TAP Air Portugal uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

TAP Air Portugal Uçak Bileti

TAP Air Portugal Uçak Bileti ile 38 ülkede 88 farklı noktaya uçabilirsiniz. Avrupa, Asya ve Okyanusya, Amerika kıtalarının bir çok şehri TAP Air Portugal Havayolu şirketinin destinasyonları içerisinde yer alır. Bu havayolu şirketi Portekiz’in ulusal ve bayrak taşıyıcı şirketidir. 1945 yılında kurulan şirket 2005 yılından bu yana Star Alliance üyesidir. TAP Air Portugal Uçak Biletini kredi kartı, airplus borç hesabı, Paypal üzerinden ve bilet masaları ile acenteler üzerinden alabilirsiniz.

TAP Air Portugal Bagaj Hakkı

TAP Air Portugal Uçak Bileti satın almanız durumunda havayolu şirketi size ücretsiz bagaj hakkı sunmaktadır. Ücretsiz bagaj hakkı havayolu şirketinden aldığınız bilet tarife türüne göre farklılık göstermektedir. Ekonomi sınıfında ücretsiz el bagaj hakkı 1 adettir. Bu el bagajının çevresi 115 cm ve 8 kilogram ile sınırlandırılmıştır. Ekonomi sınıfı bagaj hakkı ise çevresi 158 cm ve ağırlığı 32 kilo ile sınırlanmıştır. Business sınıfında ücretsiz el bagaj hakkı aynı boyutlarda fakat 2 adete çıkmaktadır. Business sınıfında ücretsiz bagaj hakkı ise limit, sınıf ve hedeflere göre farklılık göstermektedir. 

TAP Air Portugal Check-in

TAP Air Portugal Check-in yaptırarak hız kazanıp daha konforlu yolculuklar yapabilirsiniz. Check-in işlemi yolculuktan 36 saat önce başlamaktadır. ABD uçuşlarında ise yolculuktan 24 saat önce başlamaktadır. Havaalanlarına ve uçuşlara göre farklılık gösterse de check-in yapabileceğiniz son süre genelde uçuştan 1 saat öncesine kadardır. TAP Air Portugal Havayolu Şirketi check-in için müşterilerine farklı alternatifler sunar. Bunlar online check-in ve otomatik check-in seçenekleridir. Eğer sadece el bagajınız varsa, online check-in işleminden sonra kontuara uğramadan uçak kalkış kapısına geçebilirsiniz.

TAP Air Portugal İletişim

TAP Air Portugal İletişim için web sitesinden hizmet sunmaktadır. Ayrıca skype, facebook ve twitter sayfaları üzerinden de iletişim olanağı sunmaktadır. Direkt iletişim için +44 (0) 345 601 0932 telefon numarası üzerinden iletişim kurulabilir. Bunun dışında [email protected] mail adresi üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

TAP Air Portugal İstanbul

TAP Air Portugal İstanbul Beyoğlu’nda yer alan ofisi üzerinden hizmet vermektedir. Cumhuriyet Caddesi üzerinde yer alan ofise, (0 212) 297 48 52 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

TAP Air Portugal Uçak Bileti Fiyatları

TAP Air Portugal Uçak Bileti Fiyatları uygun fiyatlarla ve kampanyalarla almak için Rotaradar.com adresini kullanabilirsiniz. Rotaradar’ı kullanarak tüm acentelerin fiyatlarını karşılaştırabilir ve en uygun bileti alabilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

EasyJet

Ryanair

Iberia

Transavia

Vueling