Moldova Uçak Bileti

Doğu Avrupa’da Rusya ve Romanya arasında kalmış, turistik açıdan keşfedilmemiş ülke Moldova ilginç tarihi ve doğal güzellikleri ile sizleri bekliyor. Rotaradar.com ile yüzlerce indirimli havayolu arasından Moldova uçak biletinizi bulun, en uygun fiyatlarla vize masrafınız da olmadan bu güzel ülkeyi ziyaret etme şansını kaçırmayın.

Ülkenin içinden geçen Prut ve Dinyester Nehirleri tüm coğrafyaya bambaşka bir hava katmaktadır. Başkent Kişinev, güzel mimarisi ve doğal zenginliklerinin yanında günümüzde benzersiz gece hayatı ile de oldukça ünlenmiş durumdadır. Fiyatların da oldukça ucuz olduğu bu ülke doya doya gezmek ve alışveriş yapmak için çok ideal bir merkez haline gelmiştir. Ayrıca rotaradar.com’dan alacağınız uygun uçak biletiniz, bu tatilinizi en başından çok karlı bir hale getirecektir.

Moldova’da Gezilecek Yerler

Dinyester Nehri’nin oldukça verimli topraklarına kurulmuş olan Kişinev ülke genelinin de yarısının ormanlarla kaplı olduğu düşünülecek olursa, tam bir yeşillik cenneti olarak görülebilir. Bunun dışında Kişinev’de Sanat Sokağı’nda uğramanızı tavsiye ederiz. Burası hem keyifle gezebilecek hem de hediyelik eşya satın alınabilecek güzel yerlerden biri. Kişinev’e ait el yapımı olan pek çok otantik hediyelik eşyayı burada bulmak mümkün. Gece hayatı ile ön plana çıkmış olsa da kafa dinlemek, gözlerden uzak bir hafta sonu geçirmek için de Moldova’yı ziyaret edebilirsiniz. Ekim ayında gerçekleştirilen Ulusal Bağ Bozumu şenliklerine katılarak dünyanın belki de en leziz şaraplarının tadına bakabilmeniz mümkün. Büyük bir festival havasına bürünen şenliğin hiçbir dakikasını kaçırmamanızı öneririz.

Ünlü Rus şair ve yazar Aleksandr Puşkin’in ömrünün 3 senesini geçirdiği Kişinev’de bulunan evi bugün müze halindedir. Muhakkak gezip görülmesi gereken yerlerin başında gelir. Seneler boyunca paylaştığımız ortak kültür zenginliklerimiz ve aynı coğrafyada yetişmiş olmamız nedeniyle mutfak zevklerimizin de çok uyumlu olduğu ülkede bu tatları mutlaka keşfetmeli, otantik restoranlarda yemek yemeyi ihmal etmemelisiniz.

Moldova Uçak Bileti Nereden Alınır?

Tatil amacınız ister eğlenip stres atmak isterse sessiz sakin kafa dinlemek olsun rotanızın adı Moldova olsun. Moldova uçak biletiniz için hemen rotaradar.com’a gelin yüzlerce indirimli havayolundan dilediğinizi seçerek en uygun Moldova tatilinizin tadını çıkartın!

Kişinev

Uçak Bileti