Manchester Uçak Bileti 2,336 TL’den başlayan fiyatlarla

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0
Manchester Uçuşu
Manchester Uçuşu
Manchester Şehrinde Bulunan Havalimanları
En Ucuz Fiyatlı Rota
En Ucuz Havayolu
Popüler Havayolları
2,336 TL

RotaRadar’da Bulunan Manchester Uçak Bileti Fiyatları (Tek Yön)

RotaRadar kullanıcıları tarafından bulunan en uygun tek yön Manchester uçak bileti fiyatlarını karşılaştır


En Ucuz Manchester Uçak Biletleri (Gidiş - Dönüş)

RotaRadar kullanıcıları tarafından bulunan en uygun gidiş dönüş Manchester uçak bileti fiyatlarına göz at


Manchester Kalkışlı Popüler Yurtdışı Rotalar

Manchester kalkışlı popüler yurtdışı rotalar için en uygun uçuşları karşılaştır


Manchester kalkışlı en çok uçuş yapılan ülkeler


Manchester Genel Uçuş Bilgileri

Bugünü takip eden 4 aylık zaman diliminde en ucuz tek yön 3 uçuş alternatifi: İzmir Manchester 2,336 TL .

Yine aynı zaman diliminde en ucuz gidiş dönüş 3 uçuş alternatifi: İstanbul Manchester 3,618 TL .

En ucuz Manchester uçak biletini sunan havayolu şirketi: Pegasus

Manchester uçak bileti almak için en ucuz ay Nisan ayıdır. Uçak biletlerine olan talebin arttığı Şubat ayı ise Manchester uçuşu yapmak için en pahalı ay olarak karşımıza çıkıyor.

En uygun Manchester biletlerini seyahatinize en az 18 gün kala bulabilirsiniz.

Manchester uçuşu bulunan havayolu: Easyjet , Wizz Air , RyanAir , Pegasus , Corendon Airlines , Jet2 , Aegean , KLM , Eurowings .

Manchester Uçak Bileti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

RotaRadar kullanıcılarının yaptığı uçak bileti aramalarında bulunan en uygun fiyatlı tek yön uçuş 15 Aralık 2022 tarihinde İzmir Manchester arasında olup 2,336 TL’dir. En ucuz gidiş dönüş uçak bileti ise 25 Aralık 2022 tarihinde İstanbul Manchester arasında 3,617.61 TL olarak karşımıza çıkmakta.
Manchester şehrinde 1 havalimanı vardır: Manchester Uluslararası Havalimanı
Aktarmasız direkt bir uçuş 0 sa 15 dk sürmektedir.
Manchester şehrine uçmak için en ucuz ay Nisan ayıdır.
Pegasus, THY, Lufthansa Manchester şehrine aktarmasız uçan havayollarıdır.
RotaRadar partner acentelerinin uluslararası birçok noktada biletleme yetkisi bulunuyor. Bu acenteler ile yapılan kapsamlı işbirlikleri sayesinde kullanıcılar farklı pazarlardaki promosyonel uçak bileti fırsatlarından yararlanabilir. Böylece Manchester uçak biletleri diğer sitelere kıyasla daha ucuz fiyatlarla satın alınabilir.

Manchester Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Manchester uçak bileti Rotaradar’da. Tek bir arama ile tüm uçuş alternatiflerini ücretsiz karşılaştırın. En uygun Manchester biletlerini bulun!


Rota Fiyat
İzmir - Manchester 2,336 TL
İstanbul - Manchester 3,618 TL

Manchester Hakkında Genel Bilgiler

Sadece Old Trafford’u ziyaret etmek için bile gidilesi şehir Manchester artık Rotaradar fırsatlarıyla size daha yakın. Yüzlerce tarifeli havayolunun fırsatları ile seçebileceğiniz en ucuz Manchester uçak bileti sitemizde sizleri bekliyor. Tek yapmanız gereken gitmek istediğiniz tarihlere karar vermek. Yılın her zamanı en uygun fiyatlı uçak biletlerini burada bulabilirsiniz.

Manchester İngiltere’nin kuzey batısında yer almaktadır ve ülkenin en kalabalık altıncı kentidir. 1853 senesinde kurulan Bridgewater Kanalı sayesinde kasaba statüsünden şehir statüsüne geçiş yapmıştır. Bu tarihten yaklaşık 40 sene sonra ise Manchester’da dünyanın en geniş gemi kanalı olan Manchester Ship Canal kurulmuştur.

Dünyada atomun ilk patlatıldığı ve ilk demiryolunun kurulduğu yer olması açısından oldukça önemli bir merkezdir. Bilim ve Sanayi Müzesi’nde (MOSİ) bu konulara oldukça geniş yer verilmektedir. Müzenin yeri dünyada ilk tren yolcu istasyonu olarak 1830’da açılmış fakat uzun süredir faal olmayan Liverpool Road Tren Garı’ndadır.

Manchester’da Gezilecek Yerler

Manchester’da bulunan Chetham Kütüphanesi’nin de tarihin akışını değiştiren kitapların yazıldığı yer olarak çok büyük bir ünü vardır. Karl Marx ve Friedrich Engels Komünist Beyannamesi adlı eserlerini burada yazmışlardır. O günlerde ikilinin beraber çalıştığı pencere kenarındaki bank da bugün hala aynı yerinde korunmaktadır. Ayrıca Marx'ın o sıralarda okumakta olduğu iktisat kitabını da kütüphanede görülebilirsiniz. Manchester doğumlu Anthony Burgess 1962 senesinde basılan romanı Otomatik Portakal’ı doğup büyüdüğü ve okuduğu bu şehirde yazmıştır.

Sanatın her alanına ilgili insanların yaşadığı şehir Manchester; 60’lı ve 70’li yıllarda çok ünlü grup ve şarkıcıların yetiştiği yer olarak bilinmekteymiş. Bunların arasında; Hollies, Monkees, Smiths, Davy Jones ve Smiths sadece bazıları olarak sayılabilir.

Şehrin adını aldığı Antik Roma dönemine ait Mancinium antik Roma kalesinin restore edilmiş bir bölümü halkın ziyaretine açıktır.  

Manchester City ve Manchester United gibi iki ünlü takıma ev sahipliği yapıp da futbola adanmış bir müzeye ev sahipliği yapmamak olur mu? Meraklıları için 2001 senesinde açılmış Ulusal Futbol Müzesi ve Old Trafford’u gezmek müthiş keyifli olacaktır kanaatindeyiz.

İşçi sınıfının tarihinde çok önemli bir yere sahip olduğu şehirde çalışan insanlardan anılara, deneyimlere yer veren People’s History Museum da farklı bir müze deneyimi yaşamak isteyen ziyaretçilerini beklemektedir.

Manchester’da yılın istediğiniz zamanı kayak yapmanıza imkan sağlayan ‘Chill Factore’ adında bir merkez de bulunmaktadır. Gerçek karla kaplı alanda ne zaman isterseniz kapalı kayak keyfi yaşayabilirsiniz.

Manchester Uçak Bileti Nereden Alınır?

Oldukça renkli bir gece hayatı olan şehir her zevkten her kesime uygun çılgın eğlenceleri ile tanınmaktadır. Özellikle Canal Street bölgesi senelerdir bu konuda ün yapmış şehrin en farklı eğlencelerine ev sahipliği yapan köşesi olarak anılmaktadır.

Gelin hemen şimdi rotaradar.com fırsatları ile Manchester uçak biletinizi alın istediğiniz zaman en uygun fiyatla bu geziye çıkmanın keyfine varın!

Manchester Şehri Yakınlarındaki Diğer Alternatif Şehir Önerilerimiz