THY Uçak Bileti
439 TL’den başlayan fiyatlarla

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0
THY Uçuşu
THY Uçuş Bilgileri
En Ucuz Yurtiçi Tek Yön
En Ucuz Yurtiçi Gidiş Dönüş
Yurtdışı En Uygun Tek Yön
Yurtdışı En Uygun Gidiş Dönüş

THY En Ucuz Yurtiçi Uçak Bileti Fiyatları (Tek Yön)

İç hatlar için tek yön THY uçak bileti fiyatlarını karşılaştır


THY En Ucuz Yurtiçi Uçak Bileti Fiyatları (Gidiş - Dönüş)

İç hatlar için gidiş dönüş THY uçak bileti fiyatlarını karşılaştır


THY En Ucuz Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları (Tek Yön)

THY ile yurtdışına ucuz uçak bileti mi arıyorsun? En uygun tek yön uçuşları aşağıda bulabilirsin.


THY En Ucuz Yurtdışı Uçak Bileti Fiyatları (Gidiş Dönüş)

THY için en uygun yurtdışı biletlerini karşılaştır ve satın al


THY Uçak Bileti Bilgileri

Bugünü takip eden 4 aylık zaman diliminde RotaRadar kullanıcılarının arama sonuçlarında bulduğu en uygun 3 iç hat uçuş alternatifi: Konya İstanbul 439 TL , Trabzon Ankara 536 TL , İstanbul Malatya 600 TL .

THY ile yurtdışı uçuşu yapmak isteyen RotaRadar kullanıcılarının buldukları en uygun 3 yurtdışı THY tek yön uçak bileti fırsatı: İstanbul Viyana 1,172 TL , İstanbul Düsseldorf 1,269 TL , İstanbul Londra 1,289 TL .

Bugünü takip eden 4 ay içerisinde RotaRadar kullanıcılarının bulduğun en uygun 3 yurtdışı THY gidiş dönüş uçak bileti fırsatı: İstanbul Köln 2,605 TL , İstanbul Münih 2,673 TL , İstanbul Düsseldorf 2,691 TL .

En uygun THY biletlerini seyahatinize en az 11 gün kala bulabilirsiniz.

THY Uçak Bileti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

RotaRadar kullanıcılarının yaptığı uçak bileti aramalarında bulunan en uygun fiyatlı tek yön uçuş 11 Aralık 2022 tarihinde Konya İstanbul arasında olup 439 TL’dir. En ucuz gidiş dönüş uçak bileti ise 23 Aralık 2022 tarihinde İstanbul Ankara arasında 964.82 TL olarak karşımıza çıkmakta.
İstanbul Viyana rotası 1,172 TL fiyat ile en ucuz tek yön THY uçak biletinin bulunduğu rota.
En ucuz fiyat bugünden 63 gün sonrası için bulundu. Uçak bileti fiyatlarının anlık değişiminden dolayı kısa zaman içerisinde artış gösterme ihtimali yüksek.
İstanbul Köln rotası 2,605 TL ile en uygun gidiş dönüş yurtdışı THY uçak biletinin bulunduğu rota.
En ucuz fiyat bugünden 26 gün sonrası için bulundu. Avantajlı fiyatı kaçırmamak için hemen alın, karlı çıkın.
RotaRadar partner acentelerinin uluslararası birçok noktada biletleme yetkisi bulunuyor. Bu acenteler ile yapılan kapsamlı işbirlikleri sayesinde kullanıcılar farklı pazarlardaki promosyonel uçak bileti fırsatlarından yararlanabilir. Böylece THY uçak biletleri diğer sitelere kıyasla daha ucuz fiyatlarla satın alınabilir.

THY Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz THY Uçak Bileti Fiyatları Rotaradar.com’da. Tek bir arama ile tüm uçuş alternatiflerini ücretsiz karşılaştırın. En uygun THY biletlerini bulun!


Rota Fiyat
İstanbul - Viyana 1,172 TL
Ankara - Frankfurt 1,685 TL
Üsküp - Lefkoşa 2,017 TL
Kayseri - Düsseldorf 2,322 TL
İzmir - Stuttgart 2,347 TL
Antalya - Frankfurt 2,391 TL
Adana - Frankfurt 2,525 TL
Konya - Zürih 2,599 TL
Denizli - Tiflis 3,809 TL
Samsun - Bakü 4,478 TL
Şanlıurfa - Münih 4,901 TL
Balıkesir - Roma 5,334 TL

THY Hakkında Genel Bilgiler

THY uçak bileti mi arıyorsun? Türk Hava Yolları; kısaca THY 120’den fazla ülkeye ve 300’den fazla havalimanına uçarak dünyada en çok noktaya yolcu taşıyan hava yolu özelliğine sahip, Türkiye menşeili bir şirkettir. THY Uçak Bileti almak için Rotaradar üzerinden sizin için en uygun fiyatlar ile yapacağınız uçuşlara kolayca erişebilirsiniz.

En Güncel THY Kampanyaları

21 Mayıs 2019 Tarihli Avrupa Uçuşları Kampanyası

Satış tarihi:

17 – 31 Mayıs 2019

Uçuş tarihi:

1 Kasım 2019 – 25 Mart 2020 (01.01.2020 – 12.01.2020 hariç)

Geçerli Rotalar: 

Bazı Avrupa rotaları

Fiyatlar:

İstanbul Havalimanı kalkışlı:

Varşova: 169 USD
Cenevre: 149 USD
Amsterdam: 149 USD
Basel: 139 USD
Zürih: 139 USD
Brüksel: 139 USD
Lüksemburg: 139 USD
Stuttgart, Frankfurt, Münih, Nürnberg, Leipzig, Bremen, Hamburg, Düsseldorf, Köln, Berlin, Hannover: 129 USD
Viyana: 129 USD
Salzburg: 129 USD
Prag: 129 USD
Budapeşte: 119 USD
Graz: 109 USD

İstanbul Sabiha kalkışlı:

Viyana: 119 USD

THY Bagaj Hakkı

THY Bagaj hakkı uygulamaları kayıtlı bagaj ve kabin bagajı olarak değişiklik göstermektedir. Kabin bagajı ile seyahat etmek isteyen yolcular Business class yolcusu ise 2 adet 8 kilogram bagaj hakkı elde etmektedir. Ekonomi, çocuk yolcu ve bebek yolcuların ise 1 adet 8 kilogram kabin bagajı hakkı bulunmaktadır. Yolcuların kabin bagajı olarak yanlarına alacakları bagajların boyutu 23 x 40 x 55 cm ebatlarını aşmamalıdır.

THY Bagaj hakkı uygulamalarında kayıtlı bagajdan yararlanmak isteyen yolcuların Promosyon sınıfında 15 kg, Ekonomi sınıfında 20 kg, Business Class’ta ise 30 kg bagaj hakkı bulunmaktadır. Business Class yolcuları parça bagaj uygulamasından yararlanacaksa 32 kg‘ye kadar 2 adet bagajı kontrol edilen bagaj olarak verebilirken Ekonomi sınıfı yolcuları 23 kilogram bagaj hakkından yararlanabilmektedir.

THY Check in

THY check in işlemleri havalimanlarından, THY mobil uygulamasından ve THY internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir. THY ile seyahat edecek yolcular mobil uygulama veya internet sitesi üzerinden yapacakları online check in işlemlerinde iç hat seferlerinde uçuş saatinden 1 saat öncesinde, dış hatlar seferlerinde ise uçuş saatinden 2 saat öncesinde check in işlemini yapmış olmalıdır.

THY check in işlemleri için havalimanlarındaki kontuarları tercih edecek olan yolcuların ise iç hat seferlerinde uçuş saatinden 45 dakika öncesinde, dış hat seferlerinde ise uçuş saatinden 1 saat öncesinde check in işlemlerini yapmış olması gerekmektedir.

THY İletişim

THY iletişim merkezi ile bağlantıya geçmek isteyen yolcular 444 0 849 numaralı telefon numarasından THY müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmektedir. Yolcular müşteri hizmetleri ile rezervasyon ve bilet işlemlerini yapabilmektedir.

THY İstanbul

THY İstanbul ofisi Yeşilköy mahallesi Havaalanı Caddesi No:3/1 Bakırköy adresinde bulunmaktadır. Yolcular THY İstanbul Bilet Satış Ofisleri üzerinden de bilet işlemlerini yapabilmektedir.

En Ucuz THY Uçak Bileti Fiyatları

Seyahat etmek için hava yolu taşımacılığını kullanacaksanız dikkat etmeniz gereken uçak bileti fiyatlarının belirli dönemlerde artmasına rağmen belirli dönemlerde de oldukça avantajlı olarak satın alınabileceğidir. En Ucuz THY Uçak Bileti Fiyatlarını temin edebilmek için Rotaradar’ın web sayfasını ziyaret edebilir ve uçuş noktası ve tarih aralıklarını seçerek, fiyat sıralaması ile karşınıza çıkacak seçeneklerden en uygun olanını seçebilirsiniz. THY Uçak Biletini en avantajlı fiyatlardan satın almak için eğer uçuş tarihlerinize uygun ise hafta içi uçuşlarını tercih edebilir veya izin ve tatil günleri dışındaki biletleri alabilirsiniz. En Ucuz THY Uçak Bileti Fiyatları için kullanacağınız THY’ye bağlı Miles&Smiles kartınızda birikecek olan Millerden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca birden fazla noktaya belirli bir süre içinde gerçekleştireceğiniz seyahatleriniz için de Rotaradar üzerinden Çoklu Uçuş alternatifini kullanarak daha uygun fiyatlar ile uçuşlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Türk Hava Yolları Uçuş Sonrası İmkanlar

Türk Hava Yolları’ndan THY Uçak Biletinizi aldıktan sonra seyahat sigortası ile yolculuk esnasında ve havayolunda gerçekleşecek aksaklıklara karşı kendinizi güvenceye alabilirsiniz. Uçuş sırasında gerçekleşecek kazalar, kapkaç, bavul kaybı, bagajın gecikmesi veya rötar gibi aksaklıklar sonucunda belirlenen bedeller üzerinden ödemelerinizi alabilirsiniz. Uçuşunuzu gerçekleştirdiğiniz noktada, taşıma sıkıntısı yaşamamanız için tasarlanmış olan araç kiralama özelliği ile sahip olduğunuz Miles&Smiles kartınız ile araç kiralayabilir ve Mil puanı kazanarak bir sonraki uçuşunuzu daha avantajlı hale getirebilirsiniz. Kiralama işlemini gerçekleştirdikten sonra bildirmeniz halinde en geç 2-3 hafta içinde puanlarınız kartınıza yüklenmektedir. THY Uçak Bileti aldıktan sonra, Türk Hava Yolları ortaklığıyla erişebileceğiniz diğer bir hizmet otel rezervasyonları işlemidir. İşlemlerinizin hepsini Rotaradar üzerinden erişebileceğiniz Türk Hava Yolları web sayfasından gerçekleştirebilir ve ödemelerinizi de anında kredi kartınız veya banka kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyalardan yararlanmak için Miles&Smiles kartınızı da edinmeniz gerektiğini unutmayın.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Pegasus

Anadolu Jet

SunExpress

Onur Air

Atlasjet