Qatar Airways uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Qatar Airways Uçak Bileti

Qatar Airways Uçak Bileti ile Afrika, Orta Asya, Avrupa, Uzak Doğu, Güney Asya, Orta Doğu, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Okyanusya olarak Dünya çapında 150’nin üzerinde noktaya direkt olarak seyahat edebilirsiniz. Katar merkezli olarak 1993 yılında hizmet vermeye başlayan havayolu 100’ün üzerinde uçak filosu ile Türkiye’de pek çok noktadan direkt uçuş imkanı sunmaktadır.

Qatar Airways Bagaj Hakkı

Ekonomi sınıfında gerçekleştireceğiniz uçuşlar için 7 kg el bagaj hakkı, Brezilya’ya olan uçuşlarınız için ise bu sınıf 10 kg olarak değişim göstermektedir. Qatar Airways Bagaj Hakkı First Class ve Business Class için 15 kg aşmamak kaydı ile iki tane el bagajı yanınıza alabilirsiniz. Ekonomi tarifesinde kontrol edilen bagaj hakkı 23 kg ve First Class ve Business Class uçuşlarınız için ise 32 kg’dır. Bagaj hakları ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilmektedir. Detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Qatar Airways Check-in

Qatar Airways Check-in işlemleri ile havalimanında geçireceğiniz zamanı kısaltabileceğiniz gibi koltuk seçimi, ek hizmet alımı gibi işlemlerinizi de uçuş öncesinde yapabilirsiniz. ABD’den yapılan uçuşlar için online check-in 24 saat önce açılmakta ancak diğer tüm uçuşlar için 48 saat önceden açılarak son 90 dakikaya kadar yapılmaktadır. Bagaj ve biletlerinizi ise uçuştan önce havalimanında teslim kontuarlarına teslim edebilirsiniz.

Qatar Airways İletişim

Qatar Airways İletişim için 0974 4022 5336 numaralı Faks numarasını kullanabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinde yer alan “Bize Ulaşın” sekmesinde Qatar Airways ofislerinin telefon numaralarına ulaşabilirsiniz ve aynı zamanda direkt olarak site üzerinden bildirimde de bulunabilirsiniz.

Qatar Airways İstanbul

Qatar Airways İstanbul şubeleri İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı (0216 588 53 20), Beyoğlu (0212 296 58 88) ve Bakırköy (0212 465 43 47) olarak hizmet vermektedir. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan günde iki kere olmak ile birlikte, İzmir merkezli 150 farklı uçuş ve Adana’dan direkt uçuş alternatifleri için Qatar Airways Uçak Bileti satın alabilirsiniz.

En Ucuz Qatar Airways Uçak Bileti Fiyatları

En Ucuz Qatar Airways Uçak Bileti Fiyatları için internet yolu ile satın alma işlemini kullanmanız önerilmektedir. Bu sayede tüm uçuşları görebilir ve uçak bileti fiyatları üzerinden karşılaştırma yapabilirsiniz. Rotaradar.com karşılaştırma cetveli ile bu işleminizi hızlıca ve hiçbir ek ücret ödemeden gerçekleştirebilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Emirates

Air Arabia

Tunisair

Flydubai

Air Algerie