Transavia Airlines Uçak Bileti

Transavia Airlines 1965 yılında Hollanda tarafından kurulan ve seferlerine 17 Kasım 1966 tarihinde başlayan bir hava yolu firmasıdır. Bu hava yolu firması KLM hava yollarının alt şirketi olarak kurulmuştur. Düşük maliyetli yolcu taşımacılığı yapan Transavia Airlines'in merkez hava alanları Amsterdam Schipol Havaalanı, Eindhoven Havaalanı ve Rotterdam Lahey Havaalanı’dır. Filo büyüklüğü 57 olan Transavia Airlines ile seyahat edecek olan yolcular Transavia Airlines Uçak Bileti satın aldıkları takdirde dünyanın 88 farklı noktasına seyahat edebilmektedir.

Transavia Airlines Bagaj Hakkı

Transavia Airlines uçak bileti alan yolcularına uçak bileti dahilinde el bagajı hakkı vermektedir. Transavia Airlines Bagaj Hakkı kuralları gereğince el bagajı taşımak isteyen yolcular 1 adet 10 kilograma kadar olan valizlerini taşıyabilmektedir. Yolcuların taşıyacağı bagaj ölçüleri 40x25x20 cm boyutlarını aşmamalıdır.

Transavia Airlines Bagaj Hakkı kuralları gereğince yolcular uçak biletleri dahilinde kontrol edilen bagaj hizmetlerinden yararlanamamaktadır. Dileyen yolcular uçak bileti satın alırken rezervasyonları esnasında kontrol edilen bagaj için de ödeme yapabilmekte ve bagaj hakkı satın alabilmektedir.

Transavia Airlines Check in

Transavia Airlines ile seyahat edecek olan yolcular uçak kalkış saatinden önce Transavia Airlines check in işlemlerini tamamlamalıdır. Online check in sistemi üzerinden yapılacak olan rezervasyonlar genellikle uçuş saatinden 24 saat önce açılmakta ve uçuşa 4 saat kala kapanmaktadır. Check in işlemlerini yapan yolcular uçak biniş kartını çıkartmayı unutmamalıdır.

Transavia Airlines İletişim

Transavia Airlines iletişim numarası 00 352 27 00 27 28'dir. Yolcular ilgili numara üzerinden Transavia Airlines Müşteri hizmetlerine ulaşabilmekte ve rezervasyonları ile ilgili işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Transavia Airlines İstanbul

Transavia Airlines İstanbul ofisi olmayan hava yolu firmalarındandır. Dilediğiniz takdirde uçak bileti satın almak için Rotaradar'ı tercih edebilir ve uçak bileti karşılaştırma sistemi üzerinden aylık bilet fiyatlarını görerek yolculuğunuzu planlayabilirsiniz.

En Ucuz Transavia Airlines Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Transavia Airlines uçak bileti fiyatları şimdi Rotaradar'da. Sizler de Rotaradar'a gelin ve binlerce bilet arasından bütçenize en uygun uçak biletlerini bularak yolculuğunuzu daha ekonomik bir şekilde gerçekleştirin. Üstelik yolculuk tarihinizi kesin değilse Rotaradar'ın aylık sistemi üzerinden diğer hava yolu firmalarını da görerek istediğiniz bilete daha kolay ulaşabilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

EasyJet

Ryanair

Vueling

Atlasjet

Tap Air Portugal