South African Airways uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

South African Airways Uçak Bileti

South African Airways, Güney Afrika Cumhuriyeti’nin ulusal ve bayrak taşıyıcı hava yolu firmasıdır. 1934 yılında kurulan South African Airways’in genel merkezi O.R. Tamba Uluslararası Hava Limanı'nda bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ikinci merkez hava limanı Cape Town Uluslararası Havaalanı’nda bulunmaktadır. 27 farklı ülkede 35 noktaya seferleri bulunan South African Airways, 2006 yılının Nisan Ayından beri Star Alliance üyeleri arasında yer almaktadır.

South African Airways Bagaj Hakkı

South African Airways uçak bileti alan yolcuların el bagajı ve kontrol edilen bagaj uygulamalarından yararlanma hakkı bulunmaktadır. South African Airways el bagajı hakkı ekonomi sınıfında ve business sınıfında farklılık göstermektedir. Ekonomi sınıfında seyahat edecek yolcular 56x36x23 cm ölçülerinde 8 kilogramı aşmayacak bir adet el bagajını taşıyabilirken business class yolcuları 2 adet 8 kilogramı aşmayan bagajlarını el bagajı olarak taşıyabilmektedir.

South African Airways bagaj hakkı kuralları gereğince yolcular teslim edilen bagaj imkanlarından seyahat sınıflarına göre yararlanabilmektedir. Ekonomi sınıfı yolcuları 1 adet 23 kilogramı aşmayan valizlerini, business class yolcuları ise 32 kilogramı aşmayan 2 adet valizlerini kontrol edilen bagaj uygulamaları ile taşıyabilmektedir.

South African Airways Check-in

South African Airways check in işlemlerini yapmak isteyen yolcuların South African uçak bileti alırken verilen rezervasyon numarasına ihtiyaçları bulunmaktadır. Yolcular South African Check in işlemlerini online olarak yapabilmektedir. Yolcuların check in işlemlerini yapabileceği online check in sistemi uçuş saatinden 24 saat önce açılmaktadır. Yolcular rezervasyon numaraları ve soyadı bilgilerini sisteme girerek sistem üzerinden uçaktaki yerlerini ayırtabilmektedir.

South African Airways İletişim

South African Airways İletişim numarası Türkiye için 0212 570 22 17'dir. İlgili telefon numarası üzerinden South African Airways uçak biletiniz ile ilgili rezervasyon, değişiklik ve iptal işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

South African Airways İstanbul

South African Airways İstanbul ofisi Kartaltepe, Belediye Hekimi Sokak no:2 34145 Bakırköy/ İstanbul adresinde bulunmaktadır. İlgili ofis ile bağlantıya geçerek rezervasyonunuz ile ilgili birçok işlemi yapabilirsiniz

En Ucuz South African Uçak Bileti Fiyatları

En Ucuz South African Uçak Bileti Fiyatları ile uçak biletinizi almak için Rotaradar'ı tercih edebilir ve Rotaradar'ın karşılaştırma sistemi üzerinden dilediğiniz tarih aralıklarında dilediğiniz rotalarda karşılaştırma yaparak uçak bileti arayabilirsiniz. Diğer firmalar ile South African uçak bileti fiyatlarını karşılaştırabilir ve bütçenize en uygun uçak biletini satın alabilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

THY

British Airways

Emirates

Alitalia

KLM