Moskova Uçak Bileti 153 TL’den başlayan fiyatlarla

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0
Moskova Uçuşu
Moskova Uçuşu
Moskova Şehrinde Bulunan Havalimanları
En Ucuz Fiyatlı Rota
En Ucuz Havayolu
Popüler Havayolları
152.87 TL

RotaRadar’da Bulunan Moskova Uçak Bileti Fiyatları (Tek Yön)

RotaRadar kullanıcıları tarafından bulunan en uygun tek yön Moskova uçak bileti fiyatlarını karşılaştır


En Ucuz Moskova Uçak Biletleri (Gidiş - Dönüş)

RotaRadar kullanıcıları tarafından bulunan en uygun gidiş dönüş Moskova uçak bileti fiyatlarına göz at


Moskova Kalkışlı Popüler Yurtdışı Rotalar

Moskova kalkışlı popüler yurtdışı rotalar için en uygun uçuşları karşılaştır


Moskova Genel Uçuş Bilgileri

Bugünü takip eden 4 aylık zaman diliminde en ucuz tek yön 3 uçuş alternatifi: Antalya Moskova 657 TL , İstanbul Moskova 680 TL , Ankara Moskova 883 TL .

Yine aynı zaman diliminde en ucuz gidiş dönüş 3 uçuş alternatifi: İstanbul Moskova 1,127 TL , Ankara Moskova 1,373 TL , Adana Moskova 1,632 TL .

En ucuz Moskova uçak biletini sunan havayolu şirketi: Trans Air Benin

Moskova uçak bileti almak için en ucuz ay Mayıs ayıdır. Uçak biletlerine olan talebin arttığı Temmuz ayı ise Moskova uçuşu yapmak için en pahalı ay olarak karşımıza çıkıyor.

En uygun Moskova biletlerini seyahatinize en az 5 gün kala bulabilirsiniz.

Moskova uçuşu bulunan havayolu: Trans Air Benin , Pobeda Airlines , RusLine , Ural Airlines , Siberian Airlines , Aeroflot , UTAir , Wizz Air UK , Nordavia .

Moskova Uçak Bileti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

RotaRadar kullanıcılarının yaptığı uçak bileti aramalarında bulunan en uygun fiyatlı tek yön uçuş 02 Ağustos 2020 tarihinde Antalya Moskova arasında olup 657.19 TL’dir. En ucuz gidiş dönüş uçak bileti ise 15 Ağustos 2020 tarihinde İstanbul Moskova arasında 1,126.80 TL olarak karşımıza çıkmakta.
Aktarmasız direkt bir uçuş 0 sa 5 dk sürmektedir.
Moskova şehrine uçmak için en ucuz ay Mayıs ayıdır.
THY, Aeroflot, Pegasus Moskova şehrine aktarmasız uçan havayollarıdır.
RotaRadar partner acentelerinin uluslararası birçok noktada biletleme yetkisi bulunuyor. Bu acenteler ile yapılan kapsamlı işbirlikleri sayesinde kullanıcılar farklı pazarlardaki promosyonel uçak bileti fırsatlarından yararlanabilir. Böylece Moskova uçak biletleri diğer sitelere kıyasla daha ucuz fiyatlarla satın alınabilir.

Moskova Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Moskova uçak bileti Rotaradar’da. Tek bir arama ile tüm uçuş alternatiflerini ücretsiz karşılaştırın. En uygun Moskova biletlerini bulun!


Rota Fiyat
Antalya - Moskova 657.19 TL
İstanbul - Moskova 680.23 TL
Ankara - Moskova 882.76 TL
Muğla/Dalaman - Moskova 1,055.98 TL
Samsun - Moskova 1,287.90 TL
Hatay/Antakya - Moskova 1,415.69 TL
Adana - Moskova 1,505.68 TL
Muş - Moskova 1,572.16 TL
Diyarbakır - Moskova 1,746.61 TL
Balıkesir - Moskova 1,781.96 TL
İzmir - Moskova 1,921.35 TL
Gaziantep - Moskova 2,932.79 TL

Moskova Hakkında Genel Bilgiler

Moskova uçak biletinizi en uygun fiyatlarla almak için Rotaradar üzerinden yüzlerce havayolu şirketini sorgulayın, en avantajlı Moskova uçak bileti sizin olsun!

Her gün bir milyondan fazla insanın ziyaret akınına uğrayan, Rusya’nın başkenti Moskova’ya seyahat etme sırası size de geliyor. Tarifeli havayolu şirketleri için indirimli Moskova uçak biletinizi rotaradar.com adresiyle tarayın ve fiyat karşılaştırması yaparak düşük maliyetli bir tatil fırsatı yakalayın. Dünyanın en çok ziyaret edilen şehrini gezerek unutulmaz bir tatil yaşayın.

Moskova’da Gezilecek Yerler

On milyonu aşkın insanın yaşadığı ve her gün milyonların ziyaret ettiği Moskova megapol olarak anılan bir şehirdir. Yeniden yapılanma söz konusu olduğundan beri şehrin alt yapısı pek çok açıdan yenilenmiştir. En düzenli metro sistemine sahiptir hatta şehrin her yerine metro ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Dokuz demiryolu istasyonu, beş havaalanı ve iki nehir terminali vardır. Moskova Nehri’nin üzerine kurulu köprüleriyle şehir otantik bir havaya bürünür. Bu kadar büyük bir kent olmasından dolayı kendi zevkinize uygun gezecek yer bulma konusunda sıkıntı çekme gibi bir ihtimal yoktur. Altmıştan fazla müzesi, çok sayıda meydanı ve yeşillik alanlarıyla gezi güzergahı oluştururken önceden bilgi edinmiş olmakta yarar var.

İlk olarak Moskova’nın en eski yapısı olan Kremlin’e giderek, genel mimari yapı ve Rus tarihi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kremlin, Rus Devlet Başkanları tarafından hala kullanılan bir yapı olduğundan dolayı büyük bir kısmı halka kapalıdır. Ancak Patrik Sarayı, katedralin içerisinde bulunan kiliseler ve Devlet Silahhanesi ziyaretçilere açıktır. Devlet Silahhanesi Armoni Müzesi olarak da anılır ve Rus Çar’larının bu zamana kadar elde ettikleri serveti gözler önüne serer. Kremlin’in bulunduğu meydan Moskova’nın en eski meydanı olan Katedral Meydanı’dır.

Resmigeçitlerin ve törenlerin yapıldığı, Moskova’nın ana meydanı olan bilinen Kızıl Meydan ise Kremlin’in doğu tarafında yer alır. Kızıl Meydan eski devirlerde Çar’ların buyruklarını halka açıkladığı alan olarak bilinirken günümüzde ünlü sanatçıların konserler de verebildiği bir alan halini almıştır. Kızıl Meydan’ın içerisindeki en önem taşıyan yer ise Lenin Mozolesi Katedrali’dir. Lenin Mozolesi, Sovyetler Birliği’nin kurucusu Vladimir Lenin’in anıt mezarıdır ve mumyalanmış bedeni kristal bir tabut içerisinde turistler tarafından ziyaret edilerek görülebilir. Aynı zamanda Kızıl Meydan’da yirmi iki binden fazla eser sergilenen Rus Tarih Müzesi bulunur. Tarihi bir ziyaret yapmak isteyenlerin müzeyi gezi listesine eklemesinde fayda var.

Kremlin ve Lenin Mozolesi’nin karşısında Moskova’daki en büyük alışveriş merkezi olan Gum yer alır. Yerli ve yabancı pek çok firmaya ait mağazayı bulabileceğiniz GUM alışveriş merkezi özel tasarım vitrinleriyle göz doldurur niteliktedir. Alışveriş Merkezi’nin arkasında Kitay Gorod Bölgesi bulunur ve tarihi binalarla çevrili bu bölgede keyifli bir gezi gerçekleştirebilirsiniz.

Moskova’ya yolu düşen herkes Arbat Sokağı’na bir ziyaret gerçekleştirmelidir. Ruslar tarafından ‘Moskova’nın Ruhu’ olarak tanımlanan Arbat Sokağı ünlü Rus sanatçılar, ressamlar ve yazarlara ev sahipliği yapmıştır. Sokak müzisyenleri tarafından müzik yapılan, Rus el sanatından hediyelik eşyalar bulunan, ressamların portreler çizdiği otantik bir sokak olarak bilinir. Arbat Sokağı’ndan sevdikleriniz için hediyelik eşyalar almayı da ihmal etmemelisiniz.

Puşkin Devlet Güzel Sanatlar Müzesi de sanatseverlerin uğraması gereken bir noktadır. 15. Yüzyıla kadar dayanan tarihi eserler sergilenen müzede ilgi çekici birçok eserle karşılaşabilirsiniz. Müze üç ayrı binadan oluşur, ilk binada Avrupa-Amerikan Sanat Galerisi bulunur, ikinci binada Antik Dönem eserleri vardır ve son binada ise özel koleksiyonlara yer verilmiştir. Puşkin Devlet Güzel Sanatlar Müzesi’nde bilgilendirici bir gezi gerçekleştirmiş olacaksınız. Tretyakov Müzesi ise sadece Rus Güzel Sanatlarının sergilendiği milli müze olarak geçmektedir.

Eğer Moskova gezinizi ilkbahardan sonbahara kadar olan dönemde planlayacaksanız mutlaka Moskova Nehir turu yapmalısınız. İsterseniz Nehir Tramvayları ile ya da lüks yat seçenekleriyle nehirde keyifli saatler geçirerek tatilinize unutulmayacak bir anı ekleyebilirsiniz.

Moskova Uçak Bileti Nereden Alınır?

Dünya çapında birçok turistin ziyaret ettiği şehre, en uygun Moskova uçak bileti fırsatı ile indirimli gelebilmek için erken rezervasyon yaptırmalısınız. Yüzlerce havayolu şirketi arasından Moskova’ya en ucuz uçak bileti imkanını yakalayabilmek adına Rotaradar üzerinden fiyat karşılaştırması yapmakta yarar var. İçinize sinecek kaliteye en uygun imkanlarla sahip olmanın artık daha kolay yollarından yararlanma vakti.

Moskova’ya en ucuz uçuş fırsatı için rotaradar.com adresinden ücretsiz fiyat sorgulaması yapın, çıkan sonuçları karşılaştırın, en uygun Moskova uçak biletine sahip olun!

Moskova Şehri Yakınlarındaki Diğer Alternatif Şehir Önerilerimiz