Ufa Uçak Bileti 727 TL’den başlayan fiyatlarla

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0
Ufa Uçuşu
Ufa Uçuşu
Ufa Şehrinde Bulunan Havalimanları
En Ucuz Fiyatlı Rota
En Ucuz Havayolu
Popüler Havayolları
727 TL

Ufa Kalkışlı Popüler Yurtdışı Rotalar

Ufa kalkışlı popüler yurtdışı rotalar için en uygun uçuşları karşılaştır


Ufa kalkışlı en çok uçuş yapılan ülkeler


Ufa Genel Uçuş Bilgileri

Bugünü takip eden 4 aylık zaman diliminde en ucuz tek yön 3 uçuş alternatifi: İstanbul Ufa 727 TL , Antalya Ufa 1,023 TL .

Yine aynı zaman diliminde en ucuz gidiş dönüş 3 uçuş alternatifi: Antalya Ufa 2,989 TL , İstanbul Ufa 5,117 TL .

En ucuz Ufa uçak biletini sunan havayolu şirketi: Pobeda Airlines

Ufa uçak bileti almak için en ucuz ay Ekim ayıdır. Uçak biletlerine olan talebin arttığı Mayıs ayı ise Ufa uçuşu yapmak için en pahalı ay olarak karşımıza çıkıyor.

En uygun Ufa biletlerini seyahatinize en az 29 gün kala bulabilirsiniz.

Ufa uçuşu bulunan havayolu: Nordwind Airlines , Pobeda Airlines , Siberian Airlines , Aeroflot , RusLine , Red Wings , UTAir , Onur Air , NordStar .

Ufa Uçak Bileti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

RotaRadar kullanıcılarının yaptığı uçak bileti aramalarında bulunan en uygun fiyatlı tek yön uçuş 24 Şubat 2022 tarihinde İstanbul Ufa arasında olup 727 TL’dir. En ucuz gidiş dönüş uçak bileti ise 25 Ocak 2022 tarihinde Antalya Ufa arasında 2,988.89 TL olarak karşımıza çıkmakta.
Ufa şehrinde 1 havalimanı vardır: Ufa Havalimanı
Aktarmasız direkt bir uçuş 1 sa 30 dk sürmektedir.
Ufa şehrine uçmak için en ucuz ay Ekim ayıdır.
THY, Aeroflot, Pobeda Airlines Ufa şehrine aktarmasız uçan havayollarıdır.
RotaRadar partner acentelerinin uluslararası birçok noktada biletleme yetkisi bulunuyor. Bu acenteler ile yapılan kapsamlı işbirlikleri sayesinde kullanıcılar farklı pazarlardaki promosyonel uçak bileti fırsatlarından yararlanabilir. Böylece Ufa uçak biletleri diğer sitelere kıyasla daha ucuz fiyatlarla satın alınabilir.

Ufa Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Ufa uçak bileti Rotaradar’da. Tek bir arama ile tüm uçuş alternatiflerini ücretsiz karşılaştırın. En uygun Ufa biletlerini bulun!


Rota Fiyat
İstanbul - Ufa 727 TL
Antalya - Ufa 1,023 TL

Ufa Hakkında Genel Bilgiler

Rusya'ya bağlı Başkurt Cumhuriyeti'nin başkenti Ufa, Ufa ve Balaya Nehirleri’nin birleştiği noktaya kurulmuştur. Batı Ural coğrafyasının endüstri merkezlerinden biridir. Ucuz ve uygun fiyatlı Ufa uçak biletini Rotaradar.com adresinden alarak ulaşabileceğiniz Ufa bugünkü gelişmişliğini bölgede bulunan petrol yataklarına borçludur. Bir endüstri kenti olsa da ciddi sanatsal aktivitelerin olduğu bir şehir olan Ufa şehri süsleyen 22 köprüsü ile de dikkat çekmektedir.

Ufa'da Gezilecek Yerler

Başkurt ulusal kahramanı Salavat Yulayev'in anıtının dikili olduğu noktadan, Belaya Nehri’nin ve köprülerin manzarası eşsizdir. Müslüman Başkurt ve Tatar halk nedeniyle bolca camiisi olan bir şehirdir Ufa. Merkezde yer alan 100 yıllık Ufa Camiisi de görülmeye değer bir yapıdır. İç içe geçmiş Slav ve Türk etnik kültürü gündelik yaşamda ve kutlamalarda rahatlıkla görülmektedir. Ufa’da Rusya Bilimler Akademisine bağlı olarak kurulmuş 10 tane Enstitü bulunmaktadır. Ayrıca botanik bahçeleri, arkeoloji ve etnografya müzeleri de kültürel mirası korumak adına çalışmaktadır. Bir başka önemli adres 1864 yılında kurulmuş olan ve 120 binden fazla eseri barındıran Başkurdistan Ulusal Müzesi’dir. 1861 yılında açılmış, ilk tiyatro binası olan Başkurdistan Rus Akademik Drama Tiyatrosu önemli bir diğer kültürel adrestir ve halen Shakespeare, Goldoni, Gogol, Chekhov ve Gorki gibi yazarların oyunlarını sergilemektedir. Başkurt Kukla Tiyatrosu da 1932 den beri varlığını sürdüren bir diğer kültürel yapıdır ve zorlu şavaş yıllarında bile kapıları kapanmamıştır. Rus ve Başkurt masallarını kuklalarla anlatmayı halen sürdürmektedir. Ayrıca denk gelirseniz dünyaca ünlü Başkurdistan Cumhuriyeti Ulusal Senfoni Orkestrası’nın bir konserini mutlaka dinlemenizi öneriyoruz.

Geleneksel Türk mutfağının özelliklerini taşıyan Ufa/Başkurt mutfağında ilk sırada et, süt ve un ürünleri yer alıyor. Özellikle kaymak çok tüketiliyor. Siz de bu güzel lezzetlerin tadına en uygun fiyatlı Ufa uçak bileti ile bakma şansını kaçırmak istemiyorsanız biz her daim Rotaradar adresinde sizi bekliyor olacağız.

Ufa Uçak Bileti Nerden Alınır?

Türkiye'ye 2016 senesinden beri Rusya'nın vize uygulaması olduğunu hatırlatır Başkurt Cumhuriyeti’nde bulunan şehre size özel indirimlerle en uygun fiyatlı Ufa uçak bileti için Rotaradar.com adresini ziyaret etmeyi unutmamanızı tavsiye ederiz. 

Rotaradar hayallerinizden bir fazlası.

Ufa Şehri Yakınlarındaki Diğer Alternatif Şehir Önerilerimiz