Varna Uçak Bileti 2,073 TL’den başlayan fiyatlarla

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0
Varna Uçuşu
Varna Uçuşu
Varna Şehrinde Bulunan Havalimanları
En Ucuz Fiyatlı Rota
En Ucuz Havayolu
Popüler Havayolları
2,073 TL

RotaRadar’da Bulunan Varna Uçak Bileti Fiyatları (Tek Yön)

RotaRadar kullanıcıları tarafından bulunan en uygun tek yön Varna uçak bileti fiyatlarını karşılaştır


En Ucuz Varna Uçak Biletleri (Gidiş - Dönüş)

RotaRadar kullanıcıları tarafından bulunan en uygun gidiş dönüş Varna uçak bileti fiyatlarına göz at


Varna Kalkışlı Popüler Yurtdışı Rotalar

Varna kalkışlı popüler yurtdışı rotalar için en uygun uçuşları karşılaştır


Varna kalkışlı en çok uçuş yapılan ülkeler


Varna Genel Uçuş Bilgileri

Bugünü takip eden 4 aylık zaman diliminde en ucuz tek yön 3 uçuş alternatifi: Van Varna 206 TL , Agri Varna 206 TL , Kars Varna 206 TL .

Yine aynı zaman diliminde en ucuz gidiş dönüş 3 uçuş alternatifi: Sinop Varna 489 TL , Muğla Varna 489 TL , Hatay Varna 489 TL .

En ucuz Varna uçak biletini sunan havayolu şirketi: Easyjet

Varna uçak bileti almak için en ucuz ay Nisan ayıdır. Uçak biletlerine olan talebin arttığı Şubat ayı ise Varna uçuşu yapmak için en pahalı ay olarak karşımıza çıkıyor.

En uygun Varna biletlerini seyahatinize en az 20 gün kala bulabilirsiniz.

Varna uçuşu bulunan havayolu: Wizz Air , Easyjet , RyanAir , Bulgaria Air , THY , Pegasus , Eurowings , SunExpress Deutschland , BH Air .

Varna Uçak Bileti İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

RotaRadar kullanıcılarının yaptığı uçak bileti aramalarında bulunan en uygun fiyatlı tek yön uçuş 23 Ekim 2022 tarihinde Sivas Varna arasında olup 206 TL’dir. En ucuz gidiş dönüş uçak bileti ise 09 Kasım 2022 tarihinde Merzifon Varna arasında 489.00 TL olarak karşımıza çıkmakta.
Varna şehrinde 1 havalimanı vardır: Varna Havalimanı
Aktarmasız direkt bir uçuş 2 sa 50 dk sürmektedir.
Varna şehrine uçmak için en ucuz ay Nisan ayıdır.
THY, Lufthansa, Pegasus Varna şehrine aktarmasız uçan havayollarıdır.
RotaRadar partner acentelerinin uluslararası birçok noktada biletleme yetkisi bulunuyor. Bu acenteler ile yapılan kapsamlı işbirlikleri sayesinde kullanıcılar farklı pazarlardaki promosyonel uçak bileti fırsatlarından yararlanabilir. Böylece Varna uçak biletleri diğer sitelere kıyasla daha ucuz fiyatlarla satın alınabilir.

Varna Uçak Bileti Fiyatları

En ucuz Varna uçak bileti Rotaradar’da. Tek bir arama ile tüm uçuş alternatiflerini ücretsiz karşılaştırın. En uygun Varna biletlerini bulun!


Rota Fiyat
Kars - Varna 206 TL
Kocaeli - Varna 206 TL
Kars - Varna 206 TL
Diyarbakır - Varna 206 TL
Balıkesir - Varna 206 TL
Hatay - Varna 206 TL
Bodrum - Varna 206 TL
Tokat - Varna 206 TL
Ordu-Giresun - Varna 206 TL
Batman - Varna 206 TL
Kahramanmaraş - Varna 206 TL
Samsun - Varna 206 TL

Varna Hakkında Genel Bilgiler

Bulgaristan’ın üçüncü büyük kenti olan Varna, aynı zamanda deniz başkenti olarak da adlandırılmaktadır. Özellikle ilkbahar ve yaz mevsimlerinde çok güzel manzaralar ve zamanlar yaşanacak bir şehirdir. Bulgaristan’ın yerel zenginliklerini görmek istiyorsanız özellikle festivallerin yapıldığı zamanlarda Varna’yı ziyaret etmenizi öneririz. Bu nedenle önceden, ucuz ve uygun fiyatlı Varna uçak bileti almak için rotaradar.com u ziyaret etmelisiniz. Karadeniz kıyısında bulunan Varna’da özellikle yaz aylarında gece hayatı çok canlı olur. Siz de bu hareketli ve güzel kenti yaşamak, Osmanlı etkisiyle çok zengin damak tadına sahip mutfağını keşfetmek ve tarihi güzelliklerini görmek istemez misiniz?

Varna'da Gezilecek Yerler

Varna dört mevsimin yaşandığı bir şehirdir. Özellikle Mayıs ayı başından, Ekim sonuna kadar gezmek için havası çok güzeldir. 20 kilometrelik sahil şeridi ve bu şeritte yerleşen uygun fiyatlı otelleriyle konuklarına pek çok imkan sunmaktadır.

Varna uçak biletini Rotaradar’dan alarak geldiğiniz şehri gezmek için en az 3 gün ayırmalısınız. Sahili, müzeleri, kiliseleri, park ve hayvanat bahçesi mutlaka görülmesi gereken yerlerdir.  Sea Garden (Deniz Bahçesi) Varna’nın en eski ve en bilinen parkıdır. Gerçekten eşsiz bir güzellikteki bu parkı mutlaka görmelisiniz. New York'taki Central Park neyse Varna’daki Sea Garden odur. Varna Katedrali ya da tam adıyla Dormition of the Mother of God Cathedral Bulgaristan’ın en büyük ikinci katedralidir. Şehrin simgesi konumundadır. Göz alıcı bir mimariye sahiptir. Şehir merkezinden biraz uzakta konumlandırılmış olan Aladzha Manastırı görmeniz gereken bir başka merkezdir. Manastır, Ortaçağ Ortodoks Hristiyanları için inşa edilmiş bir mağara kompleksidir. Varna kentinin en önemli müzelerinden olan Varna Arkeoloji Müzesini görmeden geçmemelisiniz. Eşsiz altın parçaları ve Varna bölgesinde bulunan tarihi eserler burada sergilenmektedir. Müzede oldukça zengin bir ikona kolleksiyonu da yer almaktadır. Retro Müzesi Varna'da göreceğiniz inanılmaz bir yerdir. Bulgaristan’ın sosyalizm dönemine ışık tutar.  Eski eserlerin eşsiz kolleksiyonu müzede sergilenmektedir. Varna Hayvanat Bahçesi Sea Garden içinde yer alan bir yapıdır. Çok ilgi gören hayvanat bahçesi 1956 yılından beri hizmet vermektedir.  Bu güzelliklerin yanında Denizcilik Müzesini, Taş Ormanını (Stone Forest), Bölgesel Tarih Müzesini mutlaka görmenizi öneriyoruz.

Varna Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Size özel indirimlerle uygun fiyatlı Varna uçak biletinizi rotaradar.com adresinden alarak işe başlayabilirsiniz. İstanbul’dan direkt uçuşlarla 1 saatte ulaşabileceğiniz Varna’ya dilerseniz kara ve tren yoluyla da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Avrupa Birliği üyesi olan Bulgaristan Schengen kapsamında olmadığı için sadece Bulgaristan vizesi almanız yeterlidir. Siz biletinizi rotaradar.com’dan alın, Varna'nın keyfini doyasıya yaşayın. Rotaradar, hayallerinizden bir fazlası.