TAROM Romanian Air uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

TAROM Romanian Air Uçak Bileti

Tarom Romanian Air Uçak Bileti ile Romanya’nın tüm şehirlerine, kuzey, merkez ve doğu Avrupa’ya, Afrika ve Doğuda yer alan bir çok ülkeye seyahat edebilirsiniz. Tarom Romanian Air, Romanya merkezli bir havayoludur. Romanya’nın ilk ulusal havayoludur. Merkezi Bükreş Uluslararası Otopeni Havalimanı’dır. Şirket 1954 yılında kurulmuştur ve SkyTeam üyeliği bulunmaktadır. Tarom Romanian Air Uçak Biletini en uygun koşullarda Rotaradar.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Tarom Romanian Air Bagaj Hakkı

Tarom Romanian Air Uçak Bileti satın almanız durumunda uçak bileti size ücretsiz el bagajı ve kontrol edilen bagaj hakkı sunar. El bagajı için izin verilen ücretsiz hak sınırı ağırlığı 10 kilogramdır. Ücretsiz el bagajının boyutları ise (35x30x20) santimetreyi aşmamalıdır. Kontrol edilen ücretsiz bagaj hakkı ise ekonomi sınıfında maksimum 23 kilogram ağırlığında bir adet bagajdır. Business sınıfında ise 23 kilogram maksimum ağırlıkta olan 3 adet kontrol edilen bagaj hakkı ücretsiz verilmektedir.

Tarom Romanian Air Check-in

Tarom Romanian Air Check-in işlemlerinizi online olarak Tarom Romanian Air web sitesinden yapabilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuzdan internet erişimi sayesinde mobil check-in işlemleri de yapabilirsiniz. Check-in işlemleri havaalanında yer alan kiosk cihazlarından da gerçekleştirilebilmektedir. Tarom Romanian Air size check-in işlemlerinde koltuk seçme hakkı tanımaktadır. Tarom Romanian Air check-in işlemlerini uçuştan 1 saat öncesine kadar yapılmasını ister. Check-in işlemlerinin başlangıcı ise uçuştan 24 saat öncedir.

Tarom Romanian Air İletişim

Tarom Romanian Air İletişim için internet sitesinde birçok yardım başlığı açmıştır. Yardım başlığı altında çağrı merkezine ulaşabilir, öneri ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Ayrıca +4021 9361 çağrı merkezi numarası ile 7 gün 24 saat dünyanın her yerinde iletişime geçebilirsiniz.

Tarom Romanian Air İstanbul

Tarom Romanian Air havayolu şirketi İstanbul’dan direk uçuşlarla Bükreş’e gitme imkanı sunar. Tarom Romanian Air şirketi İstanbul uçuşları için 3 ayrı çağrı merkezi numarası üzerinden hizmet vermektedir. Bu numaralar web sitesi üzerinden sunulmuştur.

En Ucuz Tarom Romanian Air Uçak Bileti Fiyatları

En Ucuz Tarom Romanian Air Uçak Bileti Fiyatları karşılaştırması Rotaradar.com üzerinden yapılabilmektedir. Rotaradar.com internet sitesi karşılaştırmalı olarak tüm acenteler arasından en uygun olanı sizin için belirler. Tarom Romanian Air bileti satın alırken havayolunun ödeme politikalarını inceleyerek satın almak istediğiniz tarife ve biletin sunduğu haklar ve kısıtlamalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Blue Air

Wizz Air

Ryanair

Lufthansa

Air France