Middle East Airlines Uçak Bileti

Middle East Airlines Uçak Bileti alarak 21 farklı ülkede 30’un üzerinde farklı noktaya uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Middle East Airlines, 1945’ten bu güne havayolu taşımacılığı alanında hizmet vermektedir ve 2012’den beri havayolu şirketleri ittifakı olan SkyTeam içinde yer almaktadır.

Middle East Airlines Bagaj Hakkı

Middle East Airlines Bagaj Hakkı aldığınız bilet tarifesine göre ve uçuş yapmak istediğiniz ülkeye göre değişmektedir. Tüm tarifeler için el bagajı hakkı 10 kg olarak belirlenmiştir. Ekstra bagaj alımı yapmak isterseniz seyahat edeceğiniz ülkeye göre 3$-5$ arasında değişiklik göstermektedir. Ekonomi Sınıfı için kontrol edilir bagaj hakkı 23 kg ve Business Class uçuşlar için 32 kg’dır. Frankfurt uçuşları için tüm bavullar yalnızca kargo ile iletilmektedir.

Middle East Airlines Check-in

Middle East Airlines Check-in işlemlerini Online Check-in olarak gerçekleştirebilirsiniz. Uçak kalkışından 24 saat önce başlayan check-in işlemleri, uçağın kalkmasından 3 saat önce bitmektedir. Online check-in işleminizi ve bilet iptal işlemlerinizi 3 saat öncesine kadar yapmanız gerekmektedir. Aksi halde bilet iptal ve değişikliği için herhangi bir hak talebinde bulunamazsınız. Online Check-in işlemi e-bilet numarası, kod, uçuş numarası ve soyadı ile yapılmakta ve mobil biniş kartınız size e-mail olarak gönderilmektedir.

Middle East Airlines İletişim

Middle East Airlines İletişim numaraları üzerinden müşteri hizmetleri ile haftanın her günü 24 saat iletişime geçebilirsiniz. Herhangi bir sabit hat veya GSM numarasından 0961 1 629999 veya 1330 ile irtibat kurabilirsiniz. Rezervasyon ve bilgi için [email protected] mail adresine mail atabilirsiniz. Özel hizmetlerden yararlanmak için ise [email protected] üzerinden mail ile irtibat gerçekleştirebilirsiniz.

Middle East Airlines İstanbul

Middle East Airlines İstanbul, İstanbul/Harbiye’deki ofisi ile Türkiye’deki müşterilerine hizmet vermektedir. (0212) 248 22 41 numaraları telefon numarası ile direkt olarak Türkiye çalışanlarına ulaşabilirsiniz.

En Ucuz Middle East Airlines Uçak Bileti Fiyatları

En Ucuz Middle East Airlines Uçak Bileti Fiyatları karşılaştırması ve bilet satın alma işlemleriniz için Rotaradar'ı takip edebilirsiniz. Rotaradar.com üzerinden seyahat noktalarınızı, kaç kişi seyahat edeceğinizi ve uçuş tarihlerinizi girerek bütçenize uygun bir seyahat planlayabilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Emirates

Saudi Arabian Airlines

Qatar Airways

THY

EgyptAir