SriLankan Airlines uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

SriLankan Airlines Uçak Bileti

Srilankan Airlines 10 Aralık 1947 tarihinde Srilanka tarafından kurulan bir hava yolu firmasıdır. Bandaranaike Uluslararası Havalimanı'nda merkezi bulunan SriLankan Airlines'in filo büyüklüğü 27'dir ve hava yolu firması dünyanın 114 önemli noktasına uçuş seferleri düzenlemektedir. Srilankan Airlines, Air Ceylon iflas ettiğinde Srilankan Airlines'i bayrak taşıyıcı hava yolu firması olarak kurmuştur.

Srilankan Airlines Bagaj Hakkı

Srilankan Airlines ile seyahat edecek olan yolcuların SriLankan uçak bileti dahilinde bagaj hakları bulunmaktadır. Srilankan Airlines Bagaj Hakkı genellikle yolcuların seyahat edeceği uçuş sınıfına göre farklılık göstermektedir. First Class ve Business Class'ta seyahat edecek yolcular 7 kilograma kadar olan 2 adet el bagajını taşıyabilirken Ekonomi sınıfında seyahat edecek olan yolcular 7 kilograma kadar olan 1 adet el bagajını taşıyabilmektedir.

Srilankan Bagaj Hakkı kuralları gereğince bu hava yolu firması ile seyahat edecek olan yolcular uçağın kargo bölümünde de valizlerini taşıyabilmektedir. Kuzey, Orta ve Güney Amerika uçuşlarında First Class ve Business Class'ta seyahat eden yolcular 40 kilograma kadar 1 adet bagajını uçağın kargo bölümünde taşıyabilirken, Ekonomi sınıfında seyahat edecek olan yolcular 30 kilograma kadar 1 adet bagajı uçağın kargo bölümünde taşıyabilmektedir. Bebekleri ile seyahat eden yolcuların bebekleri için 10 kilograma kadar da ek bagaj hakkı bulunmaktadır.

Srilankan Airlines Check-in

Srilankan Airlines ile seyahat edecek yolcular uçuş öncesinde seyahatleri için check in işlemlerini tamamlamalıdır. Genellikle uçuş kalkış saatinden 24 saat önce açılan online check in sistemi uçuşa 2 saat kala kapanmaktadır. Srilankan Airlines Check in işlemini online sistemler üzerinden yapmak istemeyen yolcular diledikleri takdirde uçuştan üç saat önce açılan ve uçuşa bir saat kala kapanan kiosk ve kontuar check inleri aracılığı ile check in işlemlerini yapabilmektedirler.

Srilankan Airlines İletişim

Srilankan Airlines iletişim yolları olarak müşteri hizmetleri ve e-mail aracılığı ile yolcularına hizmet veren bir hava yolu firmasıdır. +94 117 77 1979 numaralı telefon numarası üzerinden ya da [email protected] e-mail adresi üzerinden hava yolu firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Srilankan Airlines İstanbul

Srilankan Airlines İstanbul'da ofisi bulunmayan bir hava yolu firmasıdır. Bu yüzden hava yolu firması ile yapacağınız seyahatler için bilet almak istediğiniz takdirde Rotaradar'ı tercih edebilir ve binlerce sefer arasından kendinize en uygun uçak biletini bulabilirsiniz.

En Ucuz Srilankan Airlines Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Srilankan Airlines uçak bileti fiyatları ile uçak biletinizi almak istediğiniz takdirde Rotaradar'ı tercih edebilirsiniz. Rotaradar üzerinden yapacağınız uçak bileti karşılaştırmaları ile bütçenize en uygun uçak biletini bulabilir ve seyahat ederken tasarruf edebilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Oman Air

Emirates

THY

IndiGo

Qatar Airways