Novosibirsk Uçak Bileti 206 TL’den başlayan fiyatlarla

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0
Novosibirsk Uçuşu
Novosibirsk Uçuşu
Novosibirsk Şehrinde Bulunan Havalimanları
En Ucuz Fiyatlı Rota
En Ucuz Havayolu
Popüler Havayolları
206 TL

RotaRadar’da Bulunan Novosibirsk Uçak Bileti Fiyatları (Tek Yön)

RotaRadar kullanıcıları tarafından bulunan en uygun tek yön Novosibirsk uçak bileti fiyatlarını karşılaştır


En Ucuz Novosibirsk Uçak Biletleri (Gidiş - Dönüş)

RotaRadar kullanıcıları tarafından bulunan en uygun gidiş dönüş Novosibirsk uçak bileti fiyatlarına göz at


Novosibirsk Kalkışlı Popüler Yurtdışı Rotalar

Novosibirsk kalkışlı popüler yurtdışı rotalar için en uygun uçuşları karşılaştır


Novosibirsk kalkışlı en çok uçuş yapılan ülkeler


Novosibirsk Genel Uçuş Bilgileri

Bugünü takip eden 4 aylık zaman diliminde en ucuz tek yön 3 uçuş alternatifi: Gokceada Novosibirsk 206 TL , Afyon Novosibirsk 206 TL , Afyon Novosibirsk 206 TL .

Yine aynı zaman diliminde en ucuz gidiş dönüş 3 uçuş alternatifi: Adıyaman Novosibirsk 489 TL , Muğla Novosibirsk 489 TL , Antalya Novosibirsk 489 TL .

En ucuz Novosibirsk uçak biletini sunan havayolu şirketi: Pegasus

Novosibirsk uçak bileti almak için en ucuz ay Ekim ayıdır. Uçak biletlerine olan talebin arttığı Temmuz ayı ise Novosibirsk uçuşu yapmak için en pahalı ay olarak karşımıza çıkıyor.

En uygun Novosibirsk biletlerini seyahatinize en az 58 gün kala bulabilirsiniz.

Novosibirsk uçuşu bulunan havayolu: Pobeda Airlines , Nordavia , Ural Airlines , Nordwind Airlines , Siberian Airlines , Red Wings , Aeroflot , Pegasus , SunExpress .

Novosibirsk Uçak Bileti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

RotaRadar kullanıcılarının yaptığı uçak bileti aramalarında bulunan en uygun fiyatlı tek yön uçuş 20 Eylül 2022 tarihinde Bursa Novosibirsk arasında olup 206 TL’dir. En ucuz gidiş dönüş uçak bileti ise 20 Ağustos 2022 tarihinde Batman Novosibirsk arasında 489.00 TL olarak karşımıza çıkmakta.
Novosibirsk şehrinde 1 havalimanı vardır: Tolmachevo Havalimanı
Aktarmasız direkt bir uçuş 1 sa 45 dk sürmektedir.
Novosibirsk şehrine uçmak için en ucuz ay Ekim ayıdır.
Aeroflot, THY, Pobeda Airlines Novosibirsk şehrine aktarmasız uçan havayollarıdır.
RotaRadar partner acentelerinin uluslararası birçok noktada biletleme yetkisi bulunuyor. Bu acenteler ile yapılan kapsamlı işbirlikleri sayesinde kullanıcılar farklı pazarlardaki promosyonel uçak bileti fırsatlarından yararlanabilir. Böylece Novosibirsk uçak biletleri diğer sitelere kıyasla daha ucuz fiyatlarla satın alınabilir.

Novosibirsk Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Novosibirsk uçak bileti Rotaradar’da. Tek bir arama ile tüm uçuş alternatiflerini ücretsiz karşılaştırın. En uygun Novosibirsk biletlerini bulun!


Rota Fiyat
Çanakkale - Novosibirsk 206 TL
Erzincan - Novosibirsk 206 TL
Çanakkale - Novosibirsk 206 TL
Çanakkale - Novosibirsk 206 TL
Konya - Novosibirsk 206 TL
Sivas - Novosibirsk 206 TL
Gaziantep - Novosibirsk 206 TL
Elazığ - Novosibirsk 206 TL
Muş - Novosibirsk 206 TL
Alanya - Novosibirsk 206 TL
Kocaeli - Novosibirsk 206 TL
Antalya - Novosibirsk 206 TL

Novosibirsk Hakkında Genel Bilgiler

Rusya'da bulunan Sibirya Federal Bölgesi’nin en büyük yerleşim yeri ve aynı zamanda başkenti olan Novosibirsk'e güzel bir gezi yapmak ister misiniz? 1,5 milyonu aşan nüfusuyla en kalabalık ve en önemli kentlerden biri olan Novosibirsk sizi saklı güzelliklerini keşfetmek için bekliyor. Ucuz ve uygun fiyatlı Novosibirsk uçak biletini rotaradar.com adresinden alarak bu gizemli güzelliği keşfe çıkabilirsiniz.

Yazları oldukça sıcak geçen Novosibirsk'te kış aylarında sıcaklıklar yaklaşık -45 derecelere düşmektedir. Bugüne dek ölçülen en düşük sıcaklık -47 derecedir. O nedenle gezmek için seçilecek en uygun zaman Nisan-Eylül arasındaki aylardır.

Oldukça güvenli bir yer olan Novosibirsk'de sokaklarda güvenle dolaşabilirsiniz. Burada sizin için en büyük sıkıntı müzelerde ve ziyaret yerlerinde dil sorunu olacaktır. İngilizce bilen çok azdır. Bu nedenle gitmeden önce belli başlı anahtar cümleleri bir kağıda not etmenizi öneririz.

Novosibirsk'de Gezilecek Yerler

Öncelikle anımsatmak isteriz ki kış aylarına denk getirdiğiniz bir gezideyseniz soğuğa dayanıklı sizi sıcak tutacak giysileriniz olmadan sokağa çıkmayın. Çünkü şaka değil gerçek bir Sibirya soğuğunun tam ortasındasınız. Novosibirsk uçak bileti için Rotaradar’a gelerek ulaştığınız bu soğuk ama gizemli güzellikler şehrinde; Lenin Meydanı’nı, Opera ve Tiyatro Binası’nı, Novosibirsk Hayvanat Bahçesi’ni, Novosibirsk Sanat Müzesi’ni, Novasibirsk Tarih Müzesi’ni, Nikolai Şapeli’ni, Tren Garını, Ob Irmağı’nı ve Demiryolu Köprüsünü gezi notlarınıza ekleyin. Şehrin en önemli yapısı olan Novosibirsk Opera ve Bale Binası’nda bir gösteri izlemek için biletinizi mutlaka alın, inanın eşsiz bir deneyim olacaktır. Ob Irmağı’nın kıyısında uzun bir yürüyüşe çıkın ve eğer kış aylarında gittiyseniz, karlar altında Moskova'dan Novosibirsk'e bir tren yolculuğu yapın. Ne de olsa ünlü Transsibirya Ekspresi’nin en önemli duraklarından biri olan Novosibirsk'tesiniz.

Ucuz ve uygun fiyatlı Novosibirsk uçak biletini rotaradar.com adresinden alarak geldiğiniz Novosibirsk'te pek çok otel seçeneği yanında günlük odalar ve hostellerde de kalmanız mümkün. Bu konuda sıkıntı çekmeyeceksiniz.

Novosibirsk Uçak Bileti Nereden Alınır?

Size özel fırsatlarla indirimli Novosibirsk uçak biletini rotaradar.com adresinden alarak gezinizi planlamaya başladıysanız hemen bir Rusya vizesine de başvurmanız gerekmektedir. Karşılıklı vizesizlik anlaşması 2016 yılında feshedildiği için mutlaka vize gerekmektedir. İstanbul'dan direkt uçuşla 5,5 saat gibi bir sürede Novosibirsk'te olmanız mümkün. Tabii önce www.rotaradar.com adresini ziyaret ederek.

Rotaradar hayallerinizden bir fazlası.

Novosibirsk Şehri Yakınlarındaki Diğer Alternatif Şehir Önerilerimiz