Orlando Uçak Bileti 415 TL’den başlayan fiyatlarla

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0
Orlando Uçuşu
Orlando Uçuşu
Orlando Şehrinde Bulunan Havalimanları
En Ucuz Fiyatlı Rota
En Ucuz Havayolu
Popüler Havayolları
415 TL

Orlando Kalkışlı Popüler Yurtdışı Rotalar

Orlando kalkışlı popüler yurtdışı rotalar için en uygun uçuşları karşılaştır


Orlando kalkışlı en çok uçuş yapılan ülkeler


Orlando Genel Uçuş Bilgileri

Bugünü takip eden 4 aylık zaman diliminde en ucuz tek yön 3 uçuş alternatifi: Ankara Orlando 2,170 TL , İstanbul Orlando 2,177 TL , İzmir Orlando 3,825 TL .

Yine aynı zaman diliminde en ucuz gidiş dönüş 3 uçuş alternatifi: İstanbul Orlando 3,935 TL , Konya Orlando 6,957 TL .

En ucuz Orlando uçak biletini sunan havayolu şirketi: Delta Air aLines

Orlando uçak bileti almak için en ucuz ay Ağustos ayıdır. Uçak biletlerine olan talebin arttığı Ağustos ayı ise Orlando uçuşu yapmak için en pahalı ay olarak karşımıza çıkıyor.

En uygun Orlando biletlerini seyahatinize en az 46 gün kala bulabilirsiniz.

Orlando uçuşu bulunan havayolu: Delta Air aLines , United Airlines , Spirit Airlines , Frontier Airlines , American Airlines , Norwegian Air UK , KLM , Lufthansa , Southwest Airlines .

Orlando Uçak Bileti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

RotaRadar kullanıcılarının yaptığı uçak bileti aramalarında bulunan en uygun fiyatlı tek yön uçuş 01 Haziran 2021 tarihinde Ankara Orlando arasında olup 2,170 TL’dir. En ucuz gidiş dönüş uçak bileti ise 16 Nisan 2021 tarihinde İstanbul Orlando arasında 3,934.75 TL olarak karşımıza çıkmakta.
Orlando şehrinde 1 havalimanı vardır: Orlando Uluslararası Havalimanı
Aktarmasız direkt bir uçuş 1 sa 1 dk sürmektedir.
Orlando şehrine uçmak için en ucuz ay Ağustos ayıdır.
THY, United Airlines, Air Canada Orlando şehrine aktarmasız uçan havayollarıdır.
RotaRadar partner acentelerinin uluslararası birçok noktada biletleme yetkisi bulunuyor. Bu acenteler ile yapılan kapsamlı işbirlikleri sayesinde kullanıcılar farklı pazarlardaki promosyonel uçak bileti fırsatlarından yararlanabilir. Böylece Orlando uçak biletleri diğer sitelere kıyasla daha ucuz fiyatlarla satın alınabilir.

Orlando Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Orlando uçak bileti Rotaradar’da. Tek bir arama ile tüm uçuş alternatiflerini ücretsiz karşılaştırın. En uygun Orlando biletlerini bulun!


Rota Fiyat
Ankara - Orlando 2,170 TL
İstanbul - Orlando 2,177 TL
İzmir - Orlando 3,825 TL
Konya - Orlando 6,957 TL

Orlando Hakkında Genel Bilgiler

Eola Gölü’nün kenarında Florida’nın merkezi olarak kabul edilen Orange County’nin başkenti Orlando’nun ‘Güzel Şehir’ unvanını nasıl kazandığını keşfetmeye ne dersiniz? Hem de Rotaradar.com sayesinden en ucu Orlando uçak bileti artık bir tık uzağınızda iken. Binlerce tarifeli havayolundan size özel fırsatlarla derlenmiş uçak biletleriniz artık sitemizin arama motoru sayesinde anında parmaklarınızın ucunda olacak.

Dünya’nın tema park başkenti olarak bilinen Orlando yerel 2 milyon nüfusunu her yıl milyonlarca turistle çoğaltmakta. Artık siz de bu turistler arasında yerinizi rahatlıkla alabileceksiniz. Orlando Uluslararası Havalimanı Amerika Birleşik Devletlerinin en yoğun 13. Havalimanı ilan edileli daha bir sene geçmedi ki 2014 kayıtlarıyla beraber şehri 62 milyon turistin ziyaret etmiş olduğu netleşmiş oldu.

Kuşkusuz bu seyahatlerde en büyük pay 1971 senesinde kurulan Walt Disney World Resort’a aittir. Bu tesisi 1990 senesinde açılan Universal Studio Florida, SeaWorld, Gatorland ve Wet’n Wild takip etmiştir. Ayrıca Orlando Amerika’da bulunan en büyük ikinci kampüse sahip Florida Merkez Üniversitesi’nin kampüsüne de ev sahipliği yapmaktadır. Bu nedenle pek çok öğrencinin de yaşadığı şehir oldukça genç bir dinamizme de sahiptir.

Orlando’da Gezilecek Yerler

Orlando’nun güneyinde yer alan Gatlin Gölü kenarında bulunan Gatlin Kalesi kalıntıları kentte Avrupalı göçmenlerin yerleşmesinden önceye ait bulunan nadir arkeolojik eserler arasında yer almaktadır. Bu nedenle şehir turistik ününü tarihi eserlerinden ziyade başta Walt Disney olmak üzere sahip olduğu Tema Parklara, üniversite hayatına ve doğal güzelliklerine borçludur.   

Orange meydanı ile Garlan Meydanı arasında kalan bölge Eski Orlando olarak adlandırılan Kilise Caddesi’dir. Fakat günümüz çağında hızla gelişen popülasyon ve iş merkezleri sayesinde işlek şehir merkezine dönüşmüştür. Günümüzde artık sadece Eola Gölü’nün çevresinde yer alan mahallelerin tarihi merkez olduğu yerde birkaç tarihi Orlando evi görmeniz mümkün.

Golf, Orlando şehrinde yaşayan halkın en sevdiği sporlar arasında yer almaktadır. Kentin içinde sayısız irili ufaklı yapay göl ya da doğal göl kenarında kurulmuş golf sahası görmeniz mümkün. Eğer siz de biraz meraklı iseniz hazır gitmişken birkaç ufak pratik yapmaktan zarar gelmez diye düşünmekteyiz.

Doğunun Hollywood’u olarak adlandırılan şehirde Metal, Rock, Reggaeton ve Latin müziğinden çok güzel örneklerin sergilendiği kulüpler bulabilirsiniz. Orlando’nun merkezinde ve çevresinde yer alan pek çok film stüdyosunu da görebilmeniz mümkün ki zaten Doğunun Hollywood’u olarak adlandırılmasının sebebi de budur.

Film kültürünün yanı sıra Amerika’nın pek çok büyük tiyatro topluluğunun da evi olan Orlando’da eğer denk gelirseniz birbirinden keyifli oyunlar, müzikaller seyretmeniz mümkündür. Hatta bunun için takip edebileceğiniz iki büyük festival de yapılmaktadır;  Orlando International Fringe Theater Festival ve Orlando Kabare Festivali her sene düzenlenen ve dünya çapından pek çok tiyatro ekibini bir araya getiren görkemli festivaller olarak ün salmışlardır.

Orlando Uçak Bileti Nereden Alınır?

Orlando baş döndürücü renkli kültürü, eğlenceli hayat tarzı ile turistlere unutamayacakları bir tatil fırsatı sunmaya devam ediyor. Rotaradar ailesi de bu tatilinize güzel bir başlangıç yapmanız için binlerce indirimli havayolundan size en avantajlı Orlando uçak biletini sunuyor. Haydi hemen alın bu güzel tatilden geri kalmayın!

Orlando Şehri Yakınlarındaki Diğer Alternatif Şehir Önerilerimiz