Scoot Tigerair uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Scoot Tigerair Uçak Bileti

Scoot TigerAir uçak bileti fiyatlarını uygun olarak satışa sunan bir hava yolu firmasıdır. 1 Kasım 2011 yılında kurulan Scoot Air Flight'ın kurucu ülkesi Singapur'dur. Scoot Air Flight'ın merkez hava alanı Singapur Changi Havalimanı’dır. Budget Aviation Holdings'in alt kuruluşu olan Scoot Airlines dünyanın birçok önemli noktasına uçuşlar düzenlemektedir.

Scoot Bagaj Hakkı

Scoot Bagaj Hakkı olarak yolcularına paketler halinde bagaj hakkı vermektedir. Hava yolu firmasının kabin bagajı seçeneklerinden yararlanmak isteyen yolcular 2 parça bagajı kabin bagajı olarak uçak içinde taşıyabilmektedir. Yolcuların kabin bagajından yararlanabilmesi için 2 adet valizin toplamda 15 kilogramı aşmaması gerekmektedir. FlyBag paketi ile seyahat edecek olan yolcular 20 kilograma kadar olan valizlerini ücretsiz olarak taşıyabilmektedir. ScootBiz paketi ile seyahat eden yolcuların 2 adet valizi ücretsiz olarak taşıma hakkı bulunmaktadır. Yolcuların taşıyabileceği valiz ağırlığı toplamda 30 kilogramı aşmamalıdır. Scoot Bagaj Hakkı olarak verilen ücretsiz bagaj hakkındaki kilogram sınırı aşıldığında yolcular 7 kilograma kadar ekstra bagaj hakkı satın alabilmektedir.

Scoot Check-in

Scoot check in işlemlerini yapmak isteyen yolcuların rezervasyon referans numarasını, soyadını ve kalkış havalimanını Scoot online check in sistemine girmesi gerekmektedir. Açılan online check in sistemi üzerinden yolcular uçakta seyahat etmek istediği koltuğu seçerek check in işlemini online bir şekilde tamamlayabilmektedir. Scoot online check in sistemi uçuştan 72 saat önce açılmakta ve uçuşa 1 saat kala kapanmaktadır.

Scoot İletişim

Scoot iletişim numarası olarak +65 3157 6434 numaralı telefonu kullanmaktadır. Müşteri hizmetlerinin 7 gün 24 saat İngilizce dil desteği bulunmaktadır. Yolcular diledikleri takdirde çevrim içi form aracılığı ile de rezervasyon işlemleri ile ilgili sorularını çözüme kavuşturabilmektedir.

Scoot İstanbul

Scoot İstanbul ofisi bulunmayan hava yolu firmalarındandır. Dilediğiniz takdirde hava yolu firmasının uçak biletlerini Rotaradar üzerinden karşılaştırabilir ve uçuşunuzu planlarken uygun fiyatlı uçak bileti satın alabilirsiniz.

En Ucuz Scoot Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Scoot uçak bileti fiyatları karşılaştırması yapmak için Rotaradar'ı tercih ettiğiniz takdirde aynı rotalarda seferleri bulunan diğer hava yolu firmalarının da uçak bileti fiyatlarını görebilir ve bütçenize en uygun uçak biletini satın alabilirsiniz.