Turkish Airlines Uçak Bileti

İş seyahatleriniz, turistik seyahatleriniz veya eğitim için gerçekleştireceğiniz seyahatleriniz için en avantajlı yöntem hava yolu taşımacılığını kullanmaktır. Hava yolu taşımacılığını kullanmak için hava yolu şirketleri üzerinden biletinize erişebilir ve yalnızca uçuş esnasında değil öncesinde ve sonrasında sundukları hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Rotaradar sizin için hazırlanmış ve ek ücret almadan en avantajlı Turkish Airlines Uçak Biletine ulaşabileceğiniz bir platformdur. Üstelik uçak biletinizi satın almak için satış ofislerine gitmeye gerek kalmadan, online ödeme yöntemlerini kullanarak anında satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkish Airlines Bagaj Hakkı

Turkish Airlines Bagaj Hakkı uygulamaları seyahat sınıfına göre değişiklik göstermektedir. Yolcular kabin bagajı olarak Bussines Class’ta seyahat edecekse 8 kilograma kadar 2 adet; Ekonomi sınıfı, çocuk ve bebek yolcu olarak seyahat edecekse de 1 adet 8 kilograma kadar bagaj hakkından yararlanabilmektedir. Yolcuların bagaj boyutları 23 x 40 x 55 cm boyutlarını aşmamalıdır.

Turkish Airlines Bagaj Hakkı Uygulamalarında kontrol edilen bagaj hakkından yararlanmak isteyen yolcular Promosyon sınıfı yolculuklarında 15 kilogram, Ekonomi sınıfı yolculuklarında 20 kilogram ve Business class yolculuklarında 30 kilogram bagaj hakkı elde etmektedir.

Turkish Airlines Check in

Turkish Airlines Check in işlemleri online olarak veya havalimanındaki kiosk ve kontuarlar kullanılarak yapılabilmektedir. Yolcular Turkish Airlines check in işlemlerini mobil uygulamadan veya internet sitesi üzerinden yapacaksa iç hat seferlerinde uçuştan 1 saat önce, dış hat seferlerinde ise uçuştan 2 saat önce check in işlemini yapmaya özen göstermelidir.

Turkish Airlines check in işlemlerini havalimanlarından yapacak olan yolcular kontuarları kullanarak check in yapmak istediği takdirde iç hatlar seferlerinde kalkıştan 45 dakika önce, dış hat seferlerinde ise kalkıştan 1 saat önce check in işlemini yapmaya dikkat etmelidir.

Turkish Airlines İletişim

Turkish Airlines İletişim numarası 444 0 849'dur. Yolcular bu numaradan Turkish Airlines Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek rezervasyonları ile ilgili her işlemi yapabilmektedir.

Turkish Airlines İstanbul

Turkish Airlines İstanbul ofisi Yeşilköy Mahallesi, Havaalanı Caddesi No:3/1 Bakırköy, İstanbul adresinde bulunmaktadır. Yolcular bilet işlemleri ile ilgili bağlantıya geçmek istedikleri takdirde Turkish Airlines İstanbul Bilet Satış Ofisleriyle de bağlantı kurabilmektedir.

Turkish Airlines ile Evcil Hayvanlarınız ile Seyahat Edin

Evcil hayvanınız ile birlikte seyahat etmek için Turkish Airlines Uçak Biletinizi satın alırken ek ücret ödemeniz gerekmektedir. Evcil hayvanınızın uçağa kabul işleminin gerçekleşmesi için kendisine ait aşı ve kimlik kartının yanında olması gerekmektedir. Ayrıca hamile ve 8 haftalıktan küçük evcil hayvanların, kendileri açısından risk taşıyacağı sebebi ile uçağa kabul işlemi gerçekleşmemektedir. Uçak içinde seyahat eden yolcular arasında, doktor raporu ile alerjisini beyan etmiş bir yolcu bulunmaması durumunda 8 kilodan hafif kedi ve köpekleri, özel kafesinde bulunan muhabbet kuşu, kanarya gibi ötücü kuşları kabin bölümünde taşıyabilmektesiniz. 8 kilodan ağır hayvanlar ise, özel kafesleri ile uçağın kargo bölümünde seyahat edebilmektedir. Evcil hayvanlarınızın bilgilerinin kafes üzerine asılı olması, çıkacak herhangi bir karmaşa için zorunlu olarak alınması gereken bir önlemdir. Psikolojik veya fiziksel bir rahatsızlık sebebi ile rehber köpeğiniz ile seyahat etmek istiyorsanız, uçuştan 48 saat önce bildirmeniz gerekmektedir. Rehber köpeğiniz için herhangi bir ücret talep edilmemekle birlikte, uçuş boyunca ayakucunuzda oturması gerekmektedir. Turkish Airlines Uçak Bileti alırken, Evcil hayvanlarınızın ağırlığına göre farklı bölümlerde taşınacağını ve farkı ücretler ödeyeceğinizi unutmayınız.

En Ucuz Turkish Airlines Uçak Bileti Fiyatları

Seyahatiniz için uçak bileti alma işleminizi Rotaradar sitesine girerek gerçekleştirebilirsiniz. En Ucuz Turkish Airlines Uçak Bileti Fiyatları üzerinden alacağınız biletleriniz ile aynı zamanda THY’nin uçak içi ikram ve uçak içi diğer hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Turkish Airlines Uçak Biletinizi aldıktan sonra, seyahat sırasında film izleme ve müzik dinleme imkanı ile birlikte uzman şefler tarafından hazırlanan yemekler ile geçirebileceğiniz bir uçuş imkanı sunulmaktadır.

SON YAZILAR

Herkesin Mutlaka İzlemesi Gereken 35 Film

Türk Komedi Filmleri Arasında En Sevilen 5 Film

İzlerken Keyif Alacağınız 5 Kore Filmi

Mali’den Alınacak Hediyelik Eşyalar