TUIfly uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

TUIfly Uçak Bileti

TuiFly uçak bileti için Rotaradar üzerinden satın alım yaparak sizler de uçak bileti satın alırken tasarruf edebilirsiniz. TuiFly, 2007 yılında Langenhagen, Almanya'da kurulan bir hava yolu firmasıdır. Filo büyüklüğü 41 olan bu hava yolu firması dünyanın birçok noktasında seferler düzenlemektedir.  Genellikle Avrupa ve Afrika arasında uçuşları bulunan bu hava yolu firmasının dönemsel olarak Asya ülkelerine de uçuşların bulunduğu bilinmektedir. Hava yolu şirketinin merkezi Hannover Havaalanı’nda ve Lower Saxony'de bulunmaktadır.

TuiFly Bagaj Hakkı

TuiFly Bagaj hakkı olarak yolcularına kabin bagajı ve teslim edilen bagaj imkanlarından yararlanma hakkı sağlamaktadır. Yolcular kabin bagajlarını uçağın üst kısmına yerleştirdiği için hava yolu firması el bagajı ölçülerini 55 x 20 x 20 cm ölçülerinde belirlemiştir. Yolcuların TuiFly el bagajı hakkı 6 kilo ile sınırlıdır. TuiFly Bagaj Hakkı olarak yolcularına, teslim edilen bagaj imkanlarından da yararlanma hakkı vermektedir. Yolcular Ekonomi sınıfında seyahat ediyorsa 20 kilograma kadar teslim edilen bagajdan yararlanırken Ekonomi Premium sınıfında seyahat eden yolcuların bagaj hakkı 30 kilograma çıkmaktadır. Ekstra bagaj ihtiyacı olan yolcuların online check in işlemleri esnasında bagaj hakkı satın alabilmesi mümkündür. Yolcular bu işlemlerini önceden yaparak daha indirimli bir şekilde bagaj hakkı satın alabilmektedir.

TuiFly Check in

TuiFly Check in işlemlerini yapmak isteyen yolcuların TuiFly uçak bileti üzerinde yazan bilet veya rezervasyon numarasına ihtiyaçları vardır. Yolcular online check in işlemlerinden yararlanmak istedikleri takdirde uçağın kalkış saatinden 30 gün önce başlayan ve uçuşa 5 saat kala biten check in işlemlerinden yararlanabilmektedir.  Yolcular eğer online check in yapacaksa online check in işleminin uçuştan 48 saat öncesinde son bulduğunu bilmesi gerekmektedir.

TuiFly Check in işlemini yapan yolcular bagajlarını kalkıştan 60 dakika öncesinde teslim etmiş olmalıdır. Yolcuların check in işlemleri esnasında bir kerede yalnızca 9 kişi adına check in yapabilme hakları bulunmaktadır.

TuiFly İletişim

TuiFly iletişim numarası 00 49 180 5 424140'dır. TuiFly yolcuları ilgili numara üzerinden TuiFly çağrı merkezine bağlanabilmekte ve rezervasyonları ile ilgili her işlemi yapabilmektedir.

TuiFly İstanbul

TuiFly İstanbul ofisi bulunmayan bir firma olduğu için yolcular diledikleri takdirde Rotaradar üzerinden bilet fiyatlarını karşılaştırabilir ve bütçelerine en uygun uçak biletini satın alabilir.  TuiFly İstanbul Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanı kalkışlı seferleri bulunan bir firmadır.

TuiFly Koltuk Seçimi

TuiFly tarafından oluşturulan TuiFly kart ile koltuk seçmek isteyen yolcular koltuk seçim işlemlerinde herhangi bir ücret ödememektedir. Standart koltuk ücretleri Türkiye, Yunanistan, İspanya, Portekiz, Tunus, Kıbrıs ve Malta uçuşlarında 12 Euro olarak belirlenmiştir. Bu rotalardaki geniş koltuk ücreti 20 Euro’dur. Mısır veya Fas'a yapılacak olan yolculuklarda koltuk ücreti 15 euro iken geniş koltuk ücreti 25 Euro’dur.

En Ucuz TuiFly Uçak Bileti Fiyatları

En Ucuz TuiFly uçak bileti fiyatları ile seyahat etmek istediğiniz takdirde Rotaradar üzerinden TuiFly uçak bileti fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Yapacağınız karşılaştırmalar sonrasında bütçenize en uygun TuiFly uçak bileti fiyatlarını görebilir ve daha ucuza seyahat edebilirsiniz. Rotaradar üzerinden yapılan karşılaştırmalarda genellikle alternatif hava yolları da gösterildiği için yolcular daha indirimli şekillerde seyahat edebilmektedir.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Scoot

Condor

Ryanair

Eurowings

Transavia