SriLankan Airlines Uçak Bileti
8,189 TL’den başlayan fiyatlarla

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0
SriLankan Airlines Uçuşu
SriLankan Airlines Uçuş Bilgileri
Yurtdışı En Uygun Tek Yön
Yurtdışı En Uygun Gidiş Dönüş

SriLankan Airlines En Ucuz Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları (Tek Yön)

SriLankan Airlines ile yurtdışına ucuz uçak bileti mi arıyorsun? En uygun tek yön uçuşları aşağıda bulabilirsin.


SriLankan Airlines Uçak Bileti Bilgileri

SriLankan Airlines ile yurtdışı uçuşu yapmak isteyen RotaRadar kullanıcılarının buldukları en uygun 3 yurtdışı SriLankan Airlines tek yön uçak bileti fırsatı: Presque Isle Malatya 206 TL , Dakar Tekirdağ 206 TL , Tekirdağ Kars 52 TL .

Bugünü takip eden 4 ay içerisinde RotaRadar kullanıcılarının bulduğun en uygun 3 yurtdışı SriLankan Airlines gidiş dönüş uçak bileti fırsatı: İstanbul Jakarta 8,189 TL , Ankara Bangkok 8,934 TL , İstanbul Male 11,289 TL .

En uygun SriLankan Airlines biletlerini seyahatinize en az 200 gün kala bulabilirsiniz.

SriLankan Airlines Uçak Bileti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Meşhed Antalya rotası 206 TL fiyat ile en ucuz tek yön SriLankan Airlines uçak biletinin bulunduğu rota.
En ucuz fiyat bugünden 48 gün sonrası için bulundu. Uçak bileti fiyatlarının anlık değişiminden dolayı kısa zaman içerisinde artış gösterme ihtimali yüksek.
İstanbul Jakarta rotası 8,189 TL ile en uygun gidiş dönüş yurtdışı SriLankan Airlines uçak biletinin bulunduğu rota.
En ucuz fiyat bugünden 93 gün sonrası için bulundu. Avantajlı fiyatı kaçırmamak için hemen alın, karlı çıkın.
RotaRadar partner acentelerinin uluslararası birçok noktada biletleme yetkisi bulunuyor. Bu acenteler ile yapılan kapsamlı işbirlikleri sayesinde kullanıcılar farklı pazarlardaki promosyonel uçak bileti fırsatlarından yararlanabilir. Böylece SriLankan Airlines uçak biletleri diğer sitelere kıyasla daha ucuz fiyatlarla satın alınabilir.

SriLankan Airlines Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz SriLankan Airlines Uçak Bileti Fiyatları Rotaradar.com’da. Tek bir arama ile tüm uçuş alternatiflerini ücretsiz karşılaştırın. En uygun SriLankan Airlines biletlerini bulun!


Rota Fiyat
Artigas - Zonguldak 206 TL
St Vincent - Eskişehir 206 TL
Longview - İstanbul 206 TL
Bursa - Çanakkale 52 TL
Marietta - Alanya 206 TL
Valdivia - Agri 206 TL
Burns Lake - Konya 206 TL
Duncan/Quam - Gaziantep 206 TL
Xieng Khouang - Gaziantep 206 TL
Isla Mujeres - Sivas 206 TL
Saransk - Van 206 TL
Les Sables - Ankara 206 TL

SriLankan Airlines Hakkında Genel Bilgiler

Srilankan Airlines 10 Aralık 1947 tarihinde Srilanka tarafından kurulan bir hava yolu firmasıdır. Bandaranaike Uluslararası Havalimanı'nda merkezi bulunan SriLankan Airlines'in filo büyüklüğü 27'dir ve hava yolu firması dünyanın 114 önemli noktasına uçuş seferleri düzenlemektedir. Srilankan Airlines, Air Ceylon iflas ettiğinde Srilankan Airlines'i bayrak taşıyıcı hava yolu firması olarak kurmuştur.

Srilankan Airlines Bagaj Hakkı

Srilankan Airlines ile seyahat edecek olan yolcuların SriLankan uçak bileti dahilinde bagaj hakları bulunmaktadır. Srilankan Airlines Bagaj Hakkı genellikle yolcuların seyahat edeceği uçuş sınıfına göre farklılık göstermektedir. First Class ve Business Class'ta seyahat edecek yolcular 7 kilograma kadar olan 2 adet el bagajını taşıyabilirken Ekonomi sınıfında seyahat edecek olan yolcular 7 kilograma kadar olan 1 adet el bagajını taşıyabilmektedir.

Srilankan Bagaj Hakkı kuralları gereğince bu hava yolu firması ile seyahat edecek olan yolcular uçağın kargo bölümünde de valizlerini taşıyabilmektedir. Kuzey, Orta ve Güney Amerika uçuşlarında First Class ve Business Class'ta seyahat eden yolcular 40 kilograma kadar 1 adet bagajını uçağın kargo bölümünde taşıyabilirken, Ekonomi sınıfında seyahat edecek olan yolcular 30 kilograma kadar 1 adet bagajı uçağın kargo bölümünde taşıyabilmektedir. Bebekleri ile seyahat eden yolcuların bebekleri için 10 kilograma kadar da ek bagaj hakkı bulunmaktadır.

Srilankan Airlines Check-in

Srilankan Airlines ile seyahat edecek yolcular uçuş öncesinde seyahatleri için check in işlemlerini tamamlamalıdır. Genellikle uçuş kalkış saatinden 24 saat önce açılan online check in sistemi uçuşa 2 saat kala kapanmaktadır. Srilankan Airlines Check in işlemini online sistemler üzerinden yapmak istemeyen yolcular diledikleri takdirde uçuştan üç saat önce açılan ve uçuşa bir saat kala kapanan kiosk ve kontuar check inleri aracılığı ile check in işlemlerini yapabilmektedirler.

Srilankan Airlines İletişim

Srilankan Airlines iletişim yolları olarak müşteri hizmetleri ve e-mail aracılığı ile yolcularına hizmet veren bir hava yolu firmasıdır. +94 117 77 1979 numaralı telefon numarası üzerinden ya da [email protected] e-mail adresi üzerinden hava yolu firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Srilankan Airlines İstanbul

Srilankan Airlines İstanbul'da ofisi bulunmayan bir hava yolu firmasıdır. Bu yüzden hava yolu firması ile yapacağınız seyahatler için bilet almak istediğiniz takdirde Rotaradar'ı tercih edebilir ve binlerce sefer arasından kendinize en uygun uçak biletini bulabilirsiniz.

En Ucuz Srilankan Airlines Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Srilankan Airlines uçak bileti fiyatları ile uçak biletinizi almak istediğiniz takdirde Rotaradar'ı tercih edebilirsiniz. Rotaradar üzerinden yapacağınız uçak bileti karşılaştırmaları ile bütçenize en uygun uçak biletini bulabilir ve seyahat ederken tasarruf edebilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Oman Air

Emirates

THY

IndiGo

Qatar Airways