Wizz Air uçak biletleri Rotaradar'da.

Nereden
Plane
Marker
Calendar
User
1
0
0

Wizz Air Uçak Bileti

Wizz Air Uçak Bileti en uygun fiyatlar üzerinden Rotaradar üzerinden satın alabilirsiniz. Rotaradar ekstra bir ücret talep etmeden tüm hava yolu acenteleri ile yaptığı bilet fiyatı karşılaştırması ile seyahatinizi ekonomik bir şekilde planlamanıza yardımcı olmaktadır. Wizz Air 2003 yılında Macaristan merkezli olarak kurulmuştur ve 25 merkezden 600 üzerinde farklı rotaya hizmet vermektedir. 110 farklı Airbus uçağı ile hizmet veren şirket ile Birleşik Arap Emirlikleri’nden İsrail’e pek çok ülkeye seyahat edebilirsiniz.

Wizz Air Bagaj Hakkı

Wizz Air Uçak Bagaj Hakkı olarak uçak biletiniz ile birlikte tarife fark etmeksiniz bir adet el bagajı hakkı verilmektedir. Wizz Air Bagaj Hakkı kurallarında el bagajınızın üst limiti ise 10 kg olarak belirlenmiştir. İhtiyacınız dahilinde 1 adet el bagajınızı ise ücretli olarak taşıyabilirsiniz. Temel tarife ile en ekonomik uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz fakat bu tarife daha kısa ve ekstra bagaj gerektirmeyen yolculuklar için tavsiye edilmektedir. Wizz Go tarifesinde ise el bagajı yanında 20 kg ekstra bagaj hakkı verilmektedir. Aynı zamanda öncelikli check-in ve öncelikli biniş hakkı da bu tarife içinde sunulan ekstra hizmetler içinde yer almaktadır. Wizz Plus tarifesi ile ise el bagajı yanında 32 kg ekstra bagaj hakkı verilmektedir.

Wizz air Check in

Wizz Air Check İn işlemlerinizi online olarak Wizz Air web sitesinde yer alan “Check-in ve Rezervasyonlar” sekmesinden gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyon kodunuz ve soyadınız ile check-in işleminizi tamamlayıp biletinizi de cihazınıza indirebilirsiniz. Havalimanı Check-in işlemlerini Check-in kontuarlarından ve uçuştan 3 saat önce gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Check in işlemlerinizi tamamladıktan sonra uçağa biniş kartınızı yazdırmayı veya telefonunuza indirmeyi unutmayın.

Wizz Air İletişim

Wizz Air İletişim kurmaya gerek duyduğunuz noktalarda sizin için web sitesi üzerinden “Sık Sorulan Sorular” kategorisi oluşturmuştur. Sorularınıza bir yanıt bulamadıysanız bulunduğunuz ülkeye göre değişen müşteri numaralarını da arayabilirsiniz. Wizz Air İletişim olarak Türkçe dil desteği bulunmayan bir hava yolu firmasıdır. Yolcular diledikleri takdirde 0330 977 0444 numaralı telefon üzerinden Wizz Air'e bağlanabilmekte ve İngilizce olarak yardım alabilmektedir.

Wizz Air İstanbul

Wizz Air havayolu şirketi İstanbul üzerinden aktarmalı ve aktarmasız olarak seyahat olanağı sağlamaktadır. İstanbul yanında Antalya’dan da direk uçuşlar ile Wizz Air’ın uçuş noktalarına gidebilirsiniz. Wizz Air İstanbul ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan uçuşlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Wizz Air İstanbul ofisi bulunmayan bir hava yolu firması olduğu için dilediğiniz takdirde ilgili hava yolu firmasının biletlerini satın almak için Rotaradar'ı tercih edebilir ve bütçenize en uygun uçak biletini bulabilirsiniz.

Wizz Air Uçuş Planı

Wizz Air hava yolu firması ile seyahat etmek isteyen yolcular diledikleri takdirde birçok rota üzerinde seyahatlerini gerçekleştirebilmektedir. Bu hava yolu firması ile seyahatlerinizi planlamadan önce Rotaradar üzerinden seyahat rotanız ile ilgili biletlerinizi karşılaştırabilir ve bütçenize en uygun hava yolu firmasından uçak biletinizi satın alarak tasarruf edebilirsiniz.

En Ucuz Wizz Air Uçak Bileti

En Ucuz Wizz Air Uçak Bileti Rotaradar’ın web sitesi üzerinden inceleyebileceğiniz gibi tüm acenteler ile ilgili uçuş fiyatlarına erişebilir ve sizin için en ekonomik bileti satın alabilirsiniz. Wizz Air Uçak Bileti satın alırken hava yolunun ödeme politikalarını inceleyerek satın almak istediğiniz tarife ve biletin sunduğu haklar ve kısıtlamalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Rotaradar Kullanıcılarının Yaptığı Diğer Aramalar

Ryanair

EasyJet

Alitalia

Blue Air

Novaturas