul Üsküp arasında 688.84 TL olarak karşımıza çıkmakta.
Türkiye Makedonya arasında günde ortalama 26 sefer gerçekleştiriliyor
THY, Pegasus, Air Serbia, Lufthansa, LOT Polish Airlines, Austrian Airlines, Air Canada, Alitalia, Wizz Air, Aeroflot, Croatia Airlines, Qatar Airways, Corendon Airlines, Easyjet, Tropic Ocean Airways, Tarom Romanian Air, , Ukrayna International, Aegean, Swiss Air, KLM, FlyDubai, RyanAir, Eurowings, Air France, SunExpressTürkiye ve Makedonya arasında uçuşu bulunan havayolu firmalarıdır.
İstanbul Üsküp Uçuşları: 0 sa 20 dk
İzmir Üsküp Uçuşları: 0 sa 25 dk
Ankara Üsküp Uçuşları: 1 sa 55 dk
Antalya Üsküp Uçuşları: 2 sa 5 dk
Adana Üsküp Uçuşları: 2 sa 35 dk
RotaRadar partner acentelerinin uluslararası birçok noktada biletleme yetkisi bulunuyor. Bu acenteler ile yapılan kapsamlı işbirlikleri sayesinde kullanıcılar farklı pazarlardaki promosyonel uçak bileti fırsatlarından yararlanabilir. Böylece Makedonya uçak biletleri diğer sitelere kıyasla daha ucuz fiyatlarla satın alınabilir.

Makedonya Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Makedonya uçak bileti Rotaradar’da. Tek bir arama ile tüm uçuş alternatiflerini ücretsiz karşılaştırın. En uygun Makedonya biletlerini bulun!


Rota Fiyat
İstanbul - Üsküp 344 TL
Ankara - Üsküp 633 TL
Adana - Üsküp 700 TL
İzmir - Üsküp 713 TL
Samsun - Üsküp 718 TL
Gaziantep - Üsküp 738 TL
Antalya - Üsküp 793 TL
Malatya - Üsküp 834 TL
Balıkesir - Üsküp 878 TL
Hatay - Üsküp 1,095 TL
Muğla - Üsküp 1,375 TL
Denizli - Üsküp 1,645 TL

Makedonya Hakkında Genel Bilgiler

Türk kültürünün izlerini bugün bile taşıyan, Balkanlar’ın baş tacı Makedonya nakış gibi işlenmiş tarihi, her mevsim gezip dolaşmaya uygun doğası ile sizleri bekliyor. Balkan tatilinizin ilk durağı olacağına inandığımız Makedonya uçak bileti için sizleri Rotaradar’a bekliyoruz. Keyifli tatilinizin ilk adımını yüzlerce indirimli havayolu arasından alacağınız ucuz uçak biletiniz ile atabilirsiniz.

Roma İmparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluğu’nun topraklarında uzun süre yer almış Makedonya’nın her köşesinde bu zamanlardan kalma tarihi eserlere rastlayabilirsiniz. Türk kültüründe de pek çok türkü ve halk oyununda yerini alan Makedon kültürü ile kaynaşmanızın pek zor olacağını sanmıyoruz. Hele ki rotaradar.com’dan alacağınız en uygun Makedonya uçak biletlerinizi de hesaba katarsak tatil planınızı şimdiden yapmaya başlayabilirsiniz.

Makedonya’da Gezilecek Yerler

Başkent Üsküp, ülkenin en büyük şehridir ve ortasından geçen Vardar Nehri ile ikiye ayrılmıştır. Nehrin üzerinde bulunan Taş Köprü, Fatih Sultan Mehmet’in adıyla anılmakta ve Osmanlı döneminden beri hala dimdik ayaktadır. Üsküp Kalesi’ndeki arkeolojik kazılarda bulunan Neolitik döneme ait eserlerden yola çıkılarak kentte MÖ 4000 senesinden başlayarak yerleşik hayat olduğu söylenebilir. Üsküp Kalesi’ne su taşımak üzere inşa edilmiş kemerlerin Roma İmparatorluğu döneminde Serava Nehri’nden aldığı suyu taşımak için yapıldığı tahmin edilmektedir. Ardından Osmanlı Devleti zamanında Türk Çarşısı içinde bulunan Türk Hamamına su götürmek üzere yeniden düzenlenmiş kemerler Üsküp’e yaklaşık 2km mesafededir. Pek çok müzeye ev sahipliği de yapan Üsküp’te, Makedonya Tarihi Müzesi ve Üsküp Şehir Müzesi’ne ek olarak görebileceğiniz ilginç bir müze daha vardır. Makedonya Geçici Sanatlar Müzesi, yeni dönemde Avrupa’dan gelen bu ‘geçici sanat’ akımı pek çok sanatçının yaşama dair bakış açılarını değerlendirmek üzere kurguladığı çeşitli görsel materyalleri içermektedir. Meraklıları için mutlaka görülmeye değerdir. Üsküp’ten ayrılmadan hayvanat bahçesine de bir uğrayın der ve sizi ikinci durağınız olabilecek Ohri’ye bekleyiz.

Ohri, farklı mimari dokusu ve doğal güzellikleri ile sizlere huzurlu ve mutlu bir tatil vaat edebilir. 1979 senesinden beri UNESCO’nun Dünya Mirası Listesi’ndeki bu şehri Makedonya’ya kadar gelip de görmemek olmaz. Kendine ait bir havalimanı da olan şehre ulaşım hiç sorun değil. Hele artık Rotaradar’da varken. Muhteşem göl manzarasına kendinizi kaptırmadan önce gezebileceğiniz birkaç yer önerimiz de var şehir için. Turunuza,  St. John Kaneo Kilisesi’nden başlayabilir, Saint Pantelejmon Manastırı ile devam edebilir, Samuil’in Kalesi olan antik kenti gezip Saint Sophia Kilisesi’nde sonlandırabilirsiniz mesela.

Ohri Gölü’nden başka, Mavrova ve Rostuşa sınırları içerisindeki Mavrova Gölü’nün bulunduğu milli park da doğal güzelliklerin sizlere sunulacağı şahane yerlerden biridir. Göllerinin yanından dağları ile de oldukça ilgi çeken Makedonya’nın Popova Sapka dağlık bölgesi kışın kayak severler tarafından tercih edilen kayak merkezleri arasındadır.

Makedonya Uçak Bileti Nereden Alınır?

Neticede Drama Köprüsü dar mıdır değil midir bilemiyoruz ama Rotaradar olarak sizin bir gidip bakmanız için seve seve yardımcı olabiliriz. Gelin rotaradar.com’a Makedonya uçak biletinizi yüzlerce tarifeli havayolu arasından görülmemiş fırsatlarla alın! Balkanlar’ın keyfini sonuna kadar çıkartın!