Royal Jordanian uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Royal Jordanian Uçak Bileti

Royal Jordanian Uçak Bileti ile dünyada 150’den fazla ülkede 1000’e yakın destinasyona seyahat edebilirsiniz. Uçuşlarınızda mil kazanabilir ve 600’den fazla Premium havaalanı salonlarına erişim imkanından faydalanabilirsiniz. Royal Jordanian, Ürdün’ün ulusal ve bayrak taşıyıcı havayoludur. Merkezi başkent Amman’da bulunur. Uçuşlarını Queen Alia Uluslararası Havalimanı merkezli gerçekleştirmektedir. Ayrıca Royal Jordanian Havayolu Şirketi grup seyahati için de uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır. Royal Jordanian uçak biletinizi en uygun koşullarda Rotaradar.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Royal Jordanian Bagaj Hakkı

Royal Jordanian Uçak Bileti satın almanız durumunda havayolu şirketi size ücretsiz el bagajı hakkı sunar. El bagajının maksimum boyutları 115 santimetre, maksimum ağırlığı ise 7 kilogram olarak belirlenmiştir. Ayrıca iki adet ücretsiz kontrol edilen bagaj hakkı da verilmektedir. Kontrol edilen bagaj hakkı ekonomi sınıfı için 2 adettir. Kontrol edilen ücretsiz bagajın boyutları 158 santimetreyi ağırlığı ise 23 kilogramı geçemez. Crown sınıfı için ise aynı boyutlarda yine 2 adet ücretsiz kontrol edilen bagaj hakkı sunulur. Ancak Crown sınıfında maksimum ağırlık 32 kilogramdır.

Royal Jordanian Check-in

Royal Jordanian check-in işlemlerinde sizi havaalanında Crown check-in alanına yönlendirir. Böylece sıra beklemeden, rahatlıkla check-in işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca şirket web check-in, gelişmiş check-in ve self check-in şeklinde farklı yollar da sunmaktadır. Firma check-in işlemlerinizi uçuşunuzdan 4-24 saat öncesinde tamamlamanızı bekler. Check-in işlemleri esnasında koltuk seçimi yapma imkanı sunar.

Royal Jordanian İletişim

Royal Jordanian İletişimi çağrı merkezleri üzerinden ve web sitesinde “bize ulaşın” sekmesi üzerinden yapmaktadır. Rezervasyon, bilet, varış ve kalkış saatleri, kayıp ve hasarlı bagaj işlemleri için 7 gün 24 saat, dünyanın her yerinden +962 6 5100000 numaralı telefondan havayolu şirketine ulaşılabilir.

Royal Jordanian İstanbul

Royal Jordanian İstanbul Şişli’de bulunan ofisi üzerinden Türkiye’de bulunan müşterilerine hizmet vermektedir. Mesai saatleri içerisinde 0 (212) 231 99 09 numaralı telefondan tüm uçuş işlemleri konusunda destek alabilirsiniz.  

En Ucuz Royal Jordanian Uçak Bileti Fiyatları

En Ucuz Royal Jordanian Uçak Bileti Fiyatları karşılaştırması Rotaradar üzerinden yapılabilmektedir. Rotaradar.com seyahat planlamanızda karşılaştırmalar vasıtasıyla size yardımcı olur ve en uygun koşullarda biletlerinizi almanızı sağlar.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Emirates

Qatar Airways

THY

Etihad Airways

Saudi Arabian Airlines