Pegasus uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Pegasus Uçak Bileti

Pegasus uçak bileti fiyatları diğer hava yolu firmalarına göre daha uygundur. Bunun yanı sıra bilet satın alma işlemini Rotaradar'dan gerçekleştiren yolcuların uygun fiyatlarla uçak bileti satın alma imkanı bulunmaktadır. Pegasus, İstanbul merkezli olarak hizmet veren ve kullandığı “low cost” politikası ile düşük ücretli uçuşlar sağlayan bir hava yolu şirketidir. 1990 yılında Aer Lingus, Silkar ve Net Holding ortaklığı ile 2 uçaktan oluşan filo ile kurulan Pegasus 2013 yılında Avrupa’nın En Hızlı Büyüyen Hava Yolu seçildi. Pegasus bugün, yurt içinde 39 ve yurt dışında 70 olmak üzere toplamda 42 ülkeye ve 109 noktaya uçuş imkanı sunmaktadır.

En Güncel Pegasus Kampanyaları

20 Mayıs 2019 Tarihli Kıbrıs Kampanyası

Pegasus son kampanyası ile Kıbrıs uçuşlarında %40 indirim uyguluyor! 10.09.2019 – 24.10.2019 tarihleri arasında %40 indirimli uçabilirsin. Diğer detaylar:

Satış tarihi: 20 – 22 Mayıs 2019

Uçuş tarihi: 10 Eylül – 24 Ekim 2019

Rotalar: Tüm Kıbrıs rotaları

İndirim oranı: Vergiler hariç %40 indirim

Kampanyalı koltuk adedi: 296.129

Rezervasyon nerde yapılmalı? flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması üzerinden yapılan rezervasyonlarda uygulanacaktır. Ödeme adımına ilerlerken, kampanyalar başlığı altında "Kıbrıs %40 İndirim" butonuna tıklayıp, indirimi kullanmya hak kazanabilirsiniz.

Pegasus Bagaj Hakkı

Pegasus bagaj hakkı uygulamaları serbest bagaj ve kabin bagajı olarak değişiklik göstermektedir. Yolcuların bagaj hakları yapacakları seyahatler göz önünde bulundurularak ve yolcunun bilet sınıfına dikkat edilerek belirlenmektedir. Genellikle Pegasus Bagaj Hakkı el bagajında 8 Kg iken kontrol edilen bagajlarda 15-20 kg arasında değişiklik göstermektedir. Dilediğiniz takdirde Rotaradar Blog sayfasında bulunan Pegasus Bagaj Hakkı yazımız üzerinden Pegasus Bagaj Hakkı uygulamaları ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Pegasus Check in

Pegasus check in işlemeleri havalimanlarında veya online olarak yapabilmektedir. Pegasus Online Check in yapacak olan yolcuların check in işlemleri yurt içi uçuşlarda uçuş saatinden 72 saat öncesinde başlamakta ve uçuştan 1 saat öncesine kadar devam edebilmektedir yurt dışı uçuşlarında ise 2 saat önce online check in işlemleri kapatılmaktadır. Pegasus Check in işlemleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için Rotaradar Blog sayfasında bulunan Pegasus Check in başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Pegasus İletişim

Pegasus iletişim numarası 0888 228 1212'dir. İlgili numaradan rezervasyonunuzla ilgili değişikleri ve uçuşunuz ile ilgili problemleri çözmek için Pegasus Müşteri Hizmetleri'ne bağlanabilirsiniz.

Pegasus İstanbul

Pegasus İstanbul Genel Müdürlüğü Aeropark Yenişehir Mah. Osmanlı Bulvarı No:11/A 34912- Kurtköy/İstanbul Türkiye adresinde bulunmaktadır.

Pegasus ile Daha Hızlı Seyahat İmkanı

Pegasus ile seyahat etmek size düşük maliyetli bir yolculuk sağlamanın yanında sunduğu diğer hizmetlerden de yararlanma ve yolculuğunuzu daha konforlu hale getirmenize yardımcı olur. Pegasus Uçak Biletinizi, tüm mobil cihazlarınız üzerinden erişebileceğiniz Rotaradar üzerinden anında satın alabilir ve Pegasus web sitesini kullanarak bilet bilgilerinizde değişiklik yapabilir veya ek hizmet satın alabilirsiniz. Pegasus ile gerçekleştirdiğiniz yolculuklarda, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan yurtiçi veya yurtdışı seyahatlerinizi daha hızlı ve konforlu bir şekilde yapabilirsiniz. Fast Track hizmeti ile X-ray geçişlerinden, güvenlik ve pasaport kontrollerinden vakit kaybetmeden geçebilirsiniz. Fast Track hizmeti, Pegasus Uçak Bileti ile giden herkese %25 indirimli olarak faydalanma imkanı da sunuyor. Fast Track hizmetini satın aldıktan sonra, cep telefonunuza gelen kodu bir sene boyunca tek bir sefer olarak kullanabilirsiniz. Eğer geri dönüşünüz 90 gün içinde ise yine aynı kod ile Fast Track pasaport kontrolünden hızlı bir şekilde geçiş yapabilme imkanınız da bulunmaktadır. Kodunuzu Fast Track hizmeti için özel bulunan gişeler ve Fast Track tabelası gördüğünüz girişlerde kullanabilirsiniz.

En Ucuz Pegasus Uçak Bileti Fiyatları

Pegasus kullandığı düşük fiyat politikası ile yılın her döneminde daha avantajlı uçuş imkanları sunmaktadır. En Ucuz Pegasus Uçak Bileti Fiyatlarınızı, Rotaradar üzerinden inceleyerek diğer havayolu şirketlerinin fiyatları ile karşılaştırma yapabilir, size en uygun uçuş seçeneğini tercih edebilirsiniz. Pegasus avantajlı biletleri kapsamında uçak içi ikram, koltuk seçimi ve ekstra bagaj hakkı gibi imkanlardan yararlanamayacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Bu hizmetlerden yararlanmak için ya yüksek tarifeli uçuşları kullanabilir ya da ekstra hizmet satın almak için internet sitesi veya satış ofislerini ziyaret edebilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

THY

Anadolu Jet

SunExpress

Onur Air

Atlasjet