Virgin Australia Uçak Bileti

Virgin Australia, Avustralya'nın en büyük ikinci hava yolu firmasıdır. 1999 yılında kurulan Virgin Australia seferlerine 31 Ağustos 2000 tarihinde başlamıştır. Hava yolu firmasının Auckland Havaalanı, Brisbane Havaalanı, Melbourne Havaalanı ve Sidney Havaalanı’nda merkezleri bulunmaktadır. Filo büyüklüğü 101 olan Virgin Australia dünyanın 52 farklı noktasına seferler düzenlemektedir. Yolcular Virgin Australia uçak bileti satın alarak uygun uçak bileti fiyatları ile seyahat edebilmektedir.

Virgin Australia Bagaj Hakkı

Virgin Australia uçak bileti dahilinde yolcular farklı prosedürler ile belirlenen Virgin Australia bagaj hakkına sahip olmaktadır. Yolcular seyahatleri esnasında 2 adet 7 kilograma kadar olan bagajlarını uçak içinde taşıyabilmektedir. Los Angeles veya Hong Kong'a yapılan seyahatlerde Business sınıfında seyahat edecek yolculara bir adet kişisel eşya alma hakkı da verilmektedir.

Virgin Australia ile seyahat edecek yolcuların bagaj boyutları 48x34x23 cm boyutlarını aşmamalıdır. Yolcular eğer iki adet bagaj yerine bir çanta ile seyahat etmek istiyorlarsa 114x60x11 cm boyutlarındaki valizlerini yanlarına alabilmektedir.

Virgin Australia Check in

Virgin Australia check in işlemini yapmak isteyen yolcuların Virgin Australia uçak bileti üzerinde yazan pnr veya rezervasyon numarasına ve soyadı bilgisine ihtiyacı bulunmaktadır. Bu bilgileri bulunan yolcular hava yolu firmasının online check in sistemi üzerinden check in işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Online check in sistemi sefer saatinden 48 saat önce açılmakta ve sefere 45 dakika kala kapanmaktadır. Uluslararası seferlerde seyahat edecek yolcuların check in sistemi ise uçuş saatinden 24 saat önce açılmakta ve uçuşa 90 dakika kala kapanmaktadır.

Virgin Australia İletişim

Virgin Australia İletişim numarası ülkelere göre değişiklik göstermektedir. Yolcular diledikleri takdirde +61 7 3295 2296 telefon numarası üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanabilmekte ve rezervasyonlarını yönetebilmektedir.

Virgin Australia İstanbul

Virgin Australia İstanbul seferleri bulunan bir hava yolu firması olsa da hava yolu firmasının İstanbul’da ofisi bulunmamaktadır. Bu yüzden yolcular Rotaradar'ı tercih ederek Virgin Australia uçak bileti karşılaştırması yapmakta ve uygun fiyatlı uçak bileti satın almaktadır.

En Ucuz Virgin Australia Uçak Bileti Fiyatları

En Ucuz Virgin Australia Uçak Bileti Fiyatları şimdi Rotaradar’da. Sen de Rotaradar’ı tercih ederek uçak bileti fiyatlarını karşılaştır ve En Ucuz Virgin Australia Uçak Bileti Fiyatlarına göre uçak biletini satın alarak tasarruf et.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Onur Air

Atlasglobal

Anadolu Jet

Pegasus

THY

SunExpress