Olympic Air uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Olympic Air Uçak Bileti

Olympic Air 2009 yılında Yunanistan'ın yaşadığı ekonomik kriz sonrasında kurulan bir hava yolu firmasıdır. 32 adet uçaktan oluşan filosu ile seferler düzenleyen hava yolu firması, Olympic hava yollarının özelleştirilerek kurulmasından kaynaklı olarak aldığı bir karar ile uzun uçuş ağını kaldırma kararı almıştır. Bu dönemden itibaren Olympic Air uçak bileti satın almak isteyen yolcuların yalnızca kısa mesafeli uçuşlar için bilet bulabildiği bilinmektedir. Olympic Air uçak bileti ile yolcular Avrupa içi uçuşlarda, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesine düzenlenen uçuşlarda seyahat edebilmektedir.

Olympic Air Bagaj Hakkı

Olympic Air bagaj hakkı olarak yolcularına ücretsiz olarak el bagajı taşıma hakkı vermektedir. Olympic Air uçak bileti dahilinde verilen el bagajı hakkından yararlanmak isteyen yolcuların ise belirli kurallara dikkat etmesi gerekmektedir. Yolcular hava yolu firması ile yapacakları seyahatlerinde 56x45x25 cm boyutlarındaki bagajlarını el bagajı olarak yanlarında taşıyabilmektedir. Yolcuların taşıyabileceği el bagajı ağırlığı 8 kilogramdır. Hava yolu firması kilogram sınırını aşan valizler için yolculardan ekstra ücret talep etmektedir. Kontrol edilen bagaj uygulamalarından yararlanmak isteyen yolcular ise 23 kilograma kadar 1 adet bagajlarını taşıyabilmektedir.

Olympic Air Check in

Olympic Air check in işlemlerinizi hava yolu firmasının online check in sistemi üzerinden veya hava limanında bulunan self servis kiosklar üzerinden yapabilirsiniz. Online olarak yapacağınız check in işlemlerinizde Olympic Airlines uçak biletinizde bulunan pnr veya rezervasyon kodunuz gerekli olacaktır. Bu kod ve soyadı bilginiz ile sefer saatinizden 48 saat önce açılan ve sefere 30 dakika kala kapanan online check in sistemi üzerinden işlemlerinizi tamamlayabilir ve uçağa biniş kartınızı yazdırabilirsiniz.

Olympic Air İletişim

Olympic Air iletişim numarası 00 30 21 0355 0500'dır. İlgili numara üzerinden Olympic Air Müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve Olympic Air uçak bileti işlemlerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.  Dilediğiniz takdirde Türkiye'den ilgili firmaya bağlanmak için 0212 334 29 00 numaralı telefon aracılığı ile APG Türkiye ile işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Olympic Air İstanbul

Olympic Air İstanbul ofisinin adresi APG Türkiye'nin adresidir. İlgili firma Olympic Air'in Türkiye temsilciğini yaptığı için Mete Caddesi no:18/1 34437 Taksim/İstanbul adresinden APG Türkiye ile iletişime geçebilirsiniz.

En Ucuz Olympic Air Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz olympic air uçak bileti fiyatları şimdi Rotaradar'da. Sizler de Rotaradar’a gelin ve istediğiniz rotalardaki uçak seferlerini aratarak bütçenize en uygun uçak bileti fiyatlarını bulun.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Aegean Airlines

Ellinair

Ryanair

Pegasus

THY