Qantas Airways uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Qantas Airways Uçak Bileti

Qantas Airways 16 Kasım 1920 tarihinde Avustralya tarafından kurulan bir hava yolu firmasıdır. Avustralya'nın ulusal hava yollarından birisi olan Qantas Airways merkezleri Sydney ve Melbourne Havaalanları’nda bulunmaktadır. Uçak filosu 231 olan hava yolu firmasından Qantas Airways uçak bileti satın aldığınız takdirde dünyanın 143 önemli noktasına seyahat edebilirsiniz.

Qantas Airways Bagaj Hakkı

Qantas Airways bagaj hakkı kuralları gereğince yolcular Qantas Airways uçak biletleri dahilinde farklı prosedürler ile uçak bileti satın alabilmektedir. Ekonomi sınıfında seyahat eden yolcuların 30 kilo bagaj hakkı bulunurken Premium ekonomi ve Business sınıfında seyahat eden yolcuların 40 kilogram bagaj hakkı bulunmaktadır. Yolcular eğer First Class sınıfıda seyahat edecekse 50 kilograma kadar bagajlarını taşıyabilmektedir.

Qantas Airways Check in

Qantas Airways check in işlemini yapmak isteyen yolcular online check in sisteminden ve hava limanlarında bulunan kontuar veya kiosklardan işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Qantas Airways Online Check in sistemi uçuş saatinden 24 saat önce açılmakta ve sefer saatine 1 saat kala kapanmaktadır.  Uçuşunuz eğer yurt dışı bir rotada bulunuyor ise online check in sisteminin uçuş saatinden 2 saat öncesinde kapanacağına dikkat etmeyi unutmayın.  Hava alanındaki kiosklar aracılığı ile check in yapmak isteyen yolcuların da check in işlemini iç hatlar uçuşlarında sefer saatinden 1 saat önce, dış hatlar uçuşlarında ise 2 saat önce tamamlamaları gerekmektedir.

Qantas Airways İletişim

Qantas Airways İletişim numaraları hizmet alınmak istenen probleme göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden yolcular Qantas Airways rezervasyonları ile ilgili yardım almak için Qantas Airways iletişim sayfasını kontrol ederek işlem gerçekleştirmelidir.

Qantas Airways İstanbul

Qantas Airways İstanbul’da ofisi bulunmayan hava yolu firmalarındandır. Bu yüzden ilgili hava yolu firmasından uçak bileti satın almak için Rotaradar'ı tercih edebilirsiniz.

En Ucuz Qantas Airways Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Qantas Airways uçak bileti fiyatları şimdi Rotaradar'da. Sizler de Rotaradar'a gelin ve uçuş arama özelliğini kullanarak seyahat etmek istediğiniz rotadaki 1 aylık uçak bileti fiyatlarını görerek uygun fiyatlı Qantas Airways uçak biletinizi satın alın.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

JetStar

Virgin Australia

Emirates

Singapore Airlines

THY