Singapore Airlines uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Singapore Airlines Uçak Bileti

Singapore Airlines Uçak Bileti ile 140’tan fazla uçak filosu ile 60’tan fazla noktaya uçabilmektesiniz. 1947 yılında Malayan Airways olarak kurulan firma 1972 yılından beri Singapore Airlines olarak Singapur’un ulusal ve bayrak taşıyıcısı havayolu şirketi olarak hizmet vermektedir. Singapore Airlines Uçak Bileti satın almak için satış ofislerini ziyaret edebilir veya internet sitesi üzerinden banka ve kredi kartınız ile işlem yapabilirsiniz.

Singapore Airlines Bagaj Hakkı

Singapore Airlines Uçak Bileti satın aldıktan sonra Ekonomi sınıfı tarifesi için bir kabin bagajı ölçüsü 7 kg, Business Class ve First Class için ise iki el bagajı ve bagaj başına 7 kg olarak verilmiştir. Check-in sırasında el bagajlarınız kontrol edilmekte ve aşan bagajlar kargo bölümüne iletilmektedir. Kontrol edilen bagajlar için ise Ekonomi sınıf için 30 kg, Premium Ekonomi sınıfı için 35 kg, Business Class için 40 kg ve First Class için 50 kg olarak belirlenmiştir. Ek bagaj alım işlemi için ise her ülke grubuna göre farklı ücretlendirme yapılmaktadır.

Singapore Airlines Check-in

Singapore Airlines Check-in işlemlerinizi havalimanından ya da online olarak yapabilirsiniz. Online Check-in işlemleriniz uçuştan 48 saat önce başlar ve uçuşa 1.5 saat kala son bulur. Kiosk check-inlerini havalimanındaki akıllı ekranlardan yapabilir ve kimlik bilgileriniz ve uçuş bilgileriniz ile biletinizi anında yazdırabilirsiniz. Online Check-in işlemi ile koltuk sayınızı seçebilir ve teslim edilecek bagajınız yoksa kontuara uğramanıza gerek kalmadan uçuşa geçebilirsiniz.

Singapore Airlines İletişim

Singapore Airlines İletişim için web sitesi üzerinde yer alan “Bize Yazın” sekmesinden yardım alabilirsiniz. Ülkelerde yer alan servis hizmetlerini arayabilir, uluslararası yardım hattına ulaşmak için ise +44 20 3027 7900 numaralı telefonu kullanabilirsiniz. Mail üzerinden ulaşmak için ise gerekli mail adresi [email protected] olarak verilmiştir.

Singapore Airlines İstanbul

Singapore Airlines İstanbul Şubesi Egs Business Park Plus B2 Blok K8 Bakırköy adresinde yer almaktadır. Ayrıca firmanın İstanbul şubesine ulaşmak için 0212 463 18 00 numaralı hattı arayabilir ve destek ekibi ile irtibata geçebilirsiniz.

En Ucuz Singapore Airlines Uçak Bileti

En Ucuz Singapore Airlines Uçak Bileti için öncelikle bu alanda çok fazla alternatif olduğunu bilmelisiniz. Fiyat karşılaştırması yapmak size en uygun bilet almak konusunda yardımcı olacaktır. Rotaradar’ı kullanarak tüm acentelerin fiyatlarını karşılaştırabilir ve en uygun bileti alabilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Malaysia Airlines

Scoot

Emirates

Thai Airways

THY