Ukraine International uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Ukraine International Uçak Bileti

Ukraine International, Ukrayna’ya bağlı ve Kiev merkezli bir hava yolu şirketi olarak 1992 yılından beri bu alanda yolcu taşımacılığı ve kargo taşımacılığı hizmeti vermeye devam ediyor. 38 ülkeye gerçekleştirdiği uçuşlarında 45 uçak kapasitesine sahip olarak haftada 1100 adet yurtiçi ve yurtdışı uçuşu düzenliyor. Düşük ücreti hava yolu taşıma şirketi olarak bilinen Ukraine International Uçak Bileti satın almak için Rotaradar.com sitesini kullanarak, kendi dilinizde aramalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ukraine International Bagaj Hakkı

Ukraine International Uçak Biletinizi aldığınız uçuş sınıfınıza göre değişiklik gösteren bagaj hakkınız, el bagajları için her koşulda aynıdır. 115 cm ve altı bavullarınızı el bagajı olarak yanınıza alabilmekle birlikte Premium Ekonomi ve Ekonomi sınıfında size verilen bagaj hakkı 23 kg ile sınırlıdır. Business Class uçuşlarınız için ise 32 kg ve altındaki tüm bagajlarınızı ekstra bir ücret ödemeden, Ukraine International Uçak Biletinizine yaptığınız ödeme dahilinde taşıyabilirsiniz. Bonus kazanmak için de kullanabileceğiniz Panorama Club Premium kartı sahiplerine ise her bagaj hakkına ek +2 kg bagaj imkanı sunulmaktadır. 8 kg altındaki evcil hayvanlarınızı kabinde taşımak için bir ücret ödemenize gerek olmaması ile birlikte, 32 kilogramdan 75 kilograma kadar olan kedi ve köpek taşımacılığı Bakü, Bangkok, Pekin, Brüksel, Chernivtsi, Colombo, Dnipro, Dubai, Ivano-Frankivsk, Kutaisi, Londra, Lviv, New York, Prag, Stockholm, Vinnytsia, Zaporizhzhia şehirlerine yapılacak uçuşlarda yasaktır. Hayvan taşıma kuralları her ülkenin kendi yasal çerçevesine göre belirlenmektedir. Eğer ekstra bagaj almak istiyorsanız, öncesinde web sitesi üzerinden satın alabilir veya uçağa biniş sırasında kredi kartınız ile satın alabilirsiniz. Dilediğiniz takdirde blog sayfamızda bulunan Ukraine International Bagaj Hakkı başlıklı yazımızı okuyabilir ve daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Ukraine International Check in

Ukraine International Check in işlemlerinizi Rezervasyon veya biletiniz aracılığı ile, uçuş arayarak veya Loyalty kart aracılığı ile Ukraine International internet sitesi üzerinden hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Yolcular Ukraine International Check in işlemlerini yaparken rezervasyon veya bilet numaralarına dikkat etmelidir. Loyalty Kart ile yapılacak online check in işlemlerinde yolcuların kart numarası, adı ve soyadı ile işlemler gerçekleşmektedir. Uçuş üzerinden online check in işlemini yapacak olan yolcular sefer kalkış havalimanına, varış havalimanına, isim ve soy isim bilgilerine göre check in işlemlerini yapabilmektedirler.

Ukraine International İletişim

Ukraine International iletişim numaraları üzerinden Ukraine International Türkiye merkezine bağlanarak rezervasyonunuz ile ilgili her konuda işlem yapabilirsiniz. Ukraine International Türkiye telefon numaraları +90 212 465 33 03 ve +90 212 465 33 04'dür. Yolcular istedikleri takdirde [email protected] mail adresi üzerinden de bağlantıya geçebilmektedir.

Ukraine International İstanbul

Ukraine International İstanbul bölgesinde ofisi bulunan bir firmadır. Yetkili firma ofisi Atatürk Havaalanı, Kalkış Salonu No:63 Yeşilköy, İstanbul adresinde bulunmaktadır.

En Ucuz Ukraine International Uçak Bileti Fiyatları

Ukraine International Uçak Bileti satın almak için hava yolu şirketi özelinde var olan kampanyalardan yararlanarak En Ucuz Ukraine International Uçak Bileti Fiyatlarına erişebilirsiniz. Tek yön olarak satılan uçak bileti fiyatları için, bilet değişimi ve iptal hakkı içermeyen ancak sabit fiyatlar ile belirlenmiş biletler mevcuttur. Bu özel fiyatlı biletleri uçuştan 6 ay önce almanız gerekmektedir. Özel fiyatlar üzerinden satılan biletler de sınırlı olmak ile birlikte, en avantajlı uçuşlarınızı bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.  

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Aeroflot

LOT

THY

Pegasus

Air Baltic