Singapur Uçak Bileti

Gökdelenleri ile dikkati çeken, dünyada az sayıda bulunan küçük ada ülkesi Singapur, Aslan ve Bahçe Şehri olarak ün yapmıştır. Tropik iklim nedeniyle her mevsim sıcak olan Singapur tam bir turizm cennetidir. Ucuz ve uygun fiyatlı Singapur uçak biletini rotaradar.com adresinden alarak, bu güzeller güzeli Aslan, Bahçe ve Gökdelen ülkesine gidelim mi?

1819 yılında koloni olarak kurulan Singapur, çok uzun yıllar İngiliz hakimiyetinde kaldıktan sonra 1965 yılında bağımsızlık ilan etmiş ve bir şehir devlet olmuştur. Verimli toprakları çok az olmasına rağmen, iş gücünün katkısı ve akıllı politikalarla çok çabuk gelişmiş ve "Asya Kaplanları" arasına girmiştir.

Singapur'da Gezilecek Yerler

Merlion Meydanı ve Heykeli size önereceğimiz ilk durak olacak. Şehrin merkezinde yeralan bu meydanda yarı aslan yarı balık şeklinde bir heykel yer alıyor. Uzunluğu yaklaşık 8.6 metre olan heykelin ağzından Singapur Nehrine su dökülmektedir.  Avantajlı ve uygun fiyatlı Singapur uçak biletini rotaradar.com adresinden alarak geldiğiniz bu kentte aynı meydanda şehrin bir diğer simgesi Marina Bay Sands Otelini görebilirsiniz. Üst katı gemi şeklindeki otel turistlerin gözdesi durumundadır. Sentosa Adası ve Gece Safarisi de katılmanız gereken etkinliklerden. Şehirde pek çok olan eğlence parkları Sentosa Adası’nda toplanmış haldedir. Bunlar arasında; Universal Stüdyoları Eğlence Parkı, Madame Tussauds Balmumu Müzesi, iFly Singapur adlı Uçuş Simulatörü sadece bir kaçıdır. Adada macera severler için Gece Safarisi de düzenlenmektedir. Son önerimiz ise içinde 60.000 çeşit farklı orkide türünü barındıran Ulusal Orkide Bahçesi gezisi olacak. Sadece orkidelerin sergilenmediği ayrıca çeşitli botanik çalışmlarında yapıldığı bahçeler bir dünya güzelliğidir.

Çin ve Hint mutfaklarından etkilenen Singapur mutfağı hem görsel hem de damak tadı olarak oldukça zengindir. Ucuz ve uygun fiyatlı Singapur uçak biletini rotaradar.com adresinden aldıktan sonra geleceğiniz Singapur’da sofranızda tam bir görsel şölen yaşayacaksınız. Karidesle birlikte kızartılan noodle yemeği Hokkien Mee, tatlı-ekşi yer fıstığı sosuyla servis edilen et yemeği Satay, Singapur mutfağının en ünlü yemekleridir.

Singapur'a Uçak Bileti Nereden Alınır?

Tabii ki size özel indirimlerle en uygun fiyatlı Singapur uçak biletini Rotaradar adresinden alarak. Giderken 11 saat, dönüşte ise 12 saat sürecek uçuşunuz için İstanbul’dan direk uçuş tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra aktarmalı uçuşlar da bulunmaktadır. Singapur'da konaklama konusunda otel sıkıntısı çekmeniz olanaksız. Her zevke ve mali plana uygun oteller bulabilirsiniz. Tek sıkıntı erken rezervasyon yaptırmanız gerekmesi. Bunun için ucuz ve uygun fiyatlı Singapur uçak biletini rotaradar.com dan alarak seyahatinizi çok önceden planlayabilirsiniz. 30 günü geçmeyen ziyaretlerde vize istemeyen Singapur gezinizi planlamak için en uygun adres Rotaradar olacaktır. Rotaradar, hayallerinizden bir fazlası.

Singapore

Uçak Bileti