Philippine Airlines Uçak Bileti

Philippine Airlines Uçak Bileti ile Filipinler’in tüm şehirlerine, Amerika Birleşik Devletleri, Singapur ve Yeni Zelanda gibi birçok destinasyona uçuş yapabilirsiniz. Genel merkezi Pasay, Filipinler’de olan havayolu şirketi 1941 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Philippine Airlines Uçak Bileti satın alma işlemleri internet üzerinden web sitesi aracılığı ile kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

Philippine Airlines Bagaj Hakkı

Philippine Airlines Bagaj Hakkı yurt içi ve uluslararası uçuşlara ve tarifelere göre farklılık göstermektedir. Aldığınız bilet size çevresi maksimum 115 santimetre olan ve maksimum 7 kilogram ağırlığında 1 adet ücretsiz el bagajı hakkı sunmaktadır. Ekonomi sınıfında alacağınız bilet için birçok farklılık sunmaktadır. Ekonomi Supersaver ile başlayan ekonomi sınıfı kendi içinde 6 kategoriye ayrılır ve ücretsiz bagaj için maksimum ağırlık 10 kilogram ile başlar, 25 kilogramda sona erer. Business sınıfında ise 3 alt kategori vardır. Business sınıflarında ücretsiz bagaj hakkı 30 kilogram ile başlar 40 kilogram ile biter.

Philippine Airlines Check-in

Philippine Airlines Check-in işlemini uçuştan 1 saat öncesine kadar yapabilirsiniz. Online check-in işlemleri sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz. Check-in işlemlerini web site üzerinden yapmak mümkündür. Ayrıca havaalanlarında kontuarlar vasıtasıyla da check-in işlemleri yapılabilir. Check-in sayesinde kilitli olmayan koltukların seçimi de yapılabilmektedir.

Philippine Airlines İletişim

Philippine Airlines İletişim için web sitesi üzerinden birçok farklı hizmet sunmaktadır. İletişim kanallarını ayıran şirket rezervasyonlar, engelli yardımı, geri ödeme, bagaj takip gibi birçok alanda farklı iletişim olanakları sunar. Müşteri hizmetleri özel yardım hattı (632)777-4800 yerel 5932 numaralı telefon üzerinden hizmet vermektedir. Ayrıca [email protected] mail adresi üzerinden online olarak iletişim kurmak da mümkündür.

Philippine Airlines İstanbul

Philippine Airlines İstanbul Taksim’de bulunan ofisi üzerinden hizmet sunmaktadır. Hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet veren ofise +90-212-334-2923/31 numaralı telefonlardan ulaşılabilmektedir. Ayrıca [email protected] adresi üzerinden mail yoluyla da ulaşılmaktadır.

En Ucuz Philippine Airlines Uçak Bileti Fiyatları

En Ucuz Philippine Airlines Uçak Bilet Fiyatları karşılaştırması yapmak ve uçak bileti satın almak ve en uygun koşullarda seyahat etmek için Rotaradar.com internet sitesini kullanabilirsiniz. Rotaradar birçok alternatif uçuş arasından size en uygun koşullarda olanı bulur ve uygun rotayı çizer. Böylece en ekonomik şartlarda seyahat edersiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Singapore Airlines

Qatar Airways

JetStar Asia

Virgin Australia

Hahn Air