Uzbekistan Airways uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Uzbekistan Airways Uçak Bileti

Uzbekistan Airways Uçak Bileti satın alarak sizler de Özbekistan'a yapacağınız seyahatlerinizde yolculuğunuzu daha uygun bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Uzbekistan Airways merkezi Taşkent’te bulunan ve 28 Ocak 1992 tarihinde kurulan bir hava yolu firmasıdır. Özbekistan'ın önde gelen hava yolu firmalarından olan Uzbekistan Airways merkez havalimanı olarak Taşkent Uluslararası Havalimanı’nı kullanmaktadır. Hava yolu firmasının Özbekistan'a olan aktarmalı seferlerini tercih ederek veya istediğiniz takdirde İstanbul kalkışlı seferlerden de yararlanarak yolculuğunuzu daha uygun bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Uzbekistan Airways uçak bileti satın almak istediğiniz takdirde Rotaradar'ı tercih edebilir ve bir sonraki uçak biletinizi daha uygun bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Uzbekistan Airways Bagaj Hakkı

Uzbekistan Airways Bagaj Hakkı olarak yolcularına teslim edilen bagaj ve kabin bagajından yararlanma hakkı sunmaktadır. Uzbekistan Airways Bagaj Hakkı kuralları gereğince yolcular 25 kilogram ve ölçüleri 160 cm’yi geçmeyecek şekilde teslim edilen bagaj imkanından yararlanmaktadır.

Uzbekistan Airways Bagaj Hakkı olarak yolcularına sağladığı el bagajı hizmetinde de yolcuların 8 kilogram ağırlığı ve ölçüleri 115 cm’yi geçmeyecek şekildeki valizlerini el bagajı olarak taşıma hakları bulunmaktadır.

Uzbekistan Airways Check in

Uzbekistan Airways Check in işlemlerinizi online olarak veya havalimanında bulunan kiosk ve kontuarlar aracılığı ile yapabilirsiniz. Hava yolu firmasının online check in sistemine telefon, tablet veya bilgisayar aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Online check in sistemi ilgili uçuşunuzdan 23 saat önce açılmaktadır. Check in işlemlerinizi tamamladıktan sonra uçak biniş kartınızı almayı veya telefonunuza indirmeyi unutmayın.

Uzbekistan Airways İletişim

Uzbekistan Airways İletişim numarası 0212 296 46 31'dir. Yolcular biletleri ile ilgili rezervasyon, bilet değişikliği ve iptal işlemleri için hafta içi saat 18:00'a kadar bu numaradan ilgili ofise ulaşabilmekte ve işlemlerini yapabilmektedir.

Uzbekistan Airways İstanbul

Uzbekistan Airways İstanbul yetkili ofisi olan bir firmadır. Yetkili ofisin adresi İnönü Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi No:93/4'dür. Yetkili ofis hafta içi mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.

Uzbekistan Airways Uçak Bileti Karşılaştırması

Özbekistan Airways uçak biletlerinde fiyat karşılaştırması yaparak uçak biletinizi daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Uçak bileti fiyatlarında karşılaştırma yapmak için tercih edeceğiniz Rotaradar üzerinden;

Bilgilerinizi girerek uçak bileti fiyatlarında karşılaştırma yapabilir ve bütçenize en uygun uçak bileti fiyatlarını görerek satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız karşılaştırmalar öncesinde Uzbekistan Airways uçak bileti fiyatlarının yaz aylarında artış gösterirken kış aylarında düşüşe geçtiğini bilmeniz uçak bileti alırken daha fazla tasarruf etmenize olanak sağlayacaktır. Bu bilgileri göz önünde bulundurarak uçak bileti fiyatlarında karşılaştırmalar yapmanız daha uygun bir şekilde uçak bileti almanıza olanak sağlayacaktır.

En Ucuz Uzbekistan Airways Uçak Bileti

En ucuz Uzbekistan Airways uçak biletini alarak şimdi sizler de yolculuğunuz esnasında tasarruf edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Rotaradar'a gelmek ve uçak bileti fiyatlarında karşılaştırma yaparak bütçenize en uygun uçak biletini bulmak olacaktır. Yapacağınız bilet satın alma işleminden sonra biletinize ait bilgilerinizi not ederek Uzbekistan Airways Check-in işlemlerinizi tamamlamanız gerecektir. Hava yolu firmasının bagaj hakkı bilgilerini de göz önünde bulundurarak seyahatinizi planlamanız uygun bir şekilde yolculuğunuzu tamamlamanızda etkili olacaktır. Şimdi sizler de En Ucuz Uzbekistan Airways uçak biletini bulmak için Rotaradar'a gelin ve indirimli uçak bileti satın alarak tasarruf edin.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Air Astana

THY

Flydubai

UTair

Qatar Airways