Malaysia Airlines Uçak Bileti

Malaysia Airlines, Malezya'nın ulusal ve bayrak taşıyıcı hava yolu şirkedir. Hava yolu firması 1 Mayıs 1947 tarihinde kurulmuş ve operasyonlarına 1 Ekim 1972 tarihinde başlamıştır. Merkezi Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanı’nda bulunmaktadır. Hava yolu firmasının ikincil olarak Kota Kinabalu ve Kuching Uluslararası Havaalanları’nda da merkezleri bulunmaktadır. Malaysia Airlines'ın filo büyüklüğü 80 olup hava yolu firması tarafından 61 farklı noktaya seferler düzenlenmektedir. Sizler de Malaysia Airlines uçak bileti satın alarak daha uygun fiyatlarla uçak seyahatinizi tamamlayabilirsiniz.

Malaysia Airlines Bagaj Hakkı

Malaysia Airlines Bagaj Hakkı olarak yolcularına seyahat ettikleri sınıflara göre bagaj hakkı vermektedir. First ve Business Class'ta seyahat edecek olan yolcular iki parça bagaj hakkından yararlanabilirken Ekonomi sınıfı yolcuları 1 adet bagaj hakkından yararlanabilmektedir. Yolcular taşıyacakları bagajların 36x56x23 cm ölçülerini geçmemesine ve 7 kilogram ağırlığı aşmamasına dikkat etmelidir. Yolcular eğer bebekleri ile seyahat edeceklerse hava yolu firması tarafından bebekler için de 5 kilogram bagaj hakkı verilmektedir.

Kontrol edilen bagaj hakkı olarak yolcular en fazla iki adet bagajdan yararlanabilmektedir. First Class yolcuları Malaysia Airlines bagaj hakkı olarak kontrol edilen bagaja 50 kilograma kadar valiz bırakabilirken business class yolcuları 40, ekonomi sınıfı yolcuları ise 30 kilograma kadar bagaj verebilmektedir. Bebekler için ise yolculara 10 kilogram kontrol edilen bagaj hakkı verilmektedir.

Malaysia Airlines Check-in

Malaysia Airlines Check in işlemlerini yapmak isteyen yolcular Malaysia Airlines Uçak Bileti satın alırken verilen rezervasyon numarası ile check in işlemlerini yapabilmektedir. Dış hat seferleri için check in süresi seferden 2 saat önce son bulurken iç hatlar seferleri için 1,5 saat önce son bulmaktadır. Online check in sistemi uçuş saatinden 48 saat önce açılmaktadır.

Malaysia Airlines İletişim

Malaysia Airlines iletişim yöntemi olarak iletişim formu kullanmayı tercih eden bir hava yolu firmasıdır. Yolcular ilgili iletişim formuna Malaysia Airlines İletişim bölümü üzerinden ulaşabilmektedir.

Malaysia Airlines İstanbul

Malaysia Airlines İstanbul ofisi bulunmayan hava yolu şirketlerinden biridir. İlgili hava yolu firması ile seyahat etmek için Rotaradar üzerinden uçak biletlerini araştırabilir ve bütçenize en uygun uçak biletini bulabilirsiniz.

En Ucuz Malaysia Airlines Uçak Bileti Fiyatları

Malaysia Airlines uçak bileti satın almak istediğiniz takdirde Rotaradar'ın uçak biletlerini karşılaştırma sisteminden yararlanarak seçtiğiniz tarih aralığında rotanıza en uygun uçuşları görebilir ve en ucuz Malaysia uçak bileti fiyatlarını diğer firmalarla karşılaştırarak uçak biletinizi satın alabilirsiniz.