Royal Air Maroc uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Royal Air Maroc Uçak Bileti

Royal Air Maroc Uçak Bileti ile Avrupa, Asya, Afrika ve Amerika kıtasındaki bir çok noktaya seyahat edebilirsiniz. Kazablanka merkezli olan Royal Air Maroc Havayolu Şirketi, 4 Star Airlines Skytrax ödülüne sahip bir havayolu şirketidir. Royal Air Maroc Uçak Bileti satın alma işlemini internet sitesinden ve mobil uygulamasından kolaylıkla yapabilirsiniz.

Royal Air Maroc Bagaj Hakkı

Royal Air Maroc Bagaj Hakkı uyguladığı tarifelere ve gidilecek mesafeye göre değişmektedir. Ücretsiz bagaj hakkı ekonomi sınıfında bir adet ve 23 kilogram sınırı ile sunulmaktadır. Business sınıfında ise ücretsiz bagaj hakkı iki adet ve her biri için 23 kilogram sınırı ile sunulmaktadır. Kabinde ise ağırlığı 10 kilogramı, üç boyutu toplam 115 santimetreyi geçmeyen ücretsiz el bagaj hakkınız vardır. Dizüstü bilgisayarlara müsaade edilir ve el bagajı olarak kabul edilmez.

Royal Air Maroc Check-in

Royal Air Maroc Check-in işlemleri tarifeli uçuşlarınızdan 2 saat önce sona erer. Check-in işlemlerinizi birçok havaalanında yapabileceğiniz gibi, internet sitesi üzerinden de yapabilirsiniz. Kanada ve ABD hariç olmak üzere Kazablanka’dan tüm güzergahlar için online kayıt bulunmaktadır. 24 saat içerisinde varış noktasından tekrar kalkış noktasına uçuş yapılacaksa, dönüş işlemi için check-in yapılabilir. Stressiz bir yolculuk için uçuşunuzdan en az 48 saat öncesinde check-in işlemini yapmanız tavsiye edilir.

Royal Air Maroc İletişim

Royal Air Maroc İletişim için farklı kanallar sunmaktadır. Her türlü şikayetlerinizi belirteceğiniz gibi özel yardım isteği konusunda da destek olmaktadır. İnternet sitesinden online yardım talebi dışında, sosyal medya hesapları üzerinden ve çağrı merkezlerinden 7 gün 24 saat iletişim kurulabilmektedir. Yurt dışı iletişim için çağrı merkezi numarası: 00 212 5 22 48 97 97’dır. Ayrıca bagaj takip için iletişim numarası ise: 089000 0700’dır.

Royal Air Maroc İstanbul

Royal Air Maroc İstanbul Şişli’deki ofisi üzerinden hizmet vermektedir. Cumhuriyet Caddesi üzerinde yer alan ofise (0212) 241 32 63 numaralı telefon numarasından ulaşılabilmektedir. Bu ofis üzerinden Royal Air Maroc Havayolu ile aktarmalı ve aktarmasız uçuşlar Türkiye’deki müşterilere sunulmaktadır.

En Ucuz Royal Air Maroc Uçak Bileti

En Ucuz Royal Air Maroc Uçak Biletine en uygun koşullarda sahip olmak için Rotaradar.com size yardımcı olacaktır. Rotaradar.com’un fiyat karşılaştırması ve rota üzerindeki aktarmalı ve direk uçuşları kolaylıkla kıyaslayabilmesi sayesinde ekonomik bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Emirates

Qatar Airways

Tunisair

Air Arabia

Air France