Montenegro Airlines uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Montenegro Airlines Uçak Bileti

Montenegro Airlines 24 Ekim 1994 tarihinde, Karadağ'da kurulan bir hava yolu firmasıdır. Karadağ'ın bayrak taşıyıcı hava yolu firması olan Montenegro Airlines'ın merkez havalimanı Podgorica Havalimanı’dır. Bunun yanı sıra hava yolu firmasının ikinci merkezi ise Tivat Havaalanı’nda bulunmaktadır. Montenegro Airlines uçak bileti fiyatları aynı rotalarda sefer düzenleyen diğer firmalara göre daha uygundur. Genellikle hava yolu firmasının uçak biletleri fiyatlarının uygun olması ise firma tarafından yapılan tarifeli uçuşlardan kaynaklanmaktadır. Filo büyüklüğü 6 olan Montenegro Airlines ile dünyanın 15 farklı noktasına seyahat edebilirsiniz.

Montenegro Airlines Bagaj Hakkı

Montenegro Airlines uçak bileti bulunan yolcuların bagaj hakkı limitleri seyahat edilecek olan yolculuk sınıfına göre değişiklik göstermektedir. Ekonomi sınıfında seyahat edecek olan yolcuların Montenegro Airlines uçak biletine dahil olan Montenegro Airlines bagaj hakkı limiti el bagajında 8 kilogramdır. Yolcular el bagajından yararlanmak istiyorsa valizlerinin 115 cm ölçülerini geçmemesine dikkat etmelidir.

Montenegro bagaj hakkı prosedürleri gereğince ekonomi sınıfı yolcularının 1 adet 23 kilograma kadar kontrol edilen bagaj uygulamalarından yararlanma hakkı bulunurken business class yolcularının 2 adet 32 kilograma kadar kontrol edilen bagaj hakkından yararlanma imkanı bulunmaktadır.

Montenegro Airlines Check in

Montenegro Airlines uçak bileti bulunan yolcular yolculuklarının başlamasından belirli bir saat öncesinde check in işlemi yapmalıdır. Yolcular Montenegro Airlines check in işlemlerini online check in sistemi üzerinden yapabileceği gibi hava limanında bulunan kontuar ve kiosklar aracılığı ile de gerçekleştirebilmektedir. Montenegro Airlines online check in işlemleri yolcuların sefer saatinden 48 saat önce açılmakta ve uçuşa 30 dakika kala kapanmaktadır. Check in işlemlerini tamamlayan yolcular biniş kartlarını yazdırmayı unutmamalıdır.

Montenegro Airlines İletişim

Montenegro Airlines iletişim numarası 0212 334 29 00'dır. İlgili numara üzerinden Montenegro Airlines’ın Türkiye’deki temsilci firması ile iletişime geçebilir ve rezervasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Montenegro Airlines İstanbul

Montenegro Airlines İstanbul ofisi Mete Caddesi no:18/1 Taksim/İstanbul adresinde bulunmaktadır. İlgili adres üzerinden Montenegro Airlines’in Türkiye temsilcisi olan APG Türkiye ile iletişime geçebilir ve rezervasyon işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

En Ucuz Montenegro Airlines Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Montenegro airlines uçak bileti fiyatları şimdi Rotaradar’da. Şimdi sen de Rotaradar’a gel ve seyahat etmek istediğini rotalardaki uçuşları ara ve aradığın uçuşlar arasından bütçene en uygun uçak biletini bularak hem daha ucuza seyahat et hem de seyahat ederken tasarruf et.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Air Serbia

Adria Airways

Wizz Air

Ryanair

Austrian Airlines