Türk Hava Yolları Uçak Bileti

Günümüzde hava yolu taşımacılığı güvenilirliğini kanıtlamış, oldukça avantajlı fiyatlar sunan ve zaman bakımından da en kısa sürede en uzak noktalara ulaşabileceğiniz bir şekilde insanların sıklıkla kullandığı bir seyahat yöntemidir. Türk Hava Yolları, Türkiye’ye ait olan ve dünyanın en büyük hava yolu şirketi olarak 1933 yılından beri hizmet veren bir hava yolu şirketidir. Türk Hava Yolları Uçak Bileti satın almak için ise internet erişimi olan bir cihaz üzerinden Rotaradar internet sitesini ziyaret edebilir ve biletinizi satın almak için sizden talep edilen bilgileri girerek en avantajlı uçuşa erişebilirsiniz.

Türk Hava Yolları Bagaj Hakkı

Türk Hava Yolları Bagaj Hakkı uygulamaları iç hatlar ve dış hatlar uçuşlarında değişiklik göstermektedir. Genellikle yolculuk sınıfına göre ve ülkelere göre değişiklik gösteren bagaj hakkı imkanlarında Business sınıf yolcularının 30 kg, Ekonomi sınıfı yolcularının 20 kg, promosyon sınıfı yolcularının 15 kg bagaj hakkı bulunmaktadır. Türk Hava Yolları yolculuklarınızda ekstra bagaj hakkı satın almak için kg başına 6 TL ücret ödemeniz gerekmektedir. Aktarmalı uçuşlar için ekstra bagaj hakkı almak istediğiniz takdirde Türk Hava Yolları web sitesinden bilgi alabilirsiniz. 

Türk Hava Yolları Check in

Türk Hava Yolları Check in işlemlerinizi yapmak için havalimanlarında yer alan kontuar ve kioskları kullanabilir ya da Türk Hava Yolları İnternet sitesi üzerinden online check in işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Türk Hava Yolları check in saatleri genellikle iç hat seferlerinde uçuş saatinden 1 saat önce, dış hat seferlerinde ise uçuş saatinden 2 saat öncesinde sona ermektedir. Havalimanında bulunan Kiosklar üzerinden check in yapacak yolcuların check in işlemleri uçuştan 12 saat önce başlarken online check in işlemlerinden yararlanmak isteyen yolcuların uçuştan 24 saat öncesinde check in işlemleri başlamaktadır. Check in işlemlerinizi tamamladıktan sonra uçağa biniş kartınızı çıkarmayı unutmayın. Dilediğiniz takdirde Rotaradar blog sayfasında bulunan Thy Uçak Bileti Check in Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızı okuyarak check in yapmanın detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türk Hava Yolları İletişim

Türk Hava Yolları İletişim numarası 444 0 849'dur.  Türk Hava Yolları rezervasyonunuz veya Türk Hava Yolları kayıp eşyalarınız ile ilgili durumlarınız için Türk Hava Yolları Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz. İşitme engelli müşterilerine özel olarak görüntülü çağrı merkezine ulaşmak için THY İletişim Panelini ziyaret edebilirsiniz.

Türk Hava Yolları İstanbul

Türk Hava Yolları İstanbul ofisleri Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanları’nda yer almaktadır. Türk Hava Yolları Sabiha Gökçen Ofisi Adresi: Sabiha Gökçen Havalimanı Yolcu Terminali Gidiş Katı Kurtköy/Pendik, Türk Hava Yolları Atatürk HavaLimanı Dış Hatlar Ofisi: Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Yeşilköy, Türk Hava Yolları Atatürk HavaLimanı İç Hatlar Ofisi; Atatürk Havalimanı İç Hatlar Terminali Yeşilköy adreslerinde yer almaktadır.

Türk Hava Yolları ile Bebek ve Çocuklu Yolcular için Seyahat İmkanı

Türk Hava Yolları üzerinden bebeğiniz ve evcil hayvanlarınız ile de seyahat edebilirsiniz. Ancak Türk Hava Yolları Uçak Bileti satın alma işleminizi gerçekleştirirken bu durumu bildirmeniz ve sizin için sunulacak olan hizmetler hakkında detaylı bilgi almanız gerekmektedir. Seyahatinizi çocuğunuz veya bebeğiniz ile gerçekleştirmek istiyorsanız, 2 günlükten büyük ve 2 yaşından küçük her bebek için, refakatçi zorunluluğu ile seyahat imkanı olmaktadır. Sizin için sunulan özel indirimli biletler ile anne, baba veya 18 yaşından büyük bir refakatçi ile bebeğinizin uçak ile yolculuk etmenizi sağlayabilirsiniz. 2 günlükten büyük bebekler için doktor onaylı ve uçuş tehlikesi içermediğine dair bir rapor almanız gerekmektedir. 7 yaşından büyük ve 12 yaşından küçük çocuk yolcular ise refakatçi olmadan da seyahat edebilmektedir. Türk Hava Yolları kabin memuru denetiminde seyahat edebilecek olan çocuk yolcular için de Türk Hava Yolları Uçak Bileti temin edilmeli ve bir refakatçi ile havaalanına gelerek uçuş işlemleri gerçekleştirilmektedir.

En Ucuz Türk Hava Yolları Uçak Bileti Fiyatları

Rotaradar herhangi bir komisyon almadan sizin tüm avantajlı uçak biletlerine erişmenize yardımcı olan bir internet uçak bileti erişim platformudur. En Ucuz Türk Hava Yolları Uçak Bileti Fiyatları için yolculuk tarihi, yolculuk süresi gibi faktörleri karşınıza çıkacak panele girebilir ve uçuşlara erişebilirsiniz. Daha konforlu bir uçuş için Business Class yolculuğu tercih edebilecekken, daha avantajlı yolculuklar içince Ekonomi sınıfı ile uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

SON YAZILAR

Herkesin Mutlaka İzlemesi Gereken 35 Film

Türk Komedi Filmleri Arasında En Sevilen 5 Film

İzlerken Keyif Alacağınız 5 Kore Filmi

Mali’den Alınacak Hediyelik Eşyalar