Vietnam Airlines uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Vietnam Airlines Uçak Bileti

Vietnam Airlines, 15 Ocak 1956 tarihinde kurulan bir hava yolu firmasıdır. Hava yolu firması Vietnam'ın bayrak taşıyıcı hava yolu firmaları arasında yer almaktadır. Ana merkezi Hanoi’de bulunan firma Noi Bai ve Tan Son Nhat Uluslararası Havalimanları üzerinden uçuşlarını gerçekleştirmektedir. Haziran 2010 tarihinde SkyTeam'a üye olan Vietnam Airlines'ın filo büyüklüğü 87'dir. Vietnam Airlines uçak bileti satın alarak yolcular dünyanın 64 farklı noktasına yapılan seferlerde seyahat edebilmektedir. Hava yolu firması uygun fiyatlarla taşımacılık yaparak ön plana çıkmıştır.

Vietnam Airlines Bagaj Hakkı

Vietnam Airlines Bagaj hakkı kuralları gereğince yolcuların bagaj hakları rezervasyonlarına ve seyahat edecekleri yolculuk sınıfına göre değişiklik göstermektedir. Kabin bagajı hizmetlerinden yararlanmak isteyen yolcular eğer Business Class'ta seyahat edecekse 2 adet 7 kilogram bagaj hakkından yararlanabilmektedir. Yolcular ekonomi sınıfında seyahat edecekleri zaman ise bagaj hakları 1 adettir. Kabin bagajı hizmetlerinden yararlanmak isteyen yolcuların çanta boyutları 56x36x23 cm boyutunu aşmamalıdır.

Vietnam Airlines Bagaj Hakkı olarak yolcularına kontrol edilen bagaj uygulamalarından yararlanma hakkı da sağlamaktadır. Business Class'ta seyahat edecek olan yolcular 30 kilogram bagaj taşıyabilirken Ekonomi sınıfı yolcuları ise 20 kilogram bagaj taşıyabilmektedir.

Vietnam Airlines Check in

Vietnam Airlines uçak bileti satın alan yolcular yolculuk saatinden önce check in işlemlerini online sistem üzerinden tamamlayabilmektedir. Yolcular seyahat saatinden 24 saat önce açılan Vietnam airlines check in sistemi üzerinden PNR kodu ve Soyadı bilgisini girerek check in yapabilmektedir. Online check in sistemi yolculuğa 2 saat kala kapanmaktadır.

Vietnam Airlines İletişim

Vietnam Airlines İletişim numarası 00 84 24 3832 0320'dir. Yolcular ilgili numara üzerinden Vietnam Airlines müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilmekte ve rezervasyonları ile ilgili işlemleri gerçekleştirebilmektedir. Dilediğiniz takdirde 0212 334 2900 numaralı telefon üzerinden Türkiye ofisine de bağlanabilirsiniz.

Vietnam Airlines İstanbul

Vietnam Airlines İstanbul ofisi Beyoğlu bölgesinde bulunmaktadır. Mete Caddesi no:18/1 Taksim, İstanbul adresi üzerinden ilgili acente ile iletişime geçerek bilet işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

En Ucuz Vietnam Airlines Uçak Bileti Fiyatları

Vietnam airlines uçak bileti karşılaştırması yapmak için tercih ettiğiniz Rotaradar üzerinden aylık periyotlardaki uçak biletlerini görebilir ve en ucuz Vietnam airlines uçak bileti fiyatlarını görerek biletinizi satın alabilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

JetStar

Singapore Airlines

Thai Airways

THY

Virgin Australia