Philippine Airlines Uçak Bileti
2,003 TL’den başlayan fiyatlarla

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0
Philippine Airlines Uçuşu
Philippine Airlines Uçuş Bilgileri
Yurtdışı En Uygun Tek Yön
Yurtdışı En Uygun Gidiş Dönüş

Philippine Airlines Uçak Bileti Bilgileri

Philippine Airlines ile yurtdışı uçuşu yapmak isteyen RotaRadar kullanıcılarının buldukları en uygun 3 yurtdışı Philippine Airlines tek yön uçak bileti fırsatı: Tokyo Bangkok 2,003 TL , Dubai Singapore 2,176 TL , Doha Manila 10,935 TL .

Bugünü takip eden 4 ay içerisinde RotaRadar kullanıcılarının bulduğun en uygun 3 yurtdışı Philippine Airlines gidiş dönüş uçak bileti fırsatı: Doha Bangkok 4,599 TL , Doha Manila 10,328 TL , Manila Osaka 17,505 TL .

En uygun Philippine Airlines biletlerini seyahatinize en az 123 gün kala bulabilirsiniz.

Philippine Airlines Uçak Bileti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Tokyo Bangkok rotası 2,003 TL fiyat ile en ucuz tek yön Philippine Airlines uçak biletinin bulunduğu rota.
En ucuz fiyat bugünden 17 gün sonrası için bulundu. Uçak bileti fiyatlarının anlık değişiminden dolayı kısa zaman içerisinde artış gösterme ihtimali yüksek.
Doha Bangkok rotası 4,599 TL ile en uygun gidiş dönüş yurtdışı Philippine Airlines uçak biletinin bulunduğu rota.
En ucuz fiyat bugünden 4 gün sonrası için bulundu. Avantajlı fiyatı kaçırmamak için hemen alın, karlı çıkın.
RotaRadar partner acentelerinin uluslararası birçok noktada biletleme yetkisi bulunuyor. Bu acenteler ile yapılan kapsamlı işbirlikleri sayesinde kullanıcılar farklı pazarlardaki promosyonel uçak bileti fırsatlarından yararlanabilir. Böylece Philippine Airlines uçak biletleri diğer sitelere kıyasla daha ucuz fiyatlarla satın alınabilir.

Philippine Airlines Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Philippine Airlines Uçak Bileti Fiyatları Rotaradar.com’da. Tek bir arama ile tüm uçuş alternatiflerini ücretsiz karşılaştırın. En uygun Philippine Airlines biletlerini bulun!


Rota Fiyat
Tokyo - Bangkok 2,003 TL
Dubai - Singapore 2,176 TL
Doha - Manila 10,935 TL

Philippine Airlines Hakkında Genel Bilgiler

Philippine Airlines Uçak Bileti ile Filipinler’in tüm şehirlerine, Amerika Birleşik Devletleri, Singapur ve Yeni Zelanda gibi birçok destinasyona uçuş yapabilirsiniz. Genel merkezi Pasay, Filipinler’de olan havayolu şirketi 1941 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Philippine Airlines Uçak Bileti satın alma işlemleri internet üzerinden web sitesi aracılığı ile kolay ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.

Philippine Airlines Bagaj Hakkı

Philippine Airlines Bagaj Hakkı yurt içi ve uluslararası uçuşlara ve tarifelere göre farklılık göstermektedir. Aldığınız bilet size çevresi maksimum 115 santimetre olan ve maksimum 7 kilogram ağırlığında 1 adet ücretsiz el bagajı hakkı sunmaktadır. Ekonomi sınıfında alacağınız bilet için birçok farklılık sunmaktadır. Ekonomi Supersaver ile başlayan ekonomi sınıfı kendi içinde 6 kategoriye ayrılır ve ücretsiz bagaj için maksimum ağırlık 10 kilogram ile başlar, 25 kilogramda sona erer. Business sınıfında ise 3 alt kategori vardır. Business sınıflarında ücretsiz bagaj hakkı 30 kilogram ile başlar 40 kilogram ile biter.

Philippine Airlines Check-in

Philippine Airlines Check-in işlemini uçuştan 1 saat öncesine kadar yapabilirsiniz. Online check-in işlemleri sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz. Check-in işlemlerini web site üzerinden yapmak mümkündür. Ayrıca havaalanlarında kontuarlar vasıtasıyla da check-in işlemleri yapılabilir. Check-in sayesinde kilitli olmayan koltukların seçimi de yapılabilmektedir.

Philippine Airlines İletişim

Philippine Airlines İletişim için web sitesi üzerinden birçok farklı hizmet sunmaktadır. İletişim kanallarını ayıran şirket rezervasyonlar, engelli yardımı, geri ödeme, bagaj takip gibi birçok alanda farklı iletişim olanakları sunar. Müşteri hizmetleri özel yardım hattı (632)777-4800 yerel 5932 numaralı telefon üzerinden hizmet vermektedir. Ayrıca [email protected] mail adresi üzerinden online olarak iletişim kurmak da mümkündür.

Philippine Airlines İstanbul

Philippine Airlines İstanbul Taksim’de bulunan ofisi üzerinden hizmet sunmaktadır. Hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet veren ofise +90-212-334-2923/31 numaralı telefonlardan ulaşılabilmektedir. Ayrıca [email protected] adresi üzerinden mail yoluyla da ulaşılmaktadır.

En Ucuz Philippine Airlines Uçak Bileti Fiyatları

En Ucuz Philippine Airlines Uçak Bilet Fiyatları karşılaştırması yapmak ve uçak bileti satın almak ve en uygun koşullarda seyahat etmek için Rotaradar.com internet sitesini kullanabilirsiniz. Rotaradar birçok alternatif uçuş arasından size en uygun koşullarda olanı bulur ve uygun rotayı çizer. Böylece en ekonomik şartlarda seyahat edersiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Singapore Airlines

Qatar Airways

JetStar Asia

Virgin Australia

Hahn Air