United Airlines Uçak Bileti

United Airlines Uçak Bileti almak için United Airlines’in web sitesini ziyaret edebilir, internet bağlantılı cihazlarınız üzerinden kredi kartı veya banka kartınız ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Alışveriş esnasında kendi kartınızın yanı sıra size ait olmayan bir kartı da kullanabilirsiniz. 1926 yılından bugüne hava yolu taşımacılığı yapan firma United Continental Holdings’e aittir. Aynı zamanda 27 üyesi olan hava yolu ittifakı Star Alliance içinde yer almaktadır. United Airlines Uçak Bileti satın alma işleminizi 6 kıtada 59 ülkeye ve 223 havalimanına yönelik olacak uçuşlarınızda yapabilirsiniz.

United Airlines Bagaj Hakkı

United Airlines Bagaj Hakkı olarak ilgili firmadan uçak bileti almanız ile birlikte size biletiniz hangi tarifeden olursa olsun bir adet el bagajı taşıma hakkı verilmektedir. Bavulun boyutu (22cm x35 cm x56 cm), sırt çantası boyutu ise (22 cm x 25 cm x 43 cm) olarak belirlenmiştir. Kontrol edilen bagaj limitleri United Economy sınıfında 23 kg, United Business sınıfında 32 kg ve MileagePlus tarifesi için ise 32 kg’dır. Ekstra bagaj hakkı satın alma işlemlerini online olarak veya havalimanında yer alan ofislerden gerçekleştirebilirsiniz.

United Airlines Check in

United Airlines Check in işlemlerinizi ister online olarak internet üzerinden isterseniz havalimanında check-in kontuarlarından yapabilirsiniz. United Airlines Online Check-in işlemlerini internet bağlantısı olan cihazlarınızdan ve United Airlines web sitesi üzerinden uçuş saatinden 24 saat önce yapmaya başlayabilirsiniz. Dilediğiniz takdirde havalimanında Check-in kontuarlarından kimlik ve pasaportunuz ile check-in işlemini gerçekleştirebilir ve bagajınızı teslim edebilirsiniz.

United Airlines İletişim

United Airlines Uçak Bileti satın almak, değişiklik yapmak veya iptal işlemi gerçekleştirmek için web sitesi üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Uçuşunuz ile ilgili diğer sorularınız için web sitesinde yer alan iletişim bölümünden bulunduğunuz ülke lokasyonuna ait telefon numarası ile müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. United Airlines İletişim numarası Türkiye için 0212 334 2920'dir.

United Airlines İstanbul

United Airlines havayolu şirketi ile Türkiye üzerinden seyahat edecekseniz İstanbul’dan direkt olarak bulunan New York, Washington, Houston, San Francisco ve Los Angeles biletlerini satın alabilirsiniz. Aktarmalı uçuş seçeneği ile ise United Airlines’in uçtuğu her noktaya seyahat imkanınız bulunmaktadır. United Airlines İstanbul ofisi Mete Caddesi No:18/1 adresinde bulunmaktadır. İlgili ofis hafta içi 09.00- 8.00 arasında hafta sonları ise 09.00-13.00 arasında hizmet vermektedir.

United Airlines Uçak Bileti Karşılaştırması

United Airlines Uçak bileti karşılaştırma işlemlerinizi Rotaradar üzerinden yapabilirsiniz. Rotaradar üzerinden yapacağınız karşılaştırmalarınızda seyahat rotanızı, yolcu sınıfınızı ve seyahat tarihlerinizi sisteme girerek ilgili rotanıza uygun United Airlines Biletinizi bulabilirsiniz. Sistem üzerinden bütçenize en uygun uçak bileti imkanlarını görerek biletinizi satın alabilir ve yolculuğunuz esnasında tasarruf edebilirsiniz.

En Ucuz United Airlines Uçak Bileti

En Ucuz United Airlines Uçak Bileti Fiyatları aramasını ve karşılaştırmasını yapmak için Rotaradar.com’un ücretsiz karşılaştırma sisteminden yararlanabilirsiniz. Rotaradar sizlere tüm firmalara ait uçuş bilgilerini ve fiyatlarını sunmaktadır. Karşılaştırma yaparken aktarmalı ve aktarmasız; çoklu, tek yönlü ve gidiş geliş biletleri seçenekleri sunmaktadır. Ayrıca seyahat sürelerini seçebileceğiniz bir filtre de yer almaktadır.