Thai Airways uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Thai Airways Uçak Bileti

Thai Airways 1960 yılında Tayland'da kurulan bir hava yolu firmasıdır. Tayland'ın ulusal hava yolu firmalarından biri olan Thai Airways‘in merkez hava limanı Suvarnabhumi Uluslararası Havaalanı ve Don Mueang International Airport'dur. Thai Airways, Star Alliance‘ın kurucu üyelerindendir. Uçak filosu 90'ın üstünde olan bu hava yolu firması ile seyahat etmek isteyen yolcular aldıkları Thai Airways uçak bileti ile dünyanın 74 önemli noktasına yapılan seferlerde seyahat edebilmektedir. Şimdi sizler de Rotaradar'a gelin ve Thai Airways Uçak bileti karşılaştırması yaparak biletinizi daha uygun fiyatlarla alın.

Thai Airways Bagaj Hakkı

Thai Airways bagaj hakkı dahilinde yolculara verilen bagaj hakkı limitleri yolcuların seyahat edeceği uçuş sınıfına göre farklılık göstermektedir. Yolcular eğer Royal First Class, Royal Silk Class'ta yolculuk edeceklerse iki adet 32 kilograma kadar bagajlarını taşıyabilmektedir. Ekonomi sınıfında seyahat edecek olan yolcular ise 2 adet 23 kilograma kadar olan bagajlarını kontrol edilen bagaj olarak teslim edebilmektedir. Yolcuların kontrol edilen bagaj uygulamalarından yararlanırken bagaj boyutlarının 158 cm ölçülerini geçmemesine özen göstermesi gerekmektedir.

Thai Airways Check in

Thai Airways uçak bileti bulunan yolcular yolculukları başlamadan önce Thai Airways Check in işlemlerini gerçekleştirmelidir. Check in işlemlerinizi online check in sitemi üzerinden veya Thai Airways mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Thai Airways online check in sistemi üzerinden check in işlemlerini gerçekleştirecek yolcular yolculuk saatinden 24 saat önce açılan online check in sistemi üzerinden check in işlemlerini yapabilmektedir. Bangkok üzerinden yapılan seferlerde ise online check in sistemi kalkıştan 48 saat önce açılmaktadır. Yolcular check in işlemlerini tamamladıktan sonra biniş kartlarını yazdırmalıdır.

Thai Airways İletişim

Thai Airways iletişim numarası (66) 2545-1000'dir. İlgili numara üzerinden hava yolu firmasının müşteri hizmetleri ile 7 gün 24 saat boyunca iletişime geçebilirsiniz.

Thai Airways İstanbul

Thai Airways İstanbul ofisi bulunmayan bir hava yolu firmasıdır. İlgili firmanın uçak biletlerini Rotaradar’dan aratabilir ve bütçenize en uygun uçak biletini bularak seyahat edebilirsiniz.

En Ucuz Thai Airways Uçak Bileti Fiyatları

Şimdi sen de Rotaradar’a gel ve seyahat etmek istediğin tarih ve rotayı belirterek uçuş araması yap. Hem en ucuz Thai airways uçak bileti fiyatlarını gör hem de aynı yöne seferleri bulunan diğer firmalara göz at. Böylece en uygun uçak biletini bul ve seyahat ederken tasarruf etmenin keyfini çıkar.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Singapore Airlines

AirAsia

Jet Airways

Srilankan Airways

Philippine Airlines