SunExpress uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

SunExpress Uçak Bileti

SunExpress 1989 yılında Antalya merkezi olarak Türkiye’de hizmet vermeye başlayan bir hava yolu şirketidir. İkinci merkezini de 2006 yılında İzmir’de açarak çalışma kapasitesini arttırma yolunda büyük bir adım atmıştır. Dünyanın en iyi 4. Tatil hava yolu olarak filosundaki 71 uçakla hizmet vermeye devam etmektedir. Akdeniz ve Avrupa ülkelerine aktarmalı ve aktarmasız uçuş imkanı sunmak ile birlikte Sunexpress Uçak Biletinizi, tüm acentelerin bilgisine sahip olan ve en avantajlı fiyatı kolayca bulmanızı sağlayan Rotaradar üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

SunExpress Bagaj Hakkı

SunExpress Bagaj Hakkı el bagajı ve kontrol edilen bagaj hakkı olarak değişiklik göstermektedir. Kabin bagajı hizmetlerinden yararlanmak isteyen yolcular 55 x 40 x 20 cm ölçülerinde ve 8 kilogram ağırlığa kadar olan bagajlarını kabin bagajı olarak yanlarında taşıyabilmektedir. Bunun yanı sıra yolcular seyahat edecekleri yolculuk sınıfına göre yurt dışı uçuşlarında 20-40 kg ağırlığındaki bagajlarını, yurt içi uçuşlarda ise 15-25 kg ağırlığındaki bagajlarını kontrol edilen bagaj olarak teslim edebilmektedir.

SunExpress Check in

Sunexpress check in işlemleri uçuş saatinden 2 saat önce başlamakta ve uçuştan 45 dakika öncesine kadar devam etmektedir. Yolcular online check in hizmetinden de yararlanarak check in işlemlerini yapabilmektedir. SunExpress Online Check in işlemleri uçuş saatinden 24 saat önce başlamaktadır. Yurt dışı seferlerde uçuş saatine 3 saat kala, yurt içi seferlerde ise uçuştan 45 dakika öncesinde sona ermektedir. SunExpress Check in işlemlerini tamamlayan yolcuların uçuğa biniş kartını bastırması gerekmektedir.

SunExpress İletişim

Sunexpress İletişim telefonu 444 0 797'dir. Yolcular rezervasyonları ile ilgili her türlü bilgiyi edinebilmek için SunExpress Müşteri Hizmetlerine başvurabilmektedir.

SunExpress İstanbul

SunExpress İstanbul ofisi bulunmamaktadır.  Yolcular diledikleri takdirde herhangi bir işlemleri ile ilgili SunExpress Antalya ofisi ile iletişime geçebilmektedir. SunExpress Antalya ofisi adresi; Yenigöl Mah. Nergiz Sok. No: 84 PK Muratpaşa'dır.

SunExpess ile Avantajlı Yolculuklar

Yurt içi ve yurt dışına gerçekleştirdiği uçuşlar ile hizmet vermeye devam eden SunExpress Uçak Bileti satın alırken Sun Points üyesi olabilir ve tüm uçuşlarınızdan gelecek bonusları toplayabilirsiniz. SunExpress Bonus’a çağrı merkezi yolu ile veya internet sitesi üzerinden üye olabilirsiniz. Size sunulan avantajlardan ilki, her 10 uçuşunuzdan sonra 1 uçuşunuz bedavaya gelmektedir. 10 uçuşunuzun nereye veya ne kadar ücretle olduğu hiç önemli değildir. Ancak yurtdışına ücretsiz bilet almak için 10 uçuştan 5 tanesinin uluslararası yolculuk olması gerekmektedir. Bunun yanında ise ekstra bagaj alarak veya koltuk seçiminizi değiştirerek bonus kazanabilirsiniz. Arkadaşlarınızı SunExpress Bonus kullanmaya davet ederek de ekstra bir ücret ödemeden bonus sahibi olabilirsiniz. Bu bonusları ise uçak içi hizmetlerde kullanabilir ve yolculuğunuzu daha konforlu hale getirebilirsiniz. Ayrıca aileniz ile ortak hesap açarak, hepinizin bonusunu tek bir yerde toplayabilir ve aileye özel ek avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Akıllı telefonunuz üzerinden Payback hesabını kullanarak gerçekleştirdiğiniz rezervasyonlarınız ile Payback puan toplayabilir ve size özel kodunuz ile Payback mağazasından ödüllerinizi ücretsiz olarak alabilirsiniz.

En Ucuz SunExpress Uçak Bileti Fiyatları

Tatil dönemlerinizde tercih edilen SunExpress firmasından uçak bileti almak için satış ofislerini veya internet sitesini tercih edebilirsiniz. İnternet erişimi olan tüm mobil cihazlarınız, tablet ve bilgisayarlarınız üzerinden Rotaradar sitesine girerek En Ucuz SunExpress Uçak Bileti Fiyatlarına erişebilirsiniz. Uçak biletinizi eğer başkasının adına alıyorsanız, aldığınız kişinin kimlik bilgileri ile satın alma işlemini gerçekleştirmeyi unutmayınız. SunExpress Uçak Biletinin teminini ise ister online check-in işlemi ile mailiniz üzerinden gerçekleştirin, isterseniz gişelerden personel yardımı ile gerçekleştirin.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

THY

Pegasus

Anadolu Jet

Onur Air

Atlasjet