Urumçi Uçak Bileti 53,656 TL’den başlayan fiyatlarla

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0
Urumçi Uçuşu
Urumçi Uçuşu
Urumçi Şehrinde Bulunan Havalimanları
En Ucuz Fiyatlı Rota
En Ucuz Havayolu
Popüler Havayolları
53,656 TL

RotaRadar’da Bulunan Urumçi Uçak Bileti Fiyatları (Tek Yön)

RotaRadar kullanıcıları tarafından bulunan en uygun tek yön Urumçi uçak bileti fiyatlarını karşılaştır


En Ucuz Urumçi Uçak Biletleri (Gidiş - Dönüş)

RotaRadar kullanıcıları tarafından bulunan en uygun gidiş dönüş Urumçi uçak bileti fiyatlarına göz at


Urumçi Kalkışlı Popüler Yurtdışı Rotalar

Urumçi kalkışlı popüler yurtdışı rotalar için en uygun uçuşları karşılaştır


Urumçi kalkışlı en çok uçuş yapılan ülkeler


Urumçi Genel Uçuş Bilgileri

Bugünü takip eden 4 aylık zaman diliminde en ucuz tek yön 3 uçuş alternatifi: Erzincan Urumçi 206 TL , Antalya Urumçi 206 TL , Muş Urumçi 206 TL .

Yine aynı zaman diliminde en ucuz gidiş dönüş 3 uçuş alternatifi: Muğla Urumçi 489 TL , Balıkesir Urumçi 489 TL , Zonguldak Urumçi 489 TL .

En ucuz Urumçi uçak biletini sunan havayolu şirketi: Pegasus

Urumçi uçak bileti almak için en ucuz ay Nisan ayıdır. Uçak biletlerine olan talebin arttığı Temmuz ayı ise Urumçi uçuşu yapmak için en pahalı ay olarak karşımıza çıkıyor.

En uygun Urumçi biletlerini seyahatinize en az 37 gün kala bulabilirsiniz.

Urumçi uçuşu bulunan havayolu: Uzbekistan Airways , Lufthansa , LOT Polish Airlines , EVA Air , British Airways , THY , Air China , Aeroflot , All Nippon Airways .

Urumçi Uçak Bileti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

RotaRadar kullanıcılarının yaptığı uçak bileti aramalarında bulunan en uygun fiyatlı tek yön uçuş 13 Ekim 2022 tarihinde Tekirdağ Urumçi arasında olup 206 TL’dir. En ucuz gidiş dönüş uçak bileti ise 25 Ekim 2022 tarihinde Trabzon Urumçi arasında 489.00 TL olarak karşımıza çıkmakta.
Urumçi şehrinde 1 havalimanı vardır: Urumqi Havalimanı
Aktarmasız direkt bir uçuş 12 sa 15 dk sürmektedir.
Urumçi şehrine uçmak için en ucuz ay Nisan ayıdır.
Aeroflot, British Airways, EVA Air Urumçi şehrine aktarmasız uçan havayollarıdır.
RotaRadar partner acentelerinin uluslararası birçok noktada biletleme yetkisi bulunuyor. Bu acenteler ile yapılan kapsamlı işbirlikleri sayesinde kullanıcılar farklı pazarlardaki promosyonel uçak bileti fırsatlarından yararlanabilir. Böylece Urumçi uçak biletleri diğer sitelere kıyasla daha ucuz fiyatlarla satın alınabilir.

Urumçi Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Urumçi uçak bileti Rotaradar’da. Tek bir arama ile tüm uçuş alternatiflerini ücretsiz karşılaştırın. En uygun Urumçi biletlerini bulun!


Rota Fiyat
Afyon - Urumçi 206 TL
Balıkesir - Urumçi 206 TL
Adana - Urumçi 206 TL
Elazığ - Urumçi 206 TL
Tokat - Urumçi 206 TL
Agri - Urumçi 206 TL
Denizli - Urumçi 206 TL
Afyon - Urumçi 206 TL
Zonguldak - Urumçi 206 TL
Tekirdağ - Urumçi 206 TL
Mardin - Urumçi 206 TL
İzmir - Urumçi 206 TL

Urumçi Hakkında Genel Bilgiler

Sincan Uygur Özerk Bölgesi'nin başkenti Urumçi esrarengiz ve keşfedilesi bir şehir olarak karşımıza çıkıyor. Ucuz ve uygun fiyatlı Urumçi uçak bileti rotaradar.com adresinden alındıktan sonra bu esrarengiz kenti yakından tanıyabilirsiniz. Kışları oldukça yağışlı, yazları sıcak ve kurak geçen Urumçi'ye giderken bu şartları göz önünde bulundurmak gereklidir. Yine de biz size Nisan, Mayıs, Eylül, Ekim aylarını ideal olarak söyleyebiliriz. Yer altı kaynakları bakımından oldukça zengin olan Urumçi'de; petrol, doğalgaz, altın, krom ve bakır çıkartılmaktadır. Bunun yanı sıra pek çok meyvenin ana vatanı konumundadır.  Çin’in batıya açılan kapısı olan Urumçi aynı zamanda İpek Yolu üzerinde de önemli bir konuma sahiptir.

Urumçi'de Gezilecek Yerler

Urumçi uçak bileti Rotaradar adresinden alarak geldiğiniz şehirde ilk görmeniz gereken yer Red Hill. Doğusundan batısına yaklaşık 1,5 km uzunluktaki Red Hill içinde çok eski iki kule barındırıyor. Pek çok parka rastlayacaksınız Urunçi’de gezerken. Bunların en ünlüleri olan Hong Shan Parkı aynı zamanda en eski tarihe dayananıdır. Çevresi dağlarla çevrili parkın içinde yaklaşık 100 yıllık bir de Budist tapınağı bulunmaktadır. Şehirde bulunan Uygur Müzesini de ziyaret etmenizi öneriyoruz. Gezinizi tamamladıktan sonra mutlaka Grand Bazaar'a uğrayın. Burada pek çok etnik, oryantal, yöresel eşyanın satıldığını görebilirsiniz. Hediye eşyalar için mükemmel bir adres. Şehri gezerken taksi kullanabilirsiniz çünkü ucuz ve rahattır.

Yöresel mutfakları konusunda oldukça tutucular. Pek çok malzemeyi kendileri yaparak yemeklerini yapıyorlar. Et ve baharat bu mutfakta en çok kullanılan malzemeler. Tabii ki Noodle ve makarna ile birlikte. Gitmişken Uygur mantısını da mutlaka denemeyi unutmayın. Lokantalarda çay sınırsız ve ücretsiz ikram ediliyor. Yaklaşık 300’e yakın otel bulunan Urumçi'de konaklama konusunda bir sorun yaşamazsınız.

Urumçi Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Size özel indirimlerle uygun fiyatlı Urumçi uçak bileti rotaradar.com adresinden alınarak gidilebilen kente İstanbul’dan direkt uçuşla 6,5 saatte ulaşmanız mümkün. Her türlü pasaport için Çin vizesi alınması gereken Urumçi gördükten sonra unutamayacağınız bir yer olacak. Siz Rotaradar adresine gelin ve gezinizi planlayın. Rotaradar, hayallerinizden bir fazlası.

Urumçi Şehri Yakınlarındaki Diğer Alternatif Şehir Önerilerimiz